Krynica Zdrój - 14.03.-04.04.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Kathreen
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 09 sty 2023 22:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Krynica Zdrój - 14.03.-04.04.

Post autor: Kathreen »

Jadę 14.03 do Nowych Łazienek Mineralnych :) Ktoś też w tym terminie?
anturium
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 29 paź 2022 13:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój - 14.03.-04.04.

Post autor: anturium »

Jadę 14.03 do Nowych Łazienek Mineralnych :) Ktoś też w tym terminie?
Właśnie wróciłem z NŁM -2 dni temu..... :D
Kathreen
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 09 sty 2023 22:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój - 14.03.-04.04.

Post autor: Kathreen »

I jakie wrażenia? Fajnie? Jakie warunki, pokoje?
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój - 14.03.-04.04.

Post autor: Samosia »

Kathreen pisze: 26 sty 2023 23:48 Jadę 14.03 do Nowych Łazienek Mineralnych :) Ktoś też w tym terminie?
Witaj...w dziale.,,oceń sanatorium" jest mój opis pobytu w NŁM ...odszukaj i milej lektury 🙂
anturium
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 29 paź 2022 13:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój - 14.03.-04.04.

Post autor: anturium »

I jakie wrażenia? Fajnie? Jakie warunki, pokoje?
Większość spraw opisała Samosia, ze swojej strony chciałbym dodać ze lokalizacja NŁM jest chyba najlepsza ze wszystkich sanatorium jakie sa w Krynicy. Masz wszystko pod nosem, blisko :sklepy, bary, restauracje, potańcówki, kino, bankomat, kosciół itd, itp. Ja miałem pokój 2 osobowy który dzieliłem wspólnie z małzonką. Co prawda pokój niezbyt duży ale spokojnie mogłem się z połowicą mijać bezkonflikowo, łazienka również niczego sobie. Ogónie poziom bym ocenił na 4 w skali 1-5. Jedzenie urozmaicone i wystarczająco na tyle że zaprzestałem spozywać zupy mleczne na śniadanie. Wszędzie czysto i przyjemnie, bez kontroli pokoi czy nalotów po 22. Można, po uprzednim zgłoszeniu wrócić później niż 22.00 więc dyscypliny jako takiej nie ma. Co do zabiegów to jestem nieco rozczarowany ich niskim poziomem. Jestem piaty raz w sanatorium i daleko im np. do Goczałkowic Z., gimnastyka na słabym poziomie, ogólnie mało zabiegów w gabinetach ponieważ obligatoryjnie KAŻDY pacjent ma przepisana kurację nawadniającą. Codziennie przez 20 dni pijesz wodę i tego zabiegu nie mozna zamienić na nic innego. Czyli 1/3 z całej ilości zabiegó to picie wody. I tutaj jedna porada: zabierz ze soba/zaopatrz się w naczynie, ok 1l. na wodę którą pobierasz w w yznaczonych punktach i pijesz 3x dziennie. Naczynie musi mieć szeroki otwór-do butelek po wodize mineralnej nie leja! Czyli butelka po soku Kubuś lub coś innego Ja miałem słoik ze stołówki :D I to by było na tyle, szkoda jedynie ze taka pora roku, z pewnością latem jest tam ładniej i przyjemniej....
ODPOWIEDZ