GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1863
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Post autor: ZAGUBIONY »

Witam wiele miejsc tanecznych już padło może zróbmy jakąś aktualizację :D :kwiat: ja polecał oczywiście Lądeczkowe PIEKŁO no dobra Piekiełko :lol: :lol: [link] które nawet w czasie pseudo pandemii działało tyle że w podziemiu :D
Ostatnio zmieniony 25 sty 2023 15:55 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Post autor: zbigniew165 »

Co tu aktualizować :?: Jedź do Kołobrzegu, a tam w każdym obiekcie sanatoryjnym są balety.
W Kołobrzegu jest ok. 20 obiektów sanatoryjnych, tak, że codziennie możesz balować w innym :lol:
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1863
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Post autor: ZAGUBIONY »

Zbigniew jak masz takie rady udzielać :evil: :evil: :evil: :evil: to jak powiadają kończ waść wstydu sobie oszczędz , dla Twojej informacji nie tylko do Kołobrzegu jadą ludzie . Ale po za tym ZAŚMIECASZ TEMAT
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Post autor: GIENIA »

ZAGUBIONY .... a czym Zbyszek zaśmieca temat :?: :o
Założyłeś temat ... Gdzie na balety na kuracji .... polecając konkretny lokal w Lądku . Zbyszek polecił Kołobrzeg , dodając , że tam jest dużo ośrodków , w których codziennie grają .

Ja np. polecę kawiarnię Scaliano w Świnoujściu .... to też zaśmiecam Ci temat :?: :?
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1863
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Post autor: ZAGUBIONY »

Gieniu i to jest konkret a nie w Kołobrzegu grają na każdym rogu bo nie grają w każdym obiekcie czyli kłamstwo :evil: :evil: i zaśmiecanie tematu .
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Post autor: Mazrena »

hm dziwne to stwierdzenie :roll:
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1863
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Post autor: ZAGUBIONY »

No nie same wstydziochy na tym NS :lol: :lol: nie pochwalicie się gdzie były przytulańce ?? ;) Iwonicz Ballada , Zdrojowa super , Krakowiak różnie , zdecydowanie NIE POLECAM Górnika grajek z humorkami czasem grał fajnie ale rzadko wolał latać za młodymi kelnerkami i łapać je za tyłki , kończył 21,40 a kasę brano nawet o 21,30 dno :evil: :evil:
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 357
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Post autor: Genever »

Wstydziochem nie jestem, bezceremonialnością nie grzeszę. 😒
Uwielbiam tańczyć ale tzw balety (określenie za którym nie przepadam, nie wiem z małolatami mi się kojarzy) zawsze znajdę, szczególnie w Kołobrzegu. Jesienią byłam w Bałtyku, w Kielczance w której byli znajomi, ale też w Lechu, Sanie, Gryfie. Nie lubię jak jest duszno i ciasno oraz tam gdzie przerw jest więcej niż tańca. Najfajniej było w Sanie tylko niestety daleko od nas. Nie masz się co czepiać Zbyszka bo chyba wybitny dyletant nie trafi w Kołobrzegu na tańce. 🙄
O chumorkach grajków nic Ci nie powiem, nie zwracam uwagi.
Na zawartość procentów w szklance też nie.
Na kulturę wypowiedzi Panów tutaj i w kontaktach bezpośrednich i owszem, zawsze. Dobre ruchy w tańcu pewnych braków nie nadrobią. Najgorsze co może być to pozbawione finezji zaloty, również na parkiecie oraz przekonanie takich panów o tym jak cudownie działają na Panie. Oj zdarzyło się wiele razy. 🥴
W Świnoujściu Scaliano znam ale swojego czasu najfajniejsze pamiętam w Rybniczance i nie pamiętam już nazwy knajpka na zewnątrz na promenadzie. Zamknęli w październiku drugiego dnia mojego pobytu. Latem pewnie jest większy wybór.
Acha i przecież Swarożyc, ciasno ale przyjemnie. Tam poznałam kogoś o kim wyrobiłam sobie fatalną opinię na początku a potem okazało się zupełnie na odwrót. I tak bywa. 🤭
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Post autor: darek »

Zgadzam się z Zagubionym ,że nie wszędzie w Kołobrzegu grają.
Jest kilka miejscówek o ugruntowanej pozycji ,ale i są takie gdzie raczej bym się Nie pojawił
Oczywiście wszystko uzależnione jest od tego z Kim i w Jakim celu się udaje
Można z ręką na sercu wspomnieć max 10 adresów godnych uwagi

Natomiast sytuacja w innych miejscowościach nie jest aż tak RÓŻOWA
Osławione Busko -Pamiętam z Autopsji - a byliśmy większą Grupą Forumową
Mogło zaoferować prócz tych 3 Obiektów przy głównej ulicy/przy Parku Jeszcze jeden oddalony Włókniarz i 2 lokale grające tylko w piątki -niedziele

Polanica cóż Tam na dziś jest chyba TYLKO jeden lokal gdzie można potencjalnie zatańczyć -Ale WEJŚCIE to masakra bo wchodzi się przez miejsce gdzie wszyscy palą papierosy MASAKRA

Ustroń tutaj Klub Kuracjusza i Zapiecek - ostatnio nawet o bilety do Zapiecka odbyła się Bitwa o stoliki -Nawet interweniowali Panowie z Cieszyna w niebieskich mundurach

Krynica Zdrój no niby jest gdzie ,ale gdy pojawiają się obostrzenia religijne to pozostaje Tylko Łysy

Ciechocinek cóż sławna Stodoła i Zdrojowa to chyba nadal dwa najbardziej aktualne adres gdzie w piątek /sobotę czy niedzielę trudno wcisnąć cokolwiek
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Post autor: ZbigniewMax »

Świeradów zdrój, sprawa prosta,grają obecnie tylko w Domu Zdrojowym, sala ładna, ceny raczej wysokie,pozdrawiam
ODPOWIEDZ