Połczyn Zdrój IRENA 20.06-11.07.2023 r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Połczyn Zdrój IRENA 20.06-11.07.2023 r.

Post autor: zawiela »

olka44 pisze: 20 mar 2023 08:38 Zawiela... jadę Busem Hoper.
Myślę, że się spotkamy.
Pozdrawiam
Skąd odjeżdża bus ? Masz zaklepane? Kurde,to i ja muszę powiadomić moich towarzyszy podróży :o
Fajnie by było się spotkać ...przy duchu ;) :)
Pozdro :kwiat:
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Połczyn Zdrój IRENA 20.06-11.07.2023 r.

Post autor: zawiela »

Krzysiu ,będzie fajnie,zobaczysz 8-)
Musimy zorganizować spotkanie....jakieś propozycje :?: no i mianować kogoś na KAOWCA -który zadba o odpowiedni poziom rozrywki :twisted: ;) :lol: :kwiat:
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 346
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Połczyn Zdrój IRENA 20.06-11.07.2023 r.

Post autor: olka44 »

Zawiela...Hoper wyjeżdża z Białegostoku i zabiera po wytyczonej trasie klientów. Jeszcze nie zamawiałam, robię to miesiąc przed wyjazdem.
Wejdż na ich stronę ,sprawdź czy będzie Tobie po drodze.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Połczyn Zdrój IRENA 20.06-11.07.2023 r.

Post autor: zawiela »

olka44,mieszkam 10 km od Białego...z ciekawości wpisałam TURKUS ...co ciekawe,pierwszy bilet127,99 zł, drugi 134,99 a trzeci 138,99 :?
Dogadam się z moimi ludźmi i trza będzie zamawiać....oby miejsc nie zabrakło,bo tylko jest 8 :!:
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 346
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Połczyn Zdrój IRENA 20.06-11.07.2023 r.

Post autor: olka44 »

Zawiela..z ceną jest różnie, niekiedy są obniżki i jest taniej..po prostu miesiąc przed wyjazdem sprawdzam ceny jeśli pojawi się zniżka to zamawiam..
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Połczyn Zdrój IRENA 20.06-11.07.2023 r.

Post autor: dani888 »

Hej dziewczyny .
Hoperem jeżdżę od 2020 r. i wiecie co zauważyłam ? Że w 2020 roku z Białego do Mrzeżyna były nawet dwa kursy czyli dwa minivany jechały jednocześnie . Widocznie było więcej chętnych wtedy i nie trzeba było rezerwować przejazdu z dużym wyprzedzeniem . W ubiegłym roku jechał tylko jeden minivan i trzeba było zamawiać wcześniej bo później nie było miejsc , niestety . W ogóle to sześć razy z nimi jeździłam już i może w tym roku znów pojadę . Nie wiem czy zauważyłyście ale od niedawna zbaczają z trasy i zajeżdżają do Inowrocławia . Źle , że tylko jedzie jeden minivan bo jak dłuższa trasa , komplet pasażerów to faktycznie jest ciasno . Z tymi postojami też bywa różnie , zależy na jakiego kierowcę trafi się , jeden robi więcej postojów a inny gna jak szalony i nawet nie ma jak skorzystać z toalety czy rozprostować nóg :lol: .
Odnośnie tych cen to i tak nie są prawdziwe bo zawsze dopłaca się za dojazd (adres) , bagaż itd...
Zawsze wychodzi więcej niż nam wyświetla a promocje są bardzo rzadko , niestety . W okresie wakacyjnym raczej nie ma co na nie liczyć moim skromnym zdaniem .
Ale życzę Wam fajnych pobytów w tym Połczynie Zdroju choć jeszcze sporo czasu macie .
P.s. Oleńko , Ty byłaś wcześniej w innych miejscach , bodajże Ciechocinek czy Inowrocław ...szukałam opinii ale nie znalazłam :( , szkoda...
Pozdrówka ziomalki i miłego wieczoru :) :kwiat: .
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 346
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Połczyn Zdrój IRENA 20.06-11.07.2023 r.

Post autor: olka44 »

DANII..pisałam troszkę o Kujawiaku w Inowrocławiu co nie co..byłam w ubiegłym roku.
Ciechocinek odwiedzałam kilkakrotnie.Jeśli chciałabyś zasięgnąć info o obiektach w Ciechocinku to chętnie napiszę na priv.
Pozdrawiam
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Połczyn Zdrój IRENA 20.06-11.07.2023 r.

Post autor: ewiko »

zawiela pisze: 20 mar 2023 08:15 Największa humorystka Podlasia ...nosz wróżka Ty czy co? Przez telefon wyczaiłaś ,że muszę schudnąć :?: :?: :?: :D :lol: :lol:
Tego humoru to mam 182 cm :P

Uśmiałam się do łez :lol: :lol: :lol: , toć ja przy Tobie KURDUPEL jestem :lol: :lol: :lol: niczym Pawlak z SAMI SWOI... Elcia , podejdźże do płota :lol:
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Połczyn Zdrój IRENA 20.06-11.07.2023 r.

Post autor: zawiela »

Fajnie by było podejść do płota i spotkać się z Tobą :kwiat: kuuuuuurna chata,toż my przy tym samym płocie i z tej samej strony będziemy urzędować :lol: tylko bez rwania koszuli,to zostawmy na inszą okazję :serce: ;)
My tu pierdu pierdu,mów czy udało Ci się coś z IRUCHNĄ załatwić :roll:
P.S. Jestem przyzwyczajona do KURDUPLI :D
Nawet mój rodzony "monsz" jest niższy o 2 cm :P tak więc nie dygaj maleńka nie dygaj 8-)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Połczyn Zdrój IRENA 20.06-11.07.2023 r.

Post autor: ewiko »

:lol: :lol: :lol: Elka , ja z Tobą nie wytrzymam .. zmarszczki mi się pogłębią od śmiechu i do wód w takim stanie mnie nie przyjmą ... żeby ludzi nie straszyć. Jeśli chodzi o wcześniejszy przyjazd , to trwają negocjacje z moim potomstwem :lol: , nie chcą odpuścić urodzinowego tortu ;) Ale przecież "sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" ;) Zobaczę jak wszystko dam radę ogarnąć. Z całą pewnością zadzwonię do IRUCHNY , czy w pełni sezonu jest taka możliwość . Jest to kameralne sanatorium , więc może być problem.
Jak tu nie dygać , jak pod pachę możesz mnie zwinąć :lol: :oops: :lol: w latach świetności to miałam naciągane160 ... teraz pewnie jeszcze się skurczyłam :oops: :oops: :oops:
ODPOWIEDZ