Borowina

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 647
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Borowina

Post autor: Abstynent666 »

Bibi2 pisze: 23 lis 2022 09:52 Mówi się , że to najlepsza borowina w Polsce, chociaż inne regiony mówią że nie ;)
Sa lepsze miejsca ,jezeli chodzi konkretnie o borowine np.Horyniec,Solec,w Wiencu tez bylem zadwolony z borowiny ,nie zalowali i zawsze byla goraca ,zaraz obok lozka prysznic ,tam bylo wszysto super zorganizowane
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Borowina

Post autor: ewiko »

Rozumiem , że w Połczynie również byłeś , i na podstawie swoich doświadczeń , innym obiektom wystawiłeś SUPER ocenę. A możesz napisać , czym wymienione przez ciebie uzdrowiska , przewyższają Połczyn ? Może i ja zmienię kierunek wyjazdów ?
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4021
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Borowina

Post autor: Bibi2 »

Powinnam chyba doprecyzować , miałam na myśli jakość borowiny .
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 647
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Borowina

Post autor: Abstynent666 »

ewiko pisze: 27 lis 2022 08:18 Rozumiem , że w Połczynie również byłeś , i na podstawie swoich doświadczeń , innym obiektom wystawiłeś SUPER ocenę. A możesz napisać , czym wymienione przez ciebie uzdrowiska , przewyższają Połczyn ? Może i ja zmienię kierunek wyjazdów ?
Nie bylem w Polczynie ,nie bylem tez i w Solcu ,nie bylem tez w Horyncu wiec nie na podstawie doswiadczen tylko na podstawie opini innych osob miedzy innymi rodzicow i siostry ,w Wiencu bylem .Proponuje zaparzyc melise.Pozdrawiam :)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Borowina

Post autor: ewiko »

Hm ... , widzę że kompletnie się nie zrozumieliśmy . Melisy nie zaparzam , bo jestem raczej spokojną , pozytywną osoba ..... Przykro mi , że tak mnie odbierasz. W dalszym ciągu nie wiem , czym borowina w jednym uzdrowisku , różni się od drugiej ... I właśnie takiej informacji oczekiwałam. Nic innego ... bez jakikolwiek podtekstów . No cóż ... miłego wieczoru Ci zyczę.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Borowina

Post autor: ewiko »

Miałam dopisać , ale mi umknęło .... zamiast MELISY , wszystkim polecam drinki bezalkoholowe ... co kto lubi. Można spuścić powietrze , niepotrzebne napięcie :serce: Pozdrawiam , miłego weekendu życzę.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: Borowina

Post autor: gosiam »

Ewiko olej gościa. Nie rozumiem po co wydawać opinie skoro się nie było, nie widziało, nie korzystało :o . W Polczynie wszystko tez jest fajnie zorganizowane. Obok łóżka jest prysznic, aby po skończonym zabiegu splukac z siebie blotko borowinowe. Fizjoterapeuci też nie żałują surowca. Poza tym, z tego co mi wiadomo w Połczynie są jedne z największych w Europie pokładów torfu - borowiny.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 647
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Borowina

Post autor: Abstynent666 »

To ze sa najwieksze nie swiadczy ze sa najlepsze :P ,pisze olany gosc :lol:
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 647
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Borowina

Post autor: Abstynent666 »

ewiko pisze: 27 lis 2022 18:06 Hm ... , widzę że kompletnie się nie zrozumieliśmy . Melisy nie zaparzam , bo jestem raczej spokojną , pozytywną osoba ..... Przykro mi , że tak mnie odbierasz. W dalszym ciągu nie wiem , czym borowina w jednym uzdrowisku , różni się od drugiej ... I właśnie takiej informacji oczekiwałam. Nic innego ... bez jakikolwiek podtekstów . No cóż ... miłego wieczoru Ci zyczę.
Nie rozumiem czego oczekujesz :?: mam Ci przedstawic jakies badania naukowe co do skladu borowiny??Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Borowina

Post autor: Felice »

Borowina Połczyńska uznana jest za najlepszą i znana jest nie tylko w Polsce.
Źródła informacji proszę sobie poszukać. Wiele jest o tym w internecie i nie tylko.
ODPOWIEDZ