GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Post autor: ZAGUBIONY »

Atina , Darek no fakt ludzia już jakieś takie nie tegws choć są małe wyjątki jak ja i nie odpuszczam parkietowania :D czego i wam życzę .
mrozen
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 03 mar 2023 08:11
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Post autor: mrozen »

ZAGUBIONY pisze: 04 mar 2023 17:19 Witam najnowsze relacje gdzie na balety w Inowrocławiu 1 - Oaza ciasno i kiepsko 1 tydzień średnia wieku 72 a drugi tydzień z braku chętnych brak tańców . 2 - Zdrojowa - Tramwaj moim zdaniem też kiepsko choć grają od 17 i też bodajże od czwartku do niedzieli , płatne bez możliwości rezerwacji :oops: w 2 części pomimo gazowej lampy zimno jak w psiarni :oops: . 3 Pijalnia tańce płatne od czwartku do niedzieli w poniedziałki zamknięte nie byłem na tańcach nie moje klimaty . 4 Nad stawikiem moim zdaniem najlepsze miejsce , minus czasem miejscowi robią B..........O :evil: muzyka oki płatna . 5 sanatorium Pod Tężniami codziennie za darmo fajna sala ale kiepska na tańce słaba akustyka . Pomimo kiepskiego terminu nie żałuję park fajny , latem pewnie jeszcze fajniej , w mieście polecam Pizzeria Róże , Fiołki i Aniołki pyszna Pizza już prawie koniec turnusu .
Potwierdzam opinię oprócz Pijalni, to moje klimaty. Pan Wojtek gra wspaniale, a gdy śpiewa z partnerką to jest jeszcze lepsza zabawa. Największy wpływ na atmosferę oprócz muzy ma jednak towarzystwo. :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7826
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Post autor: darek »

ZAGUBIONY pisze: 05 mar 2023 11:55 Atina , Darek no fakt ludzia już jakieś takie nie tegws choć są małe wyjątki jak ja i nie odpuszczam parkietowania :D czego i wam życzę .
Nie skromnie odpowiem Ci ,że w pierwszych latach moich pobytów sanatoryjnych niezbyt przywiązywałem uwagę .
Fakt były to czasy raczej Dancingów
Gdzie obowiązywał strój wieczorowy mowa tutaj o latach 80 czy 90
Plus byłem raczej w kategorii Dyskotekowej
Do dziś wspominam jak z Kolegą Prosiliśmy Panią Pielęgniarkę ,aby zezwoliła na wyjście do sławnej Basztowej w Kołobrzegu i powrót o 2-3 w nocy.

Natomiast moje nastawienie delikatnie zmieniło się podczas Pobytu w odremontowanej Mewie w 2002 roku gdzie była grupa około 20 Osób w wieku35-45 lat i Pani Ordynator oddziału Diabetologicznego każdemu wpisała zabieg od 19,00 - Wieczorek i Ona Nawet podczas kolejnej pogawędki Zażądała Biletów wstępu
Tak poniekąd Nakazał RUCH ,aby nie odkładało się sadełko po kolacji

Dlatego też gdy wyjeżdżam gdziekolwiek poszukuję odpowiedniej miejscówki ,aby wieczorem moc spożyć małe z pianką i troszkę rozprostować kości.
Fakt raz wychodzi lepiej innym razem jest to deptanie kapusty
Oczywiście zadowolony jestem gdy po powrocie koszula nadaje się tylko do Prania

Ach ponawiam prośbę o tą Kudowę bo jutro wyjazd i ja nie mam Informacji dla Koleżanki
Nie mogę jej zawieść
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: GDZIE NA BALETY NA KURACJI

Post autor: ZAGUBIONY »

Darku no fakt to były fajne i radosne czasy chodziło się wielkimi grupami :D
ODPOWIEDZ