Kamień Pomorski okresie od 28.03 - 18.04

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Waldi71
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 02 lut 2023 22:20

Re: Kamień Pomorski okresie od 28.03 - 18.04

Post autor: Waldi71 »

Dziękuję za informację.
Myślę, że po prostu zadzwonię do recepcji z prośbą o podanie jakiegoś namiaru na busika, czy taxi. Być może będzie więcej osób chcących się dostać do Kamienia Pomorskiego.
Ewentualnie trzeba szukać PKP, PKS.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kamień Pomorski okresie od 28.03 - 18.04

Post autor: tomaszsanat »

witam tylko bus lub pociąg kursuje co dwie chyba godziny juz nie pamiętam ale jest zawsze a taryfiasz mówi że prawie go nigdy niema Nie polecam taxi 100zł bierze mam numer tel. jak chcesz ale besens płacić jak bedziesz rano dojedziesz spokojnie z wysokiej pociągiem za 8zł chyba czy 6 juz nie pamietam
Waldi71
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 02 lut 2023 22:20

Re: Kamień Pomorski okresie od 28.03 - 18.04

Post autor: Waldi71 »

Gitarka.
Dziękuję serdecznie.
Tak zrobię. Skorzystam z komunikacji lub może wspólnie z kimś się zabiorę.
Bo podobno jeżdżą miejscowi,żeby sobie dorobić i zabierają grupki.
Spoko.
Pozdrawiam
halinka1111
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 16 sty 2019 12:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kamień Pomorski okresie od 28.03 - 18.04

Post autor: halinka1111 »

Witam, jestem obecnie w Kamieniu Pomorskim w Chrobrym. Powiem tak- zabiegi są oki., jedzienie też może być. Rozrywek żadnych, małe miasteczko, można obejśc go w dwa dni.Zatoka blisko.We wtorki i czwartki przy kręgielni w resteuracji sa wieczorki- cena 20 zł.Poza tym nic wiecej nie ma. Co do jazdy pocigiem to jest najlepsza opcja. W Wysokiej Kamieńskej sa pociągi do Kamienia-praktycznie podstawiawiaja pod pociągi dalekobieżne.Wiec nie ma sensu brać tax.a w Kamieniu do sanatorium jest 5 min pieszo.Busiki nad morze też często jeżdża, wiec jazda sam. tyle km. to bez sensu- moim zdaniem.Ja jestem z okolic Wawy.Jak jakieś pytania, proszę pisać. Ja wracam 7 marca. Pozdrawiam :) :)
Waldi71
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 02 lut 2023 22:20

Re: Kamień Pomorski okresie od 28.03 - 18.04

Post autor: Waldi71 »

Dziękuję pięknie za odpowiedź.
Owszem, już dojrzałem do decyzji, że najlepsza opcja to pociąg.
Jest w dodatku nocny, także wykupiłem sobie sypialny i myślę, że będzie gitarka.
Jednak zastanawiam się na jakich zasadach przyznawane są pokoje. Czy według kolejności przyjeżdżających gości?, czy losowo wcześniej?
Bo ja będę pewnie około 11.00.
Wiem, że standard pokoi jest różny.
No ale, trzeba się zdać na los.
Pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ