Krynica Zdrój 20.10 - 10.11.2022

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

Re: Krynica Zdrój 20.10 - 10.11.2022

Post autor: forumowicz »

Warto przyjechać wcześniej i kiedyś zawsze były jedynki dla pierwszych chętnych. Towarzystwo do pokoju dobierają po peselu ale bywa różnie :) Warto też spytać się o stolik na posiłki Panie bywają uprzejme czasami bawią się w swatki🤭lepiej nie zdawać się na przypadek. Na rozmowę z lekarzem też lepiej być przygotowanym i powiedzieć czego się oczekuje. To takie podpowiedzi dziadka z doświadczeniem 🤔
Awatar użytkownika
SzymonH
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 154
Na forum od: 01 sie 2014 09:37
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój 20.10 - 10.11.2022

Post autor: SzymonH »

Witam
W moim przypadku okres oczekiwania jest dość długi tj. od otrzymania skierowania wersji papierowej do daty wyjazdu, wynosi ponad 3 miesiące.
Jest to czas stresowy, najlepiej byłoby 2 tygodnie na przygotowanie i wyjazd. Walizka już dawno spakowana, tylko przestawiam ją z miejsca na miejsce. Raz dokładam rzeczy, raz wyjmuje,
Pozdrawiam
Szymon :)
forumowicz

Re: Krynica Zdrój 20.10 - 10.11.2022

Post autor: forumowicz »

Szymonie trzeba będzie to omówić przy bezarkoholowym, pójdę po precelki. Oczwiscie może to być w pijalni przy szklaneczce Zubera 🤫. Niestety ja mam totalnie odwrotnie działania operacyjne związane z przygotowaniem do wyjazdu rozpoczynam na pół godziny przed wyjściem z domu. Scenariusz zdarzeń na miejscu dopisz życie, ważne by spakować furę optymizmu i pozytywnego nastawienia, w domu zostaje stres i codzienne troski. Sukces gwarantowany.
Awatar użytkownika
SzymonH
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 154
Na forum od: 01 sie 2014 09:37
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój 20.10 - 10.11.2022

Post autor: SzymonH »

Witajcie
Jeszcze tydzień, macie może jakieś świeże wiadomości z Krynicy, z Wojskowego?
Pozdrawiam
Szymon
forumowicz

Re: Krynica Zdrój 20.10 - 10.11.2022

Post autor: forumowicz »

Może jutro jak zdołam się wdrapać to powiem co się zmieniło przez dwa tygodnie :)
Szu1970
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 31 sty 2017 07:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 20.10 - 10.11.2022

Post autor: Szu1970 »

SzymonH pisze: 13 paź 2022 20:30 Witajcie
Jeszcze tydzień, macie może jakieś świeże wiadomości z Krynicy, z Wojskowego?
Pozdrawiam
Szymon
No to jesteśmy. TV 50 pln ale nie brałem bo TV mam w domu wiec trzeba zrobić pauzę od tych wszystkich cyganstw. Za dzbanek elektryczny aby zrobić poranna kawę cenią tu sobie 40 pln. Gdybym wiedział to swój bym przywiózł. Nie że mnie nie stać ale to jest przegięcie. Za tyle to można kupić taki czajnik. Winda ( beż komentarza) zabiegi no OK, ale Cieplic nie przebija. Na plus dobre jedzenie i bardzo sympatyczna i pomocna obsluga pokoje chyba wszystkie z balkonem widok na Jaworzynę o poranku wprowadza pozytywne fluidy na kolejny dzien
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Krynica Zdrój 20.10 - 10.11.2022

Post autor: Muzyczka »

Witaj Szu, niestety to prawda i przegięcie z tymi czajnikami elektrycznymi... Tak samo miałam teraz od 24.09-15.10 w Perle Bałtyku w Kołobrzegu. Panie sprzątające powiedziały, że kazano im dzień wcześniej, w sobotę zebrać wszystkie czajniki z pokoi, jak sprzątały....Jak przyjechałam w niedzielę o 7 rano, to po przyjęciu patrzę w pokoju nie ma czajnika....do recepcji i też płaciłam 40 zł. Ktoś chyba tak zarządził, a chodzi chyba o zużycie prądu.....hm .. jedno małżeństwo chciało kupić czajnik, ale okazał się zakup dużo droższy....
Co za czasy.. TV nie brałam, mądra u Cb decyzja, nawet czasu na to nie ma...a i nie oglądam..., Natomiast radio grało i świetna muzyka dla relaksu....
Życzę miłego pobytu... szczęśliwych chwil i najlepszych zabiegów...... Czasem wpadam w niedzielę do Krynicy.... Koncerty orkiestry zdrowej w starym domu zdrojowym na I piętrze, w niedzielę chyba 10.30..polecam, proszę sprawdzić... Wszystkiego dobrego życzę.....

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich przebywających w Krynicy, piękną jesienią...
forumowicz

Re: Krynica Zdrój 20.10 - 10.11.2022

Post autor: forumowicz »

Dziękujemy 😀
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój 20.10 - 10.11.2022

Post autor: Felice »

Szu gdybyś wziął swój czajnik, też byś musiał zapłacić … No chyba, że używał byś go cichcem i chował po użyciu.
No niestety tak to jest, prąd kosztuje i czajniki zużywają się 🥺 więc opłata musi być, proste.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Krynica Zdrój 20.10 - 10.11.2022

Post autor: Muzyczka »

Felice, a co Ty na to, przecież też będąc w sanatorium w pokoju używajmy suszarki do włosów, czy też radio .......nie płacimy za to, czyli za prąd.. !!!! A suszarka jest w każdym pokoju w Perle Bałtyku w wyposażeniu...hm.... Zużywamy w pokoju prąd, świecąc lampki nocne, i to dość często, światła w łazienkach - górne i przy lustrze, lub w pokoju..i to chyba częściej...

A może liczniki za prąd nam przedstawią w dniu przyjazdu ( sami możemy to sprawdzić, hi..jesli każdy pokój je ma) czyli przed przyjazdem i w ostatni dzień i podzielą na liczbę osób- kuracjuszy leczących się przez ten czas i każą zapłacić...?????

Wszystko się zużywa, gdy korzystamy będąc na rehabilitacji, czy w pokoju, - umywalka, prysznic, toaleta..i wiele innych rzeczy . I itd..
ODPOWIEDZ