Sanatorium Rafał 2023

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Goskaa
Posty: 2
Na forum od: 22 lis 2022 13:55

Sanatorium Rafał 2023

Post autor: Goskaa »

Dostałam sanatorium w lutym 2023 do Busko Zdrój Sanatorium Rafał.
Co możecie powiedzieć o tym sanatorium, a może ktoś również się wybiera ❓
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: Sanatorium Rafał 2023

Post autor: gosiam »

Będę w Busku ale w marcu w sanatorium Nida. :) W Rafale byłam w sierpien/wrzesien 2020r. Ogólnie jest OK. Wyżywienie smaczne, chociaż niektórzy narzekali. Zabiegi na miejscu. W obiekcie nie ma basenu. Fizjoterapeuci mili i pomocni. Gdy ktoś chciał przesunąć zabieg "szli na rękę". Personel lekarski też bez zastrzeżeń. Przydzielajac zabiegi konsultował z pacjentem. Pokoje sprzątanie były co drugi dzień. Najgorszym dla mnie był pokoj A właściwie jego wielkość. Podobnie lazienka i osobne wc. Te ostatnie dwa pomieszczenia były bardzo bardzo maleńkie. Po kąpieli żeby się wytrzeć trzeba było wyjść do pokoju bo inaczej się nie dało. Podobnie wc. Aby podciągnąć gacie też trzeba było otworzyć drzwi do pokoju. Osoby szczupłe jakoś jeszcze sobie radziły natomiast moja kuzynka, bardziej puszysta, miała z tym trochę gimnastyki. :). W przedpokoju obszerna szafa, w pokojach tv, lodowka, czajnik, stol, krzesla. Suszarki do wlosow nie bylo. Żelazko do wypożyczenia w recepcji. Pokoj miałam z balkonem usytuowany na parterze. Na parterze jest tez kawiarenka. Można zjeść pyszne ciasto, były też lody. Wieczorków nie było z uwagi na covida. Zresztą nie tylko w tym ośrodku bo w innych także. :( W 2020r w calym Busku były zakazy organizowania imprez.
Anka 50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 sty 2020 14:10
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Sanatorium Rafał 2023

Post autor: Anka 50 »

Byłam w 2018 w Rafale. Zabiegi fajne ,ale pokoje i jedzenie nędzne.Caly czas trwał remont . Plusem była kawiarenka na parterze , gdzie można potańczyć i wypić kawę.
Goskaa
Posty: 2
Na forum od: 22 lis 2022 13:55

Re: Sanatorium Rafał 2023

Post autor: Goskaa »

Dziękuję serdecznie :)
ODPOWIEDZ