Jan Kazimierz w Dusznikach Zdroju

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Rych-Jan
Posty: 1
Na forum od: 20 wrz 2022 12:06
Oddział NFZ: Dolnośląski

Jan Kazimierz w Dusznikach Zdroju

Post autor: Rych-Jan »

Byłem z NFZ na przełomie sierpnia i września 2022 roku w budynku A. Skrzypiąca podłoga na korytarzu jest szczególnie uciążliwe po godzinie 22.00 i przeszkadza w spaniu, bo drzwi w pokojach nie są wygłuszone. Zabiegi z NFZ standardowe, ale okłady borowinowe ledwo ciepłe. Jedzenie to porażka. Tłumaczenie, że dzienna stawka żywieniowa jest mała jest nie do przyjęcia, bo w żywieniu zbiorowym nawet za niewielkie pieniądze można serwować smaczne i zróżnicowane posiłki. Kuracjusze z NFZ czuli się dyskryminowani, bo na tej samej sali stołowali się kuracjusze prywatni (pełna odpłatność). Różnica w posiłkach była przygniatająca. Ludzie mający nietolerancję glutenu mają problem, bo tu tylko dieta lekkostrawna i cukrzycowa. Osobna sprawa to odpłatność za udostępnienie WIFI (którego działanie było bardzo problematyczne) oraz odpłatność za TV 110 złotych to normalne zdzierstwo. W XXI wieku to powinno być standardem. Podsumowując, szczerze odradzam.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Jan Kazimierz w Dusznikach Zdroju

Post autor: ewiko »

No cóż . czasy mamy trudne , więc póki co , lepiej nie bedzie. W tym sanatorium , byłam lata temu , i wówczas też nie było za bogato. Do dziś po nocach śni mi się marchewka pod każdą postacią. :lol:
ODPOWIEDZ