Kujawiak Inowrocław

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Kocia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 12 sty 2017 20:57
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kujawiak Inowrocław

Post autor: Kocia »

Witam, No to mnie nastraszyłeś. Jadę do Kujawiaka w sierpniu. Tylko nadzieja mi pozostała. Ale sądząc po moim szczęściu zaliczę remont. To co opisałeś to ja miałam w Busku w Mikołaju. Masakra odwołaliśmy się do NFZ ale nic nie zdziałali. Było dokładnie to samo z temperaturą powietrza -15stopni wyłączali nam ogrzewanie. Na zabiegi chodziliśmy do zakładu przyrodniczego i " miłe" panie nie umożliwiały nam odbycia kilu zabiegów jeden po drugim. Więc spacerki po borowinach, basenie itp. Kolejne sanatorium z przygodami to Papiernik w Szczawnicy tam też zaliczyłam burzenie podjazdu i remont dachu taką strasznie śmierdzącą papą. Możemy sobie podać łapki bo doskonale Cię rozumiem. Pozdrawiam ....Nadzieja umiera ostatnia.
DaNa12
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 11 paź 2023 17:12

Re: Kujawiak Inowrocław

Post autor: DaNa12 »

Recepta jest jedna. Jeśli przeprowadza się remont obiektu to TEN OBIEKT NALEŻY ZAMKNĄĆ NA CZAS REMONTU!!!, a nie: męczyć ludzi i tak już schorowanych!!! Ale nie. Męcz się człowieku, bo my musimy na tobie zarobić....
ODPOWIEDZ