Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem PEFRON (dofinansowanie)

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem PEFRON

Post autor: jan19557 »

Darku tylko nie wiadomo w jakim budynku obowiązują te ceny bo OW HPR w Międzywodziu ma w swoich zasobach kilka budynków a w tym osobny budynek w którym mieści się stołówka. Nie wiadomo czy zabiegi są na miejscu czy trzeba kursować między budynkami, mimo że są blisko siebie.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 647
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem PEFRON

Post autor: Abstynent666 »

GIENIA pisze: 03 lut 2023 12:35
Abstynent666 pisze: 01 lut 2023 16:23 Taniej niema jak w Piramidzie 1w Darlowku ,tak mi sie wydaje :)duzo ma negatywnych opini ale tez i pozytywnych ,dlamnie nie istotne luksusy czy tez wyzerka ,wazne zeby bylo fajne towarzystwo do integracji szeroko pojetej :lol:
Jest taniej , i to dużo .... Dzia-dek , wstawiał tutaj cennik Światowida w Iwoniczu w sezonie letnim ..... w sezonie zimowym ... np od jutra rozpoczyna się turnus z 14 noclegami , 20 zabiegów reh , 3 podobno bardzo smaczne posiłki .... za jedyne .... 949 zł ... cena ta obowiązuje do 4 marca .... czyli 2 turnusy .... każdy kolejny turnus , cena wzrasta o 50 zł ...
Ja polecam miłośnikom terenów podgórskich i górskich ten ośrodek :)


Przebije ktoś tę ofertę :?: :lol: :P
Slyszalem o tym Swiatowidzie ,tylko tam trzeba rezerwacje robic z ponad rocznym wyprzedzeniem :),ale Iwonicz sobie odpuszczam w Sanvicie bylem dwa razy
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem PEFRON

Post autor: darek »

jan19557 pisze: 03 lut 2023 17:20 Darku tylko nie wiadomo w jakim budynku obowiązują te ceny bo OW HPR w Międzywodziu ma w swoich zasobach kilka budynków a w tym osobny budynek w którym mieści się stołówka. Nie wiadomo czy zabiegi są na miejscu czy trzeba kursować między budynkami, mimo że są blisko siebie.
Fakt ten obiekt jest troszkę porozrzucany po Międzywodziu ,ale wszędzie dochodzi się w max 5 minut
Zabiegi wg informacji wykonywane są w Jantarze tym Hotelu vis a vis Kościoła
Dodatkowo też zasięgnąłem jezyka to Baza zabiegowa jest Niestety Uboga - Elektroprądy , Gimnastyki, Masaż klasyczny , Yakuzi jakieś rowerki czy bieznie
Wg informacji ze względów oszczędnościowych zrezygnowano z zabiegów kumulujących wodę i podgrzanie wody -Czyli zabiegi wodne ,masaże czy wanny perełkowe
Mogę dopytać się Znajomego o szczegóły
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem PEFRON

Post autor: GIENIA »

Felice , dziękuję za reakcję :)

Abstynent , nic dziwnego , że trzeba rok wcześniej rezerwować , przy takich cenach :) też byłam 2 razy w Iwoniczu i jak dla mnie wystarczy , chociaz , nie mówię .. nie ;) jednak innym polecam . Z rozmów z gości tego ośrodka , wiem , że wracają corocznie te same grupy osób , same się organizują , a przy wiekszej grupie osób , są jakieś dodatkowe profity ... np. jedna osoba za darmo :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem PEFRON

Post autor: GIENIA »

Przypomniałam sobie o wpisie Sztaniego i go odnalazłam :)
sztani pisze: 10 mar 2022 11:20 W ciągu kilku dni otrzymałem trzy SMS z tego obiektu pierwsza cena za pobyt 14 dniowy cena 799 złotych termin 19.03-02.04 .2022 w SMSach zmienia się tylko data turnusu . :o dla chętnych podam numer telefonu.
No to jak to w końcu jest :?: :roll: niby maja rezerwacje rok do przodu , a szukają chętnych :roll:

Kilka lat temu , pisaliśmy o tym z Darkiem , wysyłali zaproszenia do przypadkowych osób . Mój wujek skorzystał z zaproszenia , wrócił zachwycony , tylko tyle , że to był Jego pierwszy tego typu wyjazd , a poza tym miał wspaniałe towarzystwo grupki z Łodzi i to też mogło być powodem tego zachwytu ;) .
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem PEFRON

Post autor: darek »

Gieniu
Tak jak Felice napisała
Kim jest Hipokryt vel Marek ,który chce komuś POZWALAĆ lub NIE na Pisanie w danym TEMACIE.

Chyba ,że założymy Temat NIE dla ..
Ten Pan znowu wszczyna kolejną Awanturę Fakt niektórzy bardzo Lubią gdy ludzie się Kłócą -Pytanie czemu Ma to służyć

Nie martw się Gieniu pomimo orzeczonej Niepełnosprawności ponad 25 lat NIGDY nie korzystałem z dobrodziejstw PFRON
FAKT korzystają w Moim imieniu pracodawcy ,którzy są bardzo chętni na Bonusy za zatrudnienie.

Niestety o czym kilka razy pisałem byłem w katowickim oddziale PFRON i każdorazowo pomimo orzeczonego Stopnia ZNACZNEGO akurat w danym roku preferowane są inne schorzenia ,lub przekraczam kryterium dochodowe.

Osobiście UWAŻAM Że Bonusy z PFRON powinny być rozdzielane tak jak w Niemczech czy Austrii -Każdy Niepełnosprawny ma Swoje konto i określany co roku LIMIT dopłat Wtedy jest SPRAWIEDLIWIE - Bo każdy wg tego samego kryterium otrzymuje dofinansowanie z pieniędzy wypracowanych przez innych

Zauważ ile płacą Firmy zatrudniajace powyżej 25 pracowników za każdego na PFRON miesięcznie są to Ogromne wpływy

Super ,że pojawiła się GIEŁDA Obiektów gdzie można zweryfikować informacje n/t ośrodków oraz standardu ofrowanego
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem PEFRON

Post autor: GIENIA »

" Nie martw się Gieniu pomimo orzeczonej Niepełnosprawności ponad 25 lat NIGDY nie korzystałem z dobrodziejstw PFRON "

.. a czemu miałabym się martwic bądź nie :?: :o

Każdy niepełnosprawny ma prawo korzystać .

Ja w tym roku planowałam składać wniosek o dofinansowanie , ale pojawiły się inne plany , mogłabym dostać dofinansowanie , a potem nie skorzystać z wyjazdu .
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem PEFRON

Post autor: Dzia_dek »

GIENIA pisze:(...) No to jak to w końcu jest :?: :roll: niby maja rezerwacje rok do przodu , a szukają chętnych :roll: (...)
Gieniu myślę, że jak większość obiektów, tak i "Światowid" w Iwoniczu Zdroju zdecydowanie mniej ma kuracjuszy
w okresie później jesieni i wczesnej wiosny na co składa się wiele czynników. Zadzwoniłem do tego obiektu późną
jesienią ub. r. i dowiedziałem się, że nie przyjmują rezerwacji na wysoki sezon w latach 2023 i 2024, na następny
nie prowadzą jeszcze zapisów, ale poza tym czasem, można było w innych terminach, indywidualne zrobić rezerwację.
Problemem byłoby zrobić rezerwację dla większej, zorganizowanej grupy z braku większej ilości wolnych miejsc.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem PEFRON

Post autor: Hipokryt »

GIENIA pisze: 03 lut 2023 15:56 Moja wina , moja wina ...... już opuszczam temat :oops:
Absolutnie tego nie rób Gieniu :o To miał być tylko mały żarcik dla ożywienia tematu :lol:
Każdy forumowicz jest mile widziany zainteresowany tematyką turnusów rehabilitacyjnych z dofinansowaniem PFRON :D :kwiat:
Jak na razie mnóstwo ofert, a tegorocznego dofinansowania nikt jeszcze nie widział :roll:

Kogo interesują turnusy komercyjne, ten zajrzy do innego tematu: viewtopic.php?t=22765
mania
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 30 gru 2012 20:57
Staż sanatoryjny: 14

Re: Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem PEFRON

Post autor: mania »

byłam w zeszłym roku w Ustroniu w ośrodku Ewa i to był trafiony wybór bo po raz pierwszy mam ochotę jechać tam po raz drugi.na 10 punktów daję im 11.a byłam na kilkunastu turnusach.polecam sprawdzony ośrodek :roll:
ODPOWIEDZ