Wyjazd do sanatorium Korona ,muszyna zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Jasiek59
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 07 mar 2020 08:33
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Wyjazd do sanatorium Korona ,muszyna zdrój

Post autor: Jasiek59 »

Witam serdecznie użytkowników forum.
Proszę osoby które aktualnie są lub niedawno przebywały w sanatorium Korona w Muszynie Zdrój ,o opisanie ojakości zabiegów ,wyżywienia i ogólnie o pobycie.Bardzo dziękuję. :)
Jasiek59
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 07 mar 2020 08:33
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd do sanatorium Korona ,muszyna zdrój

Post autor: Jasiek59 »

Witam.
Wyjazd do Korony Muszyna zdrój 27.09-17.10 2022,czy ktoś jeszcze udaje się w tym terminie do w/w sanatorium .Pozdrawiam
Jasiek
bogusiak2909
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 23 wrz 2022 16:03
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wyjazd do sanatorium Korona ,muszyna zdrój

Post autor: bogusiak2909 »

Witam. Też tam jadę 27.09.2022 r. . Mam nadzieję do zobaczenia ;)
bogusiak2909
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 23 wrz 2022 16:03
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wyjazd do sanatorium Korona ,muszyna zdrój

Post autor: bogusiak2909 »

Jeśli można wiedzieć to z jakiej miejscowości jedziesz. Pytam ponieważ zastanawiam się czy nie jechać autem . Jadę z Opoczna. Do Muszyny we wrześniu mam dobre połączenie, natomiast jest problem z powrotem , dlatego się zastanawiam i szukam obniżki kosztów :)
Jasiek59
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 07 mar 2020 08:33
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd do sanatorium Korona ,muszyna zdrój

Post autor: Jasiek59 »

WITAM.
Ja jadę do Muszyny z Starachowic też wybieram się własnym autem ,do zobaczenia na miejscu.Mam nadzięję że będziemy zadowoleni z pobytu w/w sanatorium.Serdecznie pozdrawiam.
Jasiek. :)
bogusiak2909
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 23 wrz 2022 16:03
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wyjazd do sanatorium Korona ,muszyna zdrój

Post autor: bogusiak2909 »

Mam też taką nadzieję. Uważam że atmosferę tworzą ludzie, więc czy będziemy zadowoleni zależy od NAS :D
Oby tylko nie padało i było chociaż około 15 stopni ciepła. Jest gdzie spacerować . Widoki prze... piękne.
Będąc w Krynicy zawsze " odwiedzałam" Muszynę : ogrody sensoryczne i nie tylko . Bardzo mi się tam podoba jeśli jestem tam dzień dwa. Zobaczę czy 3 tyg. to nie bedzie za długo. :lol:

Podjęłam decyzję i jadę pociągiem. Mam nadzieję że TY pojedziesz autem i dasz się "namówić " na wypady do Krynicy ,Tylicza itp.
Oczywiście dokładam się do paliwa. :D

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ