Niedojazdy do sanatorium

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Niedojazdy do sanatorium

Post autor: Insignia 2010 »

Chyba komentarz nie jest potrzebny ....a moze sama ,,Fela ,,,😉😁sie wypowie 😁😁😁
Załączniki
Screenshot_20221113-143841_Chrome.jpg
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Niedojazdy do sanatorium

Post autor: Insignia 2010 »

Czyli trzeba nad rozgarnieciem pracowac ......🙉🙉😉😉😁😁 jaka wladza tacy ludzie 😉😉😁😁😁😁. Nie gniewaj sie lubie zartowac zakladalem ze bedzie 100 wieczorem a tu po dwieczorek i poczytnosc duza . Nabwieczr bedzie okolo 200 .
Felcia .....🙉🙉🙉😉😉😁😁moje wejscia to moje wpisy czyli cos maly wpływ mam na frekfencje 🤭🤭🤭🤭🤭
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Niedojazdy do sanatorium

Post autor: Samosia »

Endy56 w grudniu 2019r córka moja dostała skierowanie na marzec 2020r.do Wysowej Zdrój a że była po zabiegu i poruszała się o kulach a była to jeszcze zima to zadzwoniła do naszego śląskiego NFZ i wyjaśniła sytułację,pani jej podpowiedziała aby wraz ze skierowaniem ma dołączyć druczek od lekarza,że pacjentka ma problemy z poruszaniem się i że było by wskazanym aby wyjechała w innym ternimie i aby skierowanie było bliżej domu...tak zrobiła i czekała na odpowiedż...po dwóch tygodniach przyszło pismo,że rezygnacja a po telefonie okazało się,że nawet pismo od lekarza nic niedało bo dla NFZ czlowiek poruszający się o kulach,muszący się ze 2-3 razy przesiadać i muszący zabrać z sobą walizkę,plecak itp to żaden powod do rezegnacji lub przesunięcia wyjazdu. Coż było robić zdecydowała na szybko w czasie tej rozmowy z Pania,że prosi o ponowne wyslanie skierowania,że jakoś to ogarnie bo rehabilitacji potrzebowała...nie było innej rady skontaktowala się z sanatorium abym ja mogła z nią przyjechać prywatnie...owszem dotarłyśmy,pobyt trwal tylko 10 dni bo wybuchła pandemia i trza było szybko opuszczać sanatorium i wracać do domu....ponoć po piśmie do NFZ miała jechać jeszcze raz aby dokończyć turnus ale...do dnia dzisiejszego nic takiego nie nastapiło i nikt ani NFZ ani sanatorium niepoczuwaja się do tego aby zrekompensować ten stracony czas🤔
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Niedojazdy do sanatorium

Post autor: Insignia 2010 »

Tak .....pisalem juz wielokrotnie NFZ PRZYJMUJE DO SANATORIUM TYLKO ZDROWYCH PACJENTOW .
Jezeli ta osoba pracuje placi skladki zus lub ktos za nia placi tylko po to aby kiedys od ,,,, dobrego ladu ,,, dostala emeryture to Zus ja chetnie wezmie tym bardziej ze dotyczy to konczyn .
Natomiast co sie tyczy przerwania turnusu z powodu pandemi to tego nikt nie odrobi .nigdy .
Osobiscie znam przypadki z tego roku z września gdzie po dwoch dniach na podstawie temperatury wylecialo 4 osoby ......to juz na ich miejsce za 2 dni byli kolejni .
Społki dobrego ladu przejmuja na razie sanatoria z nfz tak jak w Rymanowie a ci panowie nie pozwola sobie na nie wydojenie resztek w panstwie .
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Niedojazdy do sanatorium

Post autor: Insignia 2010 »

Felice .....zle ocenilem po obiedzie jest juz 200 ....czyli po kosciele 18 bedzie 500
Jak pytam na wyjazdach to nikt nie zna tego portalu a czytaja wszyscy 🙉🙉😁😁oby tylko czerpali z tego jakies kozysci .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Niedojazdy do sanatorium

Post autor: Felice »

Insignia akurat mylisz się w przypadku mojego nicku i nie bazuj ze swoją wiedzą tylko na Wikipedii.
Felice z tłumaczenia z włoskiego znaczy szczęśliwa, dlatego wszelkie zdrobnienia typu Felcia, czy Felka są zmianą nicku. Nie jestem Felicia tylko Felice.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Niedojazdy do sanatorium

Post autor: Insignia 2010 »

FELICE .......nie mowiłem o dwuznaczności tego wyrazu ...jednak mimo wszysto Felcia 🙊🤭🤭🤭🤭😁😁😁😁😁😁
Kazdy interpretuje jak chce ty dajac sobie nik odbieralas go tak jak chcialas ..dla mnie pierwsze skojarzenie to z imieniem .....w tvppis u Strasburgera miało by to najwieksza punktacje . Ale faktycznie pierwsze znaczenie tego slowa to szczesliwosc .....😉👍😁😁😁😁 Az taka szczesliwa jesteś ???????🙊🙊🙊🙉🙉🙉
Niestety prawdziwe .
A swoja droga to dziwie ludzie karzą do siebie mówić i sie nazywac .
Awatar użytkownika
endy56
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 08 lis 2022 18:47
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 16

Re: Niedojazdy do sanatorium

Post autor: endy56 »

test, bo nie potrafię tego portalu obsługiwać za bardzo, w końcu jestem tu parę dni. Ciągle próbuję
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Niedojazdy do sanatorium

Post autor: Insignia 2010 »

Obsluga dziecinnie prosta .🙉🙉🤭🤭🤭🤭
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Niedojazdy do sanatorium

Post autor: Felice »

Insignia tak… jestem szczęśliwa i głośno to mówię. Nie widzę w tym nic nienormalnego.
ODPOWIEDZ