gdzie zus wysyła na drogi oddechowe

Sanatoryjne leczenie dróg oddechowych. Leczenie takich chorób jak astma, alergia oddechowa, nawracające zapalenie zatok, oskrzeli, płuc...
Amin
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 27 lip 2021 21:03

gdzie zus wysyła na drogi oddechowe

Post autor: Amin »

Witam wszystkich czy ktoś się orientuje gdzie zus wysyła na drogi oddechowe i czy można zmienić czas i miejsce
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1778
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: gdzie zus wysyła na drogi oddechowe

Post autor: Andrzej1958 »

Wejdź na stronę ZUS prewencja rentowa. Tam powinna być mapka z miejscowościami gdzie kierują i na jakie schorzenie.
Za moich czasów, w 2018 r, był Wieniec Zdrój, Ustroń i Wysowa. Rok, czy dwa później na krótko doszedł, jeśli dobrze pamiętam, Inowrocław.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4181
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: gdzie zus wysyła na drogi oddechowe

Post autor: Kleinehexe »

To ja dodam informację odnośnie drugiego pytania. Tak, można zmienić czas i miejsce, przynajmniej ZUS Łódź przewiduje taką ewentualność, trzeba tylko dobrze umotywować swoją prośbę. :D
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: gdzie zus wysyła na drogi oddechowe

Post autor: ZbigniewMax »

moja porada taka,dzwonić do ZUSu,po rozpatrzeniu wniosku i poprosić gdzie chcesz jechać,tam też pracują ludzie! :)
Amin
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 27 lip 2021 21:03

Re: gdzie zus wysyła na drogi oddechowe

Post autor: Amin »

Witam wszystkich dziękuje za odpowiedzi , tak wiem widziałem na stronie zus wykaz ośrodków miałem na myśli czy na dachówkę wysyłają też do innych ośrodków ;)
Marek999
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 28 lis 2023 11:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: gdzie zus wysyła na drogi oddechowe

Post autor: Marek999 »

Hej, Co do kwestii ZUS-u i badań dróg oddechowych, to zazwyczaj kierują do określonych placówek medycznych. Możesz sprawdzić to bezpośrednio u ZUS-u lub poprzez kontakt z placówką medyczną. Jeśli chcesz zmienić czas lub miejsce badań, warto skonsultować się z ZUS-em i ustalić, czy jest taka możliwość. Czasami można negocjować terminy, ale wszystko zależy od procedur i dostępności miejsc.
ODPOWIEDZ