Krynica Zdrój - MIELEC

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 357
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Genever »

Lorku to czerwone kółeczko na zdjęciu można uznać przy fantazji za lekko podniesiony do góry kciuki. 👍☺️
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Ostatni mój wpis w tym temacie, ale muszę się jeszcze odnieść do niektórych postów.
Nie oceniałem kolegi Lorka dlatego, że to jego pierwszy wpis, próbowałem tylko zrozumieć czemu zaistniała taka a nie inna sytuacja.
Ponieważ Lorek w ostatnim zdaniu wspominał o niemożności wstawiania zdjęć wyprowadziłem go z błędu i zachęcałem by jednak fotki zamieścił. Po jego uwadze, że nie wie jak, pomogłem mu odnaleźć odpowiednią opcję. Po wstawieniu pierwszych fotek Lorek mi podziękował. Następnie dostałem po uszach od mojej podlaskiej koleżanki Dani, że się uczepiłem Lorka i powinienem się wstydzić. Za to że pomogłem przy zdjęciach?
Z uwagą przeczytałem wszystkie następne wpisy Lorka i obejrzałem z ciekawością wstawione przez niego fotografie.
A teraz przenoszę się do innego tematu, mniej kontrowersyjnego. Nasze siatkarki rozpoczynają swoją przygodę na Mistrzostwach Świata.
Pozdrawiam wszystkich.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4181
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Kleinehexe »

Lorku :kwiat: , co się przejmujesz czy się naraziłeś czy nie, wyraziłeś swoje zdanie i masz do tego prawo, tak jak każdy kto się z Tobą zgodzi lub nie. Potwierdzasz jedną bardzo ważną prawdę, a mianowicie:
Jeśli jesteśmy wciąż nastawieni negatywnie, wszędzie widzimy minusy, wciąż narzekamy, że wszystko wokół jest złe, a ludzie czyhają tylko na to, aby nas oszukać, wykorzystać, skrzywdzić to taka staje się nasza rzeczywistość.
Jeśli jednak podchodzimy ze spokojem, ufnością, bez oczekiwań, ale z dobrym zamiarem, nastawieniem, jesteśmy mili i wyrozumiali dla otoczenia, to ono odpłaca się tym samym.
Życzę Ci dużo zdrowia i tego byś trwał w pozytywnym nastawieniu do świata.

Kazimierzu :kwiat: , Ty jako jedyny podjąłeś konkretne kroki, aby pomóc Lorkowi uwiarygodnić jego wypowiedź.
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 357
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Genever »

Kleinehexe, Kazimierzu macie po :kwiat: , też uciekam co miałam napisać, napisałam.p
Lorek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 20 wrz 2022 17:01
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Lorek »

k jak kazimierz
Nie przejmuj się wpisami, jestem Ci wdzięczny za pomoc ze zdjęciami. Jeszcze raz dziękuję i jesteś super! ;)
Koniecznie trzeba być pozytywnie nastawionym do ludzi i świata, a wówczas wszystko widzi się na kolorowo i inni tego od nas również oczekują. Widząc coś nie tak , zawsze mówcie, że są gorsze rzeczy i inni ludzie mają na prawdę poważne zmartwienia, a nie takie bzdety. Słońca i radości życzę w sercu :serce: pozdrawiam
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Samosia »

Genever pisze: 23 wrz 2022 13:34 Samosiu :kwiat: a nie pojechaliby bo co właściwie? Pokoje ( wyglądają normalnie), jedzenie, ( na zdjęciach Lotka standard), marne zabiegi, bałagan organizacyjny?
Genever kuracjusze z którymi rozmawiał to było starsze małżeństwo i przy ich problemach z poruszaniem to sama odległość od centrum była problemem a dodali również,że zabiegi mają skracane,dodatkowo na wstępnej wizycie poprosili lekarza o zabiegi,które ich zdaniem są im pomocne i niestety ale nie zostali wysłuchani....Coż w kwestii Mielca to tylko są słowa,które zostały mi przekazane...jeśli ktoś uznał to za ,,hejt" to przepraszam.
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 357
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Genever »

Jaki tam hejt. Ludzie lubią nadużywać tego paskudnego słowa.
Samosiu czyli to co w innych ośrodkach, pisałam kiedyś, że też nie umiem walczyć o swoje bo dostaję zabiegi z drugiej półki. Oszczędności... tanich ośrodków jest przecież sporo.
Najlepiej jakby pojawiły się opinie z pierwszej ręki i wtedy każdy sobie opinię wyrobi.
Pozdrawiam Cię i już nie zaśmiecam tematu.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4181
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Kleinehexe »

Kochani :kwiat: , jeszcze wtrącę swoje trzy grosze. Przecież nie chodzi o to, czy w tym ośrodku jest tak jak pisze Lorek, czy starsi państwo spotkani przez Samosię, bo zarówno jedna i druga strona może mieć rację, bo takie są ich osobiste spostrzeżenia. Problem moim zdaniem jest tu, że Lorek został posądzony o kryptoreklamę. Zwróćcie też uwagę jak jesteśmy sformatowani przez ciągłe negatywne przekazy w różnych mediach. Jak ktoś napisze negatywną opinię o dobrym ośrodku, to tylko się zdziwimy, że takie złe zmiany zaszły, ewentualnie wyzwiemy człowieka od malkontentów, ale nie wątpimy, że jest zwykłym Forumowiczem, a przecież mógłby to być wpis nieuczciwej konkurencji. Jak ktoś wystawi pozytywną opinię miejsca, które większość źle ocenia, zaraz węszymy podstęp. Myślę, że jest to temat do osobistych przemyśleń.
Też się postaram już nie zaśmiecać. :D
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: dani888 »

W takim razie ja przeproszę naszego Kazia , Kaziu :serce: i bardzo Cię przepraszam choć nie chodziło mi o to , że pomogłeś Lorkowi przy wstawianiu zdjęć a o wcześniejszy post , zresztą , nie
tylko Twój .
Lorku , z kolei Ci bardzo dziękuję za rzetelną opinię o Mielcu i za wspaniałe fotki .
Również nie będę już zaśmiecać tematu , pozdrawiam wszystkich :kwiat: , udanego weekendu .
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Zosia »

Nie wiedziałam, że temat taki gorący . Jestem w Silesii a to obok Mielca . Nie ma tam kawiarenki więc bawimy się razem u nas - często. Zaczęłam pytać więc ludzi celowo jak tam im się żyje. Jedzenie smaczne, może być trochę mało dla mężczyzn ale dojeść można zupą, zabiegi dobre, pokoje i lepsze i gorsze, ludzie raczej zadowoleni i dziwiący się takim złym opiniom. Powiedziałabym ośrodek ze średniej półki a co człowiek to jak widać inne nastawienie , inne priorytety a więc i inne odczucia. Pozdrawiam dziś z zamglonej rano Krynicy
ODPOWIEDZ