Kołobrzeg Winstom

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Marcin 74
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 wrz 2022 13:26
Oddział NFZ: Łódzki

Kołobrzeg Winstom

Post autor: Marcin 74 »

Kołobrzeg Winstom. 24.09 do 15.10 2020
Może ktoś chętny z Łodzi?
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kołobrzeg Winstom

Post autor: Muzyczka »

Witam Sz.P. Marcinie, również w ten dzień zaczynam turnus w Kołobrzegu, i muszę dojechać, aczkolwiek gdzie indziej, tj.mam inne sanatorium... Jadę do Perły Bałtyku od 24.09.br. - szpitalne leczenie dorosłych.Jednak będę kończyć inny turnus, zamieniony drugi raz przez organizatora, bo to z ZUS-u, ( z sierpnia zamienili na wrzesień) i będę jechać w sobotę 24.09, i pojadę ze znanej miejscowości koło Torunia, ( z Ciechocinka, ze szpitala kolejowego, ul.Zdrojowa- serio, przypadkiem tak się dziwnie złożyło).... Czy to by było dla Pana za dużym kłopotem, zjazd czy "zboczenie" z zaplanowanej trasy, i czy wogóle możliwe to jest do wykonania i nie sprawiałabym trudności ?...-bardzo proszę napisać... Będę wdzięczna. Nie ukrywam, że to super dla mnie rozwiązanie i ucieszyła mnie ta wiadomość, napisana przez Pana... Oczywiście w kosztach podróży partycypuję. Również przepraszam za kłopot.. Jeśli nie da rady, ok... śmiało proszę pisać. Choć fajnie by było pojechać, zamiast przesiadać się kilkakrotnie, 2-3 razy, jest stamtąd złe połączenie, a biletu jeszcze nie kupowałam... Proszę napisać.. Serdecznie pozdrawiam
Marcin 74
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 wrz 2022 13:26
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kołobrzeg Winstom

Post autor: Marcin 74 »

Ja wyjeżdżam z Łodzi około 1 w nocy żeby być tam na 8 rano.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kołobrzeg Winstom

Post autor: Muzyczka »

Witam p.Marcinie, rozumiem, i bdb, fajnie, bo dzień cały można jeszcze nad morzem zaliczyć i spokojnie ulokować się....dziękuję bardzo za napisanie, myślę, że w nocy byłoby u mnie wyjście z ośrodka też bez problemu, gdyż jest stróż nocny i powiedziałabym wcześniej, że mam wyjazd. A to by było ok.3 w nocy ???..Tylko pytałam czy tą trasą jedzie Pan i czy by pasowało jechać przez Toruń i zjechać Panu niedaleko czy też przed Toruniem oczywiście na Ciechocinek.. .. napisałam na priv...serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kołobrzeg Winstom

Post autor: Muzyczka »

Witam Szanowny p.Marcina, chciałabym tu na Forum bardzo bardzo podziękować za "podwiezienie autem" , że Pan jadąc sam do Wistomu, i zabrał mnie też do sanatorium, lecz ido nnego w Kołobrzegu. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, za solidność, za życzliwość i uprzejmość, za wspaniałą drogę i za szybkie dojechanie na godz.7 rano do Kołobrzegu. Oby jak najwięcej takich ludzi. Życzę duuuuużo zdrówka i wszystkiego dobrego 🌹
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kołobrzeg Winstom

Post autor: ewiko »

Brawo dla Pana Marcina , oby więcej takich ludzi z empatią ... :serce:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kołobrzeg Winstom

Post autor: Muzyczka »

O tak 👍👋👍, jak pisałam wcześniej 🌹
ODPOWIEDZ