sanatoryjne reminiscencje przed północą

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4598
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Kleinehexe »

Czarodziej pisze: 16 lut 2023 10:55
Felice pisze: 13 lut 2023 12:24 13? Dobrze mi się kojarzy bo to dodatkowe pieniądze od czasu kiedy zaczęłam karierę zawodową 😎
i to rozumie :) niestety mnie to nie dotyczy...sam muszę zadbać o dodatkowe pieniądze ;)
Kleinehexe pisze: 13 lut 2023 16:57 Uważam, że liczby są pechowe wówczas, gdy nadamy im takie znaczenie. To my jesteśmy kreatorami naszej rzeczywistości.
zgodzę się w 100 procentach z Tobą, też tak myślę z tym kreowaniem , jednak co do liczb , symboli ...niestety nie do końca mogę przyznać , że tak jest.... też tak kiedyś myślałem, dopóki nie poznałem tematu trochę głębiej i na zasadzie własnych doświadczeń i statystyki, nie mogę się z tym już zgodzić...może o tym niedługo napiszę ;)
Kleinehexe pisze: 13 lut 2023 16:57 To nasze nastawienie, przekonania mają ogromny wpływ na nasze życie, a nie cyfry czy talizmany.
tak przekonania czy nastawienie mają ogromny wpływ, ale to nie oznacza, że coś innego tego wpływu mieć nie może, dodam, w szczególnych okolicznościach...
i tu dochodzimy do szeroko rozumianego świata zjawisk paranormalnych, niewytłumaczalnych w sposób naukowy... :mrgreen:

C.
Czarodzieju, napisz, chętnie poczytam, może mnie przekonasz, to zależy od siły Twoich argumentów. :D
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 605
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Czarodziej »

Bibi2 pisze: 16 lut 2023 12:02 Od tego mieszania są specjaliści
czyli kto? jaśniej można? :lol: poproszę...
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 605
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Czarodziej »

Kleinehexe pisze: 16 lut 2023 13:50
Czarodziej pisze: 16 lut 2023 10:55
i to rozumie :) niestety mnie to nie dotyczy...sam muszę zadbać o dodatkowe pieniądze ;)

zgodzę się w 100 procentach z Tobą, też tak myślę z tym kreowaniem , jednak co do liczb , symboli ...niestety nie do końca mogę przyznać , że tak jest.... też tak kiedyś myślałem, dopóki nie poznałem tematu trochę głębiej i na zasadzie własnych doświadczeń i statystyki, nie mogę się z tym już zgodzić...może o tym niedługo napiszę ;)

tak przekonania czy nastawienie mają ogromny wpływ, ale to nie oznacza, że coś innego tego wpływu mieć nie może, dodam, w szczególnych okolicznościach...
i tu dochodzimy do szeroko rozumianego świata zjawisk paranormalnych, niewytłumaczalnych w sposób naukowy... :mrgreen:

C.
Czarodzieju, napisz, chętnie poczytam, może mnie przekonasz, to zależy od siły Twoich argumentów. :D
Siła argumentów z mojej strony jest nie do podważenia na żywo... :lol: ;) zapewniam :D
Jednakże w tej chwili nie ma na to raczej żadnej szansy... :shock:

Myślę, nad jakimś udokumentowaniem tego z czym mam do czynienia, a co nie jest mierzalne i wytłumaczalne w dobie obecnej nauki i wiedzy jaką dysponujemy....
łosz kurna..jak to brzmi...po za tym...hmmm...takie cuda-wianki :shock: spotykają się z olbrzymim hejtem , niedopuszczających do istnienia czegoś więcej po za to, czego uczą w szkole...może o tym napiszę...tylko, że musiałaby to być ..powieść w odcinkach, bo inaczej zrozumieć tego nie sposób...

nawet, dla mnie w tej chwili jest to nadal niezrozumiałe....choć się wydarza, wydarzyło i sam nie wiem jak to jest po prostu możliwe...
ufff...ale zagmatwałem i namieszałem... ;)


C.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14655
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: GIENIA »

... zagmatwałeś , namieszałeś , ale i zaciekawiłeś :D ... przynajmniej mnie :)
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4598
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Kleinehexe »

Siła argumentów z mojej strony jest nie do podważenia na żywo... :lol: ;) zapewniam :D
Jednakże w tej chwili nie ma na to raczej żadnej szansy... :shock:
Nie wiem jaką siłę masz na myśli, ale mnie chodziło o argumenty, które można zdalnie poczytać. 8-) :D
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4598
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Kleinehexe »

Myślę, nad jakimś udokumentowaniem tego z czym mam do czynienia, a co nie jest mierzalne i wytłumaczalne w dobie obecnej nauki i wiedzy jaką dysponujemy....
łosz kurna..jak to brzmi...po za tym...hmmm...takie cuda-wianki :shock: spotykają się z olbrzymim hejtem , niedopuszczających do istnienia czegoś więcej po za to, czego uczą w szkole...może o tym napiszę...tylko, że musiałaby to być ..powieść w odcinkach, bo inaczej zrozumieć tego nie sposób...
Chyba rozumiem co masz na myśli, tylko liczb w tym nie widzę.🤔 :D
Pisz jeśli czujesz, że to potrzebne. Nie przejmuj się hejtem, podążaj za swoją pasją, za swoją ekscytacją. Nie bierz odpowiedzialności za to jak ktoś na to zareaguje. Nie jesteś odpowiedzialny za ich reakcje na temat tego co jest Twoją wewnętrzną prawdą. :D
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4121
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Bibi2 »

Czarodziej pisze: 17 lut 2023 16:22
Bibi2 pisze: 16 lut 2023 12:02 Od tego mieszania są specjaliści
czyli kto? jaśniej można? :lol: poproszę...

Nie można, ani jaśniej ani kto :lol: :lol:
Min. kilka postów wcześniej Ty to zrobiłeś ;)
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4121
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Bibi2 »

Sanatoryjne to może nie są , ale takie jeszcze sobotnie przed północą ;)
pograło się w karty , w sanatorium też mi się to zdarzało niejednokrotnie .
Czasami wolałam taki mały hazardzik niż wyjście na tańce :)
Jestem ciekawa jaki będzie mój tegoroczny pobyt , nowe miejsce ..... zobaczymy .
A po kuracji wakacje , jezioro , las i fajne towarzystwo , a może dodatkowe spotkanie , kto to wie :D

Dobrej nocy :kwiat:
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 605
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Czarodziej »

GIENIA pisze: 17 lut 2023 17:15 ... zagmatwałeś , namieszałeś , ale i zaciekawiłeś :D ... przynajmniej mnie :)
Nie ma jak dobra promocja :D
Oczywiście żartuję....
Dla mnie , skoro żyję z tym około 30 lat ciekawe staje się coraz bardziej, gdyż z etapu hmmm...powiedzmy show, zacząłem etap doświadczalny, oczywiście, wszystko przez przypadek....a może nie...sam już nie jestem tego do końca pewien..

C.
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 605
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Czarodziej »

Kleinehexe pisze: 17 lut 2023 17:55
Siła argumentów z mojej strony jest nie do podważenia na żywo... :lol: ;) zapewniam :D
Jednakże w tej chwili nie ma na to raczej żadnej szansy... :shock:
Nie wiem jaką siłę masz na myśli, ale mnie chodziło o argumenty, które można zdalnie poczytać. 8-) :D
Heh, jak gdzieś wcześniej pisałem, " słów dwuznaczność, stawia ludzi na baczność..." :D
Kleinehexe lubię zabawy słowem, ale oczywiście chodzi mi wyłącznie o pokaz, demonstrację, na żywo w każdych warunkach jakich by potencjalny obserwator sobie zażyczył... Opisy będą wyłącznie subiektywne...

C.
ODPOWIEDZ