Energetyk Świnoujście

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2547
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: Mazrena »

Super, dobrze Zbyszku piszesz :)
Dzięki Twojej opinii odwiedziłam Świnoujście :serce:
wiesia70
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 24 sie 2022 21:31
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: wiesia70 »

Bo mam wrażenie że robisz im bezpłatną reklamę . Nie miałabym nic przeciwko tylko wróciłam niedawno
a zanim jechałam przeczytałam właśnie Twoje opinie i moim zdaniem wprowadziłeś mnie w błąd.
Sanatorium fatalne , zabiegów które mogą poprawić sytuację zdrowotną prawie nie ma . Nie ma na NFZ , można sobie kupić .
Pokoje małe i brudne i jeszcze smród .
Gdybym to wiedziała próbowałabym zmienić sanatorium.
Dlatego uważam że opinie powinny być szczere nawet jeżeli maja być wyważone .
Personel nie przyjemny.
Obiady można kupić to jedyny fakt
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

wiesia70, pisałem już, że to nie były moje opinie o tym sanatorium, tylko opinie uzyskane przeze mnie w czasie mojej pracy w Świnoujściu przez 8 miesięcy i wcześniejszych pobytów w tym uzdrowisku, a było ich dosyć dużo z pobytem sanatoryjnym i pobytami komercyjnymi.
Swój pobyt w sanatorium Trzygłów opisałem na forum i nikt mi nie zarzucił, że kogoś wprowadziłem w błąd.
Może byś opisała swoje pobyty w innych sanatoriach i wtedy byśmy wiedzieli, czego Ty oczekujesz od NFZ. :roll:
Teraz ja nabrałem podejrzeń, że byłaś pracownikiem opisywanego obiektu i teraz wystawiasz z jakiegoś powodu taką niekorzystną opinie oskarżając przy okazji mnie, że Cię wprowadziłem w błąd.
To jest bardzo zastanawiające, że ciągle i uparcie podtrzymujesz temat swojego pobytu w Energetyku. :geek:
wiesia70
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 24 sie 2022 21:31
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: wiesia70 »

Inaczej wytłumaczyć sobie Twoich pochlebnych opinii nie potrafię tylko jako
marketingowca Energetyka . A w Świnoujściu jest sanatorium chociażby Henryk które jest za co pochwalić .
Tak że owocnej pracy życzę :)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: Dzia_dek »

Jestem ciekaw skąd Ty, Wiesia wiesz jak jest w sanatorium "Henryk" i za co można go chwalić?
Przecież na pobycie byłaś w "Energetyku", który opisałaś bardzo negatywnie. W związku z tym
mam pytanie do Ciebie. W której części sanatorium byłaś? W nowej, czy w starej? Twoja opinia
jest bardzo ogólna i oszczędna w słowach. Wynika z Twojego charakteru czy z chęci zdyskredytowania
obiektu "Energetyka"? Jakoś tak dziwnie i z uporem maniaka wracasz co chwila do tego tematu.
"Energetyk" jest jedynym sanatorium nie należącym do Uzdrowiska Świnoujście i może stąd
próba wystawienia takiej negatywnej opinii dla "obcego" obiektu. Nie jestem adwokatem czy
też pracownikiem "Energetyka". Jestem byłym gościem, który był na "pobycie hotelowym".
p.s. Zbigniewa możesz nie podejrzewać o to, że pracuje w tym sanatorium.
Osobiście widziałem go pracującego, a czasem i wypoczywającego w "Sobótce".
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 846
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: berbla65 »

Na pewno Zbigniew pracował w Sobótce- widziałam i rozmawiałam z nim gdy byłam w 2021 roku w
Sanatorium ,, ŚWIATOWID" . Sanatorium ,, Henryk" jest nowym budynkiem i na pewno warunki tam są dobre. O ,, Energetyku "nic nie wiem Pozdrawiam :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Potwierdzam, że berbla65 odwiedziła mnie w Sobótce, akurat chyba jak pamiętam przy pracach porządkowych w rejonie ulicy Sienkiewicza.
Co do Henryka to już wcześniej pisałem na forum, że jest to najnowsze sanatorium w Świnoujściu jak tylko trafię zwrot do niego na pewno nie odpuszczę i w styczniu bym chętnie do niego pojechał.
Wiesia oczywiście nie odniosła się do moich przemyśleń na temat jej uprzedzeń do sanatorium Energetyk, ale jak tylko dotrę do Świnoujścia odwiedzę to sanatorium i dowiem się, czy znana jest im taka osoba pisząca takie negatywy na ich temat./skrzywienie zawodowe/
Na pewno ustalenia opiszę w tym temacie.
bonia50+
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 05 wrz 2013 08:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: bonia50+ »

Zbyszku masz rację że Henryk to najbardziej konfortowy obiek należący do spółki.Mieszkajac w obiekcie Trzygłów chodziłam na posiłki do Henryka. Baza zabiegowa super pokoje niewiem(ale pewnie też). Jest tylko jedno "ale". W zezonie wysokim nie ma kuracjuszy z NFZ od listopada do marca owszem w 50%.
Pozdrawiam i życzę Ci zwrotu do tego obiektu.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Bonia50+ tak samo jak opisujesz jest w Sobótce, gdzie pracowałem.
Kuracjusze z NFZ są tylko od 15 września, w grudniu i początek stycznia Niemcy-komercja i do końca marca ponad 100 osób na turnusach z NFZ.
W sezonie wakacyjnym sama komercja.
Gość

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: Gość »

Oferta obiadowa w Energetyku aktualna, 28 zł., a przy abonamencie na minimum 20 obiadów 26 zł.
ODPOWIEDZ