Borowina

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4185
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Borowina

Post autor: Kleinehexe »

Abstynent666 pisze: 29 lis 2022 18:15 To ze sa najwieksze nie swiadczy ze sa najlepsze :P ,pisze olany gosc :lol:
"Olany gościu " ;) :lol: jak śmiesz mieć odmienne zdanie :shock: , wstydź się. ;) :lol:
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 647
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Borowina

Post autor: Abstynent666 »

Przepraszam, więcej nie bede, tak jakos mialem kiepski dzień i tak mi się napisalo. 😁
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4185
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Borowina

Post autor: Kleinehexe »

Wreszcie po rozum do głowy poszedłeś. ;) :lol: Od dawna powtarzam, ty się słuchaj kobiet, to ci tylko na dobre wyjdzie. 8-) :lol: Pogrzebałbyś w internetach, to znalazł byś np. to (co by nie było, że piszę nie na temat ;) ):
http://www.polskaniezwykla.pl/web/place ... ropie.html
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Borowina

Post autor: Atina »

Abstynent666 pisze: 30 lis 2022 05:08 Przepraszam, więcej nie bede, tak jakos mialem kiepski dzień i tak mi się napisalo. 😁
Bardzo szanuje ludzi którzy mogą mieć gorszy dzień każdy tak ma ,ale już nie każdy umie się do tego przyznać.
Brawo 👏 8-)

Borowina cudowny zabieg znam to z Połczyn póki co tylko...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Borowina

Post autor: Felice »

Kleinehexe pisze: 30 lis 2022 06:33 Wreszcie po rozum do głowy poszedłeś. ;) :lol: Od dawna powtarzam, ty się słuchaj kobiet, to ci tylko na dobre wyjdzie. 8-) :lol: Pogrzebałbyś w internetach, to znalazł byś np. to (co by nie było, że piszę nie na temat ;) ):
http://www.polskaniezwykla.pl/web/place ... ropie.html
Kleinehexe podkreślasz wszędzie w swoich wypowiedziach jaka ty prawa,nieskazitelna, z idealnym podejściem do życia, empatyczna…. Skąd więc tyle ironii i jadu w wypowiedzi?
Moją opinię dotyczącą borowiny napisałam na podstawie badań prowadzonych porównawczo na borowinie dotyczącej składu, źródła wydobycia i jeszcze paru innych czynników.
Przytoczony przez ciebie artykuł to nic tylko reklama marketingowa Horyńca.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4185
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Borowina

Post autor: Kleinehexe »

Ja idealna, dobre sobie. :lol: :lol: Chyba mylisz pojęcia, jestem idealistką. Nigdzie nie pisałam, że jestem idealna, bo tacy ludzie nie istnieją, choć niektórzy mają takie aspiracje. Wręcz przeciwnie, wciąż apeluję o wyrozumiałość dla słabości innych. Ironizuję i owszem, tu akurat z Abstynentem666 i on wie o co mi chodzi ;) , ale cóż uderz w stół... :D
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Borowina

Post autor: Bibi2 »

Pamiętam swoją pierwszą borowinę , to było też moje pierwsze sanatorium- Wojskowy w Krynicy ,
Panowie (obydwaj mieli na imię Jan) wiaderkami nakładali na leżankę i człowiek w tym się paplał .
Ostatnio w Busku też były zawijania we Włókniarzu i w Krystynie.
Faktem jest że teraz potrafią trochę oszczędzać na ilości , ale kto nie oszczędza.
Byłam w kilku ośrodkach gdzie były zawijania , okłady i plastry.
W Połczynie byłam w Marcie , tam są (były) okłady, czyli na ciało fizelina i dopiero na to borowina ,
po zabiegu wycierano kuracjusza .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Borowina

Post autor: Felice »

Kleinehexe pisze: 30 lis 2022 09:37 Ja idealna, dobre sobie. :lol: :lol: Chyba mylisz pojęcia, jestem idealistką. Nigdzie nie pisałam, że jestem idealna, bo tacy ludzie nie istnieją, choć niektórzy mają takie aspiracje. Wręcz przeciwnie, wciąż apeluję o wyrozumiałość dla słabości innych. Ironizuję i owszem, tu akurat z Abstynentem666 i on wie o co mi chodzi ;) , ale cóż uderz w stół... :D
W wypowiedzi odniosłaś się do tego, co napisałam… więc co ma do tego uderz w stół?
Mowa o borowinie więc wypowiadajmy się tylko na ten temat. O wyrozumiałości dla słabości innych to inny temat.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4185
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Borowina

Post autor: Kleinehexe »

Po pierwsze zwracałam się do Abstynenta666, a co tam kto sobie doczytał, to już jego rzeczywistość. :D
Po drugie, oto bardzo ciekawa wypowiedź o borowinie:
Kleinehexe podkreślasz wszędzie w swoich wypowiedziach jaka ty prawa,nieskazitelna, z idealnym podejściem do życia, empatyczna…. Skąd więc tyle ironii i jadu w wypowiedzi?
:shock: :lol: :lol:
Kończę tym samym dyskusję, bo zaśmiecam temat. :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Borowina

Post autor: Felice »

To taka moja słabość była… ale ty masz wyrozumiałość do słabości 😂
Też kończę dyskusję nie dotyczącą tematu.
ODPOWIEDZ