Polanica Zdrój (ośrodek Stary Zdrój)

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Pagoj69
Posty: 3
Na forum od: 21 lis 2022 21:44

Polanica Zdrój (ośrodek Stary Zdrój)

Post autor: Pagoj69 »

Witam.Wybieram się od 7 grudnia do sanatorium Stary Zdrój.Czy może ktoś coś napisać na temat tego ośrodka i parkingów w pobliżu ośrodka.Będę wdzięczny😀👍
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Polanica Zdrój (ośrodek Stary Zdrój)

Post autor: Andrzej-WP »

Dobry Wieczór.
Na temat ośrodka- sanatorium Stary Zdrój- już nie tak dawno dość dużo napisałem ( oraz są wcześniejsze opinie od innych kuracjuszy), relacje z pobytu w tym sanatorium. W jednym zdaniu: zabiegi, obsługa- dośc dobra. Natomiast wyżywienie- bardzo, bardzo dietetyczne- na odchudzanie !!.
Wystarczy wpisać w okienko- lupkę po prawej stronie u góry- Polanica Stary Zdrój
Natomiast sprawy dotyczące parkingu- to informuje ,że dosyć niedaleko wspomnianego sanatorium znajduje się teren OSiRu ( około 300- 500 metrów - gdzie można uzgodnić pozostawienie swojego samochodu za cały turnus= za cenę 100 zł. Natomiast przy tym małym parkingu na terenie sanatorium
Stary Zdrój -cena za turnus wynosi 21 dni x 30 zł= 330 zł. Dość drogo!!

Ogólnie z pobytu w Polanicy Zdroju byłem bardzo zadowolony

Inne informacja ,także w koresp. prywatnej- poprzez nasze forum

( Byłem na przełomie -w sierpniu/wrześniu 2022 )
Awatar użytkownika
Pagoj69
Posty: 3
Na forum od: 21 lis 2022 21:44

Re: Polanica Zdrój (ośrodek Stary Zdrój)

Post autor: Pagoj69 »

Dzięki Andrzeju za przydatne rady✋Mam nadzieję,że też będę zadowolony z pobytu.Tak naprawdę to zależy od naszego podejścia i oczekiwań😀.Dzięki bardzo i pozdrawiam✋
ODPOWIEDZ