przesiadka w Kłodzku

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
asiora11
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 09 sty 2023 11:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

przesiadka w Kłodzku

Post autor: asiora11 »

Czy jechał ktoś pociągiem z Wrocławia do Lądka z przesiadką w Kłodzku na autobus PKP? Interesuje mnie jak wygląda taka przesiadka czy dużo schodów?
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14550
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: przesiadka w Kłodzku

Post autor: GIENIA »

Nie znam Kłodzka , ale sa też bezpośrednie połączenia autobusowe z Wrocławia do Lądka .... o 8,50 i 15,45 .... odjazd z ulicy Dawida .... jest to blisko dworca PKP i PKS .... dojście po równym terenie .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: przesiadka w Kłodzku

Post autor: Felice »

asiora 11 ja jechałam niejednokrotnie. W zależności od tego na jaki peron wjedzie to albo schodów nie ma wcale, albo tyle ile na kładkę lub z kładki. Nie są kłopotliwe na pewno. Jeżeli masz trudności, zgłoś potrzebę pomocy obsłudze pociągu, wtedy przeprowadzą bez schodów. Pytaj o co chcesz, ja jestem częstym gościem w Lądku.
Gieniu jeżdżą bezpośrednio busy, ale to takie przysłowiowe "puszki na konserwy", mało miejsca i trochę niewygodnie. Rzadko jeździ coś większego. Pociągi KD na tej trasie są przyzwoite.
asiora11
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 09 sty 2023 11:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: przesiadka w Kłodzku

Post autor: asiora11 »

bardzo dziękuję , napisz jeszcze proszę bo w rozkładzie jest że z jednego pociągu przesiadka jest w Krosnowice Kłodzkie a z drugiego w Kłodzko Miasto. W informacji podali, że tylko Kłodzko Miasto.
asiora11
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 09 sty 2023 11:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: przesiadka w Kłodzku

Post autor: asiora11 »

Nie chcę jechać bezpośrednim z Wrocławia, jadę z Warszawy i musiałabym czekać kilka godzin na bezpośredni.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: przesiadka w Kłodzku

Post autor: Felice »

Asiora jeżeli Kłodzko Miasto to tylko z góry trzeba zejść. Zawsze ktoś po mnie wyjeżdża na stację, to nawet nie wiedziałam gdzie podstawia się autobus. Ja też jeżdżę z Warszawy.
asiora11
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 09 sty 2023 11:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: przesiadka w Kłodzku

Post autor: asiora11 »

Felice dziękuję i tak mnie przeraża podróż z walizą :)
Awatar użytkownika
Yark
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 131
Na forum od: 05 lip 2018 18:09
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: przesiadka w Kłodzku

Post autor: Yark »

Jak masz problem to walizkę można przesłać kurierem na adres. Jedziesz tylko z bagażem podręcznym. Zdrowia!
asiora11
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 09 sty 2023 11:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: przesiadka w Kłodzku

Post autor: asiora11 »

dzięki :D :kwiat:
anna2111
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 29 sty 2017 13:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: przesiadka w Kłodzku

Post autor: anna2111 »

Witam .Jechałam z Wrocławia do Kłodzko Miasto pociągiem.Na dworcu w Kłodzku jest winda także nie ma problemu z bagażem.Dalej juz tunelem po prostej drodze od razu na dworzec PKS.Wszystko jest razem połączone.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ