Świnoujście listopad

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście listopad

Post autor: zbigniew165 »

Może dodam tylko, że wadą Trytona jest brak miejsca do integracji kuracjuszy w obiekcie.
Nie można usiąść przy recepcji lub gdzieś na korytarzu, bo po prostu nie ma żadnego kącika, czy pomieszczenia.
Spotkania kuracjuszy tylko w pokojach lub na zewnątrz w licznych kawiarenkach, co w porze zimowej jest trochę niedogodnością.
Gość

Re: Świnoujście listopad

Post autor: Gość »

Zgadzam się z Bonia50+ że okolica rekompensuje niedogodności, po prostu jest pięknie. A swoją drogą to zastanawiam się jak liczą opłatę za telewizję że trzeba płacić 90 lub jak w Złotym Kłosie 100 zł skoro abonament jest zdecydowanie tańszy.?🤔 My z kolegą bojkotujemy i nie płacimy, bo da się wytrzymać bez TV. Tak na marginesie są osoby które zapłaciły ale w ich pokojach telewizory nie działają. 😁 To jest magia Złotego Kłosa.😀😉
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście listopad

Post autor: GIENIA »

I ja potwierdzam .... miejscowość urocza 8-) :serce:
Tomku , bo to za " luksus " się płaci :lol:
Elcia , być może będziesz miała część zabiegów w pobliskich ośrodkach .
Gość

Re: Świnoujście listopad

Post autor: Gość »

Zapłacić za luksus i nie dostać go to jest ponad wszelkie luksusy. 😁😏😂
irenae
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 183
Na forum od: 16 lut 2012 22:01

Re: Świnoujście listopad

Post autor: irenae »

Witam
Potwierdzam iż Świnoujście jest piękne (3 promenady: główna, zdrowia i przy samym morzu). Byłam w ubiegłym roku w Meduzie a w tym roku w Koral obok Tyrton, który jest położony przy Żeromskiego (przy głównej promenadzie). Jednym słowem my z mężem jesteśmy oczarowani Świnoujściem a mamy zaliczone całe wybrzeże (większe miejscowości). Może odezwij się Zbyszek który w ubiegłym roku pracował w okresie wiosenno/letnim/jesiennym w którymś z ośrodków wypoczynkowych.
Pozdrawiam ,życzę udanego pobytu . IE
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście listopad

Post autor: zbigniew165 »

Zgłaszam się wywołany przez irenae.
Opisywałem wszystkie swoje pobyty w temacie Spotkana forumowe w Świnoujściu i cieszę się, że jest coraz więcej fanów i fanek tego uzdrowiska.
Moim zdaniem Świnoujście ma swój niepowtarzalny urok i stawiam to uzdrowisko na pierwszym miejscu przed Kołobrzegiem.
W Świnoujściu jest o wiele więcej kawiarenek i lokali otwartych w porze zimowej i promenada jest bardziej zaludniona niż w Kołobrzegu, a także są słabsze wiatry.
Żeby jeszcze połączenie PKP i autobusowe z resztą Polski było lepsze, ale mam nadzieję, że wkrótce otworzą tunel pod Świną i to się zmieni.
Po Nowym Roku mam zamiar wyjechać ze zwrotów i będzie to Świnoujście lub Kołobrzeg.
W Świnoujściu poruszam się tak jak w swoim mieście i wiem, gdzie np. parkować samochód bez opłacania parkingów za 30 zeta dziennie, a w Kołobrzegu jest to trudniejsze. Wiem, gdzie w Świnoujściu jest najtańsza apteka, gdzie kupić dobre ciasto w cukierni itp. Oczywiście na mieście, bo w strefie nadmorskiej wszystko jest droższe. Znam dużo hoteli, pensjonatów i wszystkie obiekty sanatoryjne itp.
irenae
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 183
Na forum od: 16 lut 2012 22:01

Re: Świnoujście listopad

Post autor: irenae »

Cieszę się że nie tylko ja jestem fanką Świnoujścia ale jest nas więcej.
Zgadzam się z tobą że Świnoujście stawiasz przed Kołobrzegiem bo ja też tak uważam. W tym roku byłam 3 tyg w Mewie I.
Nadmiernie że ja na połączenie nie narzekam od nas z Poznania połączenie jest dobre.
Dzięki Zbyszek że się odezwałeś i jesteś nadal aktywny na forum bo naprawdę super piszesz i dużo można od Ciebie się dowiedzieć
Pozdrawiam IE.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście listopad

Post autor: zbigniew165 »

Irenae ja właśnie muszę do Poznania dojechać autokarem, bo mam bezpośredni od siebie, a z Poznania już PKP do Świnoujścia.
Pozdrawiam :kwiat:
Elcia62
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 11 lis 2022 12:56
Oddział NFZ: Śląski

Re: Świnoujście listopad

Post autor: Elcia62 »

Witaj bonia i dziękuję za informację, pobyt mam od 5.01.2023 do 26.01 myślę że będzie super, jadę aż że Śląska.
Elcia62
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 11 lis 2022 12:56
Oddział NFZ: Śląski

Re: Świnoujście listopad

Post autor: Elcia62 »

Jedzie ktoś w tym terminie do świnoujścia? 😘
ODPOWIEDZ