Ladek Zdrój - Jubilat opinia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
leks
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 30 sie 2023 09:08

Re: Ladek Zdrój - Jubilat opinia

Post autor: leks »

Dzięki za opinie Tanganika
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1402
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ladek Zdrój - Jubilat opinia

Post autor: alka50+ »

Tanganika...dzięki za opinię. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ladek Zdrój - Jubilat opinia

Post autor: ewasz »

Dzięki za opinię :D
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ladek Zdrój - Jubilat opinia

Post autor: Atina »

Dziękuję za opis :kwiat:
Wodniczka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 31 mar 2016 20:05
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Ladek Zdrój - Jubilat opinia

Post autor: Wodniczka »

Dziękuję za aktualne informacje o Jubilacie i Lądku -Tanganiko , pozdrawiam serdecznie ❤️
Awatar użytkownika
DvdB
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 14 sty 2022 11:10
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ladek Zdrój - Jubilat opinia

Post autor: DvdB »

Również przyłączam sód do podziękowań Kuracjusz i tanganika :D martwiłam się bo wszędzie takie złe opinie a ja już niedługo wyjeżdżam. Nie najlepszy okres pogodowy a do tego jeszcze te opinie mnie bardzo martwiły... teraz pozostała tylko pogoda :? Żeby tylko nie padało całymi dniami :|
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Ladek Zdrój - Jubilat opinia

Post autor: GIENIA »

Kuracjusz i Tanganika ... dziękuję za Wasze opinie :)
Awatar użytkownika
DvdB
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 14 sty 2022 11:10
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ladek Zdrój - Jubilat opinia

Post autor: DvdB »

No i stalo sie jestem w Jubilacie od 15 listopada przyjechalam i z parkingiem mialam akurat szczescie bo przy ulicy bylo miejsce kilka metrow od glownego wejscia a tam jest nieodplatne inaczej wzluz ulicy Wolnosci regularnie zwalniaja sie miejsca wiec nie trzeba wydawac 179zl na parking bo i tak nie jest strzezony jedyne co to dostaje sie kuczyk do blokady metalowej zamontowanej po wjechaniu samochodem ale nawet miejsca na ktorych sie stoi sa wytyczone pomiedzy drzewami wiec nawet kostki nie ma. Jestem dopiero 2 raz na wyjezdzie sanatoryjnym i 1 bylo super ale tutaj :evil: to jest szczyt wszystkiego przyjechalam w bulami kregoslupa a wyjade z nerwica i migrenami szkoda ze nie mozna wstawic zdjec czy filmikow bo to jest nie do opisania od godziny 6 rano do 19.00 jest walenie wiercenie wiertarkami i mlotami bo jest remont i to nie taki remont malowanie itd ale wymiana okien i drzwi balkonowych a panowie chodzacy po rusztowaniu regularnie zagladaja do pokoi co jest bardzo niekomfortowe i gdzie by sie nie bylo w budynku (starym budynku) to jest to slychac nie wazne ze robia na 3 pietrze a jest sie na parterze to idzie zwariowac. Po tygodniu czasu nie wytrzymalam nerwowo cisnienie 180\120 i poszlam do kierowniczki cala roztrzesiona i znalazla mi pokoj na 3 dniu w skrzydle bocznym komerycyjnym pomyslalam dobre i to wiec zostawilam moja wspolokatorke na 3 dni i sie przenioslam do tego pokoju LUDZIE NIEBO DO ZIEMI NIE MOGLAM UWIERZYC ZE TO JEST TEN SAM OSRODEK cisza spokoj nie mowie o komforcie pokoi ale dla mnie najwazniejszy byl spokoj. Jednak w ciagu tych kilku dni okazalo sie ze wiekszosc z tych pokoi jest zajeta przez kuracjuszy z NFZ tylko oczywiscie wszystko jest juz zajete wiec tutaj moja wielka przestroga czy podpowiedz chociaz nie wiem w jaki sposob oni sobie zalatwili tam pokoje czy kogos przekupili czy co ale jezeli ktos sie tutaj wybiera to probojcie sie dostac w to skrzydlo to sa wszystkie polpietra. Niestety moje 3 dni sie szybko skonczyly i musialam wrocic do harmidru pozostalo mi jeszcze 10 dni kupilam korki do uszu i troszke zagluszaja do tego nerwosol i mam nadzieje ze jakos dotrzymam do konca. Mam nadzieje ze moja podpowiedz o pokojach komus jeszcze uratuje nerwy i ten okres 3 tygodni nie beda tak musieli cierpiec jak ja. Mam zamiar na koniec napisac skarge do NFZ chociaz podejrzewam ze to nic nie da ale na pewno nie pozostane cicho.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4097
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Ladek Zdrój - Jubilat opinia

Post autor: Bibi2 »

Och te remonty :roll:
Przykro mi DvdB, w takich warunkach to nie odpoczynek.
Może kuracjusze dostaną rekompensatę w postaci dodatkowych zabiegów,
ktoś o tym pisał.
pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
DvdB
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 14 sty 2022 11:10
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ladek Zdrój - Jubilat opinia

Post autor: DvdB »

Dostaliśmy 1 bon na 1 zabieg basen siarczkowy albo suchy hydromasaz. Jak dla mnie to żadna rekompensata po powrocie siedzisz ( dzisiaj mierzylam) pomiędzy 85 a 100 decybeli co jest porównywalne do pociągu :(
ODPOWIEDZ