Energetyk Świnoujście

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
wiesia70
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 24 sie 2022 21:31
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Energetyk Świnoujście

Post autor: wiesia70 »

Piękne położenia .
Poza tym klapa.
W pokojach brud i smród .
Po 2 rolki papieru wydzielone na turnus .
Jedzenie słabe i mało .
Problem nawet z pieczywem , w koszyczku po 2 kromki na głowę .
Można poprosić ale wtedy dodadzą ze 3 piętki.
Rozumiem drożyzna ale chyba też złe zarządzanie .
Pracowników administracyjnych bez liku ( po co ? ).
Mało tylko sprzątaczek .
To wszystko mogłyby zrekompensować zabiegi ale one też bardzo słabiutkie.
Należałoby zreformować NFZ jak najszybciej bo rehabilitacja w tej wersji nic
nie pomoże kuracjuszowi może tylko pracownicy mają ciepłe posadki.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Witam
Aktualnie w Energetyku w Świnoujściu są dwie panie na turnusie z NFZ, który trwa już jeden tydzień i są zadowolone z pobytu w tym sanatorium.
Wybrały ten obiekt ze zwrotów, czyli pojechały dobrowolnie.
Są to dwie koleżanki, którym udało się wyjechać razem, ponieważ z wyjazdu zrezygnowała jakaś para i były dwa miejsca, a są z NFZ Łódź.
Także wniosek jest taki, że niekoniecznie trzeba wierzyć wszystkim opiniom pisanym na Naszym Forum.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: Bibi2 »

Każdy ma prawo wyrazić opinię nawet negatywną :)
Natalia-C
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 07 wrz 2022 14:55
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: Natalia-C »

A ja z ciekawości przy tak skrajnych opiniach zajrzałam na stronę mapek googla, gdzie też są opinie o obiektach. No i sporo jest różnych opinii, są i bardzo dobre i całkiem niemało bardzo złych. Może wynika to z różnych wymagań, a może ktoś trafia na lepszy lub gorszy moment danego obiektu, danej osoby itd. Ale ogólnie na jedzenie jest tam bardzo dużo narzekań.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Na temat wyżywienia się nie wypowiadam, bo tam nie jadłem, ale w ubiegłym roku na Energetyku wisiało ogłoszenie o tanich obiadach, które można było wykupić nie będąc tam zakwaterowanym.
Natalia ma rację, że opinie zależą od naszych wymagań.
To jasne, że każdy może zamieścić na forum opinię negatywną ale ja zamieściłem opinię dwóch osób, które tam aktualnie przebywają na turnusie NFZ.
Będąc w Świnoujściu, może już niedługo na pewno przeprowadzę dłuższy wywiad z kuracjuszami tego obiektu, ponieważ zawsze można ich spotkać przed głównym wejściem na paleniu papierosów :)
senma
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 16 kwie 2015 08:44

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: senma »

:twisted:Energetyk w Świnoujściu- pobyt grudzień 2019 r to najgorsze sanatorium z NFZ w którym przebywałam ( przy ogólnym moim stażu sanatoryjnym 10 pobytów z NFZ). Zaznaczam, że były to sanatoria różne a ja nie mam wysokich wymagań. Jedzenie tragiczne, posiłki bardzo tłuste i bez smaku nawet przy dietach. Zabiegi poniżej krytyki - moczenie rąk i nóg w wodzie z dzbaków przywożonej z Kołobrzegu, przy czym nogi i ręce to osobny zabieg, plastry borowinowe nakładane zimne. Lekarz zlecający zabiegi to mocno starszy specjalista ginekolog. Obsługa bardzo niemiła i niepomocna. Pokoje brudne, sprzątane bardzo powierzchownie, do tego głośne remonty w budynku w czasie naszego turnusu.
Świnoujście bardzo ładne, pogodna w grudniu była piękna, ścieżki rowerowe znakomite. Nigdy nie zdecydowałabym się jechać drugi raz do tego sanatorium a tym bardziej ze zwrotów. W tym roku w marcu wyjazd NFZ - Muszelka Kołobrzeg- ze zwrotów- bardzo polecam, byłam bardzo zadowolona.
wiesia70
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 24 sie 2022 21:31
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: wiesia70 »

zbigniew165 pisze: 12 paź 2022 14:35 Witam
Aktualnie w Energetyku w Świnoujściu są dwie panie na turnusie z NFZ, który trwa już jeden tydzień i są zadowolone z pobytu w tym sanatorium.
Wybrały ten obiekt ze zwrotów, czyli pojechały dobrowolnie.
Są to dwie koleżanki, którym udało się wyjechać razem, ponieważ z wyjazdu zrezygnowała jakaś para i były dwa miejsca, a są z NFZ Łódź.
Także wniosek jest taki, że niekoniecznie trzeba wierzyć wszystkim opiniom pisanym na Naszym Forum.
A ja się dziwię , że zbigniew165 taki poinformowany : gdzie kto jest i że zadowolony.
Zakładam , że jesteś pracownikiem Energetyk bo inaczej wytłumaczyć tego nie potrafię .
Byłam tam 3 tygodnie i jakoś pochwał nie słyszałam bo nie było co chwalić .
Pojechałam bo miejscowość fajna i mało było opinii więc proszę : Nie wprowadzaj w błąd .
Pracuj spokojnie :D :D
wiesia70
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 24 sie 2022 21:31
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: wiesia70 »

zbigniew165 pisze: 13 paź 2022 12:55 Na temat wyżywienia się nie wypowiadam, bo tam nie jadłem, ale w ubiegłym roku na Energetyku wisiało ogłoszenie o tanich obiadach, które można było wykupić nie będąc tam zakwaterowanym.
Natalia ma rację, że opinie zależą od naszych wymagań.
To jasne, że każdy może zamieścić na forum opinię negatywną ale ja zamieściłem opinię dwóch osób, które tam aktualnie przebywają na turnusie NFZ.
Będąc w Świnoujściu, może już niedługo na pewno przeprowadzę dłuższy wywiad z kuracjuszami tego obiektu, ponieważ zawsze można ich spotkać przed głównym wejściem na paleniu papierosów :)
Dziwna sprawa . Osoby o których piszesz nie mogą się same wypowiedzieć ?
Jesteś Ich adwokatem czy Energetyka ?
wiesia70
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 24 sie 2022 21:31
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: wiesia70 »

zbigniew165 pisze: 12 paź 2022 14:35 Witam
Aktualnie w Energetyku w Świnoujściu są dwie panie na turnusie z NFZ, który trwa już jeden tydzień i są zadowolone z pobytu w tym sanatorium.
Wybrały ten obiekt ze zwrotów, czyli pojechały dobrowolnie.
Są to dwie koleżanki, którym udało się wyjechać razem, ponieważ z wyjazdu zrezygnowała jakaś para i były dwa miejsca, a są z NFZ Łódź.
Także wniosek jest taki, że niekoniecznie trzeba wierzyć wszystkim opiniom pisanym na Naszym Forum.
Zgadzam się z Tobą nie koniecznie należy wierzyć we wszystkie opinie zwłaszcza jak powtarza się cudze opinie .
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Wiesia70 co Ty tak uporczywie piszesz o tym, że pracuję w Energetyku.
Mieszkam 650 km od Świnoujścia ale dużo osób na forum wie, że ubiegły rok przepracowałem w OSW Sobótka w Świnoujściu, a Energetyka znam tylko z" widzenia", bo codziennie obok niego przechodziłem idąc na promenadę przez prawie rok czasu i oczywiście chodziłem do kawiarni Scaliano na tańce, a mieści się ona w budynku Energetyka.
Znam ten obiekt i wszystkie pozostałe sanatoria należące do firmy Uzdrowisko Świnoujście S.A. również z opinii ludzi poznanych w Świnoujściu i to tyle.
Nie jestem adwokatem Energetyka, tylko piszę to co dowiedziałem się w czasie mojej rocznej bytności i pracy w strefie uzdrowiskowej Świnoujścia.
Mogę powiedzieć, że zdobyłem przez ten czas dużo wiedzy o Świnoujściu, a zwłaszcza o sanatoriach, hotelach i pensjonatach i kwaterach prywatnych, bo też w takiej mieszkałem przez 4 miesiące.
ODPOWIEDZ