Rymanów Zdrój - wybór obiektu "komercja"

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
fixu20
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 02 sty 2022 16:00
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Rymanów Zdrój - wybór obiektu "komercja"

Post autor: fixu20 »

Dzień dobry,

Mamy jeszcze pierwszy miesiąc Nowego Roku, więc życzę przede wszystkim zdrowia w tym 2023 roku ;)

Planuję wyjazd kwietniowy na tydzień do ośrodka, zastanawiam się nad Rymanowem, jakie ośrodki polecacie na taki wyjazd? Oczywiście pobyt z zabiegami.
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rymanów Zdrój - wybór obiektu "komercja"

Post autor: Wienia »

W Rymanowie najlepszy Świerkowy Zdrój pod względem zabiegów basen przez warunki mieszkaniowe i wyżywienie nie dowożone tylko sami gotują.Budynek usytuowany na górce z dość stromym podejściem .Byłam kilka razy zadowolona.
Nie polecam sanatorium Eskulap.Chociaż płasko warunki lokalowe i jedzonko kiepskie.Rehabilitacja dobra.
To zależy czego ktoś oczekuje. :kwiat:
Elaszka51
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 01 wrz 2018 05:46
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Rymanów Zdrój - wybór obiektu "komercja"

Post autor: Elaszka51 »

Byłam dwa razy w Sanatorium Świerkowy Zdrój Medical Spa wg mnie i innych kuracjuszy najlepsze w Rymanowie. W ubiegłym roku pobyt z NFZ
w pażdzierniku. Dostaliśmy pokój w części komercyjnej standard jak w hotelu, zabiegi bardzo dobre, basen z jakuzi, wyżywienie świetne i dancingi
w kawiarni na miejscu. Pozdrawiam Elżbieta
fixu20
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 02 sty 2022 16:00
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Rymanów Zdrój - wybór obiektu "komercja"

Post autor: fixu20 »

Dziękuję za pomoc. Niestety w upatrzonym terminie Świerkowy Zdrój posiadał zajęte pokoje. Wybór padł na pobliski Iwonicz Zdrój. :)
ODPOWIEDZ