Sanatorium Bałtyk Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Krzysztof 30
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 09 kwie 2022 00:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Sanatorium Bałtyk Kołobrzeg

Post autor: Krzysztof 30 »

Witajcie
Niedawno wróciłem z Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu gdyby ktoś potrzebował jakiś informacji to zapraszam na priv.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatorium Bałtyk Kołobrzeg

Post autor: ewiko »

Witaj Krzysztof 30. Każda opinia o sanatorium , jest dla potencjalnych kuracjuszy bardzo cenna. Jeśli nie jest to wielka tajemnica , to proszę opisz nam swoje wrażenia oraz opinie po swoim pobycie. Z całą pewnością , osoby które będą jechały do Bałtyku , będą Ci wdzięczne . Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Bałtyk Kołobrzeg

Post autor: darek »

Krzysztofie

Nie zachowujmy wiedzy o obiektach tylko do wiadomości prywatnych

Wiele Osób dziś nie wie gdzie otrzyma skierowanie
Wiadomo sytuacja w dzisiejszych czasach jest tak dynamiczna ,że skierowania pojawiają się niczym meteoryty.
Zobacz ile dziś czeka się na wyjazd

A tak przygotujesz Relację
Na świeżo i wiele osób zapewne będzie Żałowało lu Chciało być w Bałtyku przy morzu czy tym w Parku

Ty jako Osoba ,która dopiero wróciła może POMÓC co zrobić ,aby mieć pokój z widokiem na " Borholm:) "
Awatar użytkownika
Krzysztof 30
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 09 kwie 2022 00:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Bałtyk Kołobrzeg

Post autor: Krzysztof 30 »

witajcie
Już dobrze dobrze po na namowie kilku osób napiszę kilka słów a więc :
Na przełomie Listopad/ Grudzień byłem w sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu ......a dokładniej Bałtyk 2
Bałtyk 2 znajduje się obok głównego hotelu przy basenie połączonym łącznikiem.
Przyjęcie przebiegło bardzo sprawnie ....recepcja pielęgniarki lekarz stołówka zajęło mi to ok 40 min.
Pokoje 2 osobowe co do wielkości mały minusik ale ale da się wytrzymać ......czajnik na korytarzu
Posiłki jak dla mnie smaczne i wystarczająco duże ..(ja akurat wybrałem sobie dietę) i co najważniejsze nie dojadałem pomiędzy.
Zabiegi też OK ale to zależy kto na co jest skierowany baza zabiegowa bardzo duża więc chyba nikt nie będzie narzekał ........lekarze sympatyczni zmieniałem dwa razy po dwa zabiegi nie było najmniejszego problemu
Teraz relaks można sobie wykupić karnet na basen no cały pobyt ....ja byłem 28 dni koszt 140 zł i można sobie chodzić kiedy się chce i na ile się chce
nawet 2 - 3 razy w ciągu dnia
A teraz kawiarnia tutaj duży minus tańce są tylko piątek ,sobota i do tego płatne 20 zł a jakoś grajków słaba (osobiście nie polecam )
są obok Bałtyku kawiarnie gdzie grają cały tydzień i wstęp jest bezpłatny
Ogólnie pobyt zaliczam do udanych spacery , towarzystwo i pogoda dopisało
Pozdrawiam
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatorium Bałtyk Kołobrzeg

Post autor: ewiko »

I po bólu :lol: :lol: :lol: Krzysztofie , bardzo dziękujemy za opinię , krótka , konkretna , na temat. Z całą pewnością , będzie przydatna niejednemu forumowiczowi . Super sprawa z basenem , po raz pierwszy spotykam się z nielimitowanymi wejściówkami. Bardzo dziękujemy , miłego dnia :kwiat: Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11619
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sanatorium Bałtyk Kołobrzeg

Post autor: Atina »

Dziękuję za opinię :kwiat:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4077
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Sanatorium Bałtyk Kołobrzeg

Post autor: Bibi2 »

Warto dzielić się wiedzą o ośrodkach, oczywiście są nie raz treści nie do upubliczniania i wówczas taka prywatna wiadomość jest ok.
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 234
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Sanatorium Bałtyk Kołobrzeg

Post autor: Nina11 »

Wielkie dzięki za opinię. I mam pytanie w których godzinach są posiłki? Pozdrowienia
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2554
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium Bałtyk Kołobrzeg

Post autor: Mazrena »

Witam, dzięki za opinię. Ma, pytanie jak osoba na wózku poruszałaby się między zabiegami, posiłkami czy ewentualnie dojazd na basen ? :?:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24584
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Bałtyk Kołobrzeg

Post autor: ewasz »

Dzięki Krzystof30 za opinię, pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ