ZAPALENIE STAWÓW 🔥

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

ZAPALENIE STAWÓW 🔥

Post autor: Duszyczka »

ZAPALENIE STAWÓW 🔥
Jeszcze trochę...a założę wątek o hipochondrii. :mrgreen:
Jestem diagnozowana w kierunku zapalenia stawów.Wyniki i kolejna wizyta u reumatologa zapół roku a ja lubię wiedzieć na czym stoję...dosłownie. .Dotychczas moje schorzenie neurochirurg określał Zespołem Forestiera..Każdy mój staw pokrywa się osteofitami...Nawet żebra..Czy to może być konsekwencją zapalenia ??? Mój reumatolog nie jest wylewny w słowach ..mówiąc delikatnie...
Może ktoś...coś na ten temat dopóki skostnieję na jakąś kolumnę i utknę na stale w jakimś padole ?
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: ZAPALENIE STAWÓW 🔥

Post autor: BarbaraB64 »

Duszyczko nie wiem gdzie się leczysz ale może sprobowalabys w Ustroniu w Szpitalu Reumatologicznym poszukać pomocy ? nie wiem czy jeszcze jest taki specjalny program do wykrywania chorób reumatycznych , w razie potrzeby mogą przyjąć na oddział i zrobić diagnostykę.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: ZAPALENIE STAWÓW 🔥

Post autor: Felice »

Instytut Reumatologii w Warszawie też polecam.
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: ZAPALENIE STAWÓW 🔥

Post autor: BarbaraB64 »

Gapa że mnie , proponowałam Ustroń a nawet nie zapytałam z jakiego miasta jest Duszyczka i pewnie szmat drogi by miała do Ustronia ;)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: ZAPALENIE STAWÓW 🔥

Post autor: Duszyczka »

Dzięki dziewczyny :serce:
Jestem z Białegostoku...taaaak. Ustroń to szmat drogi.Jak na razie trochę unikam szpitali.. :shock: 💊💉🔨🔧...przynajmniej staram się. .żle to mi wychodzi.. :(
Teraz zbieram info o objawach.Dotychczas trochę nie pasuje do moich objawów to co wyczytałam.
Może ktoś cierpi na to i mógłby podzielić się ze mną wiedzą. :?:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: ZAPALENIE STAWÓW 🔥

Post autor: ewiko »

Duszyczko , nikt nawet nie podejrzewa Cię o hipochondrie . Tak to już jest , że jedni lekarza na oczy nie widzieli , drudzy są z nimi za PAN BRAT. Mam podobną sytuację , niezliczona ilość wszelkich zabiegów . Czasem mam przemyślenia .... co złego (w poprzednim wcieleniu ) komuś zrobiłam , że wszelkie choróbska mnie się imają ??? Pozdrawiam i zdrówka życzę .... :serce:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: ZAPALENIE STAWÓW 🔥

Post autor: Felice »

Duszyczko ja rozumiem, że omijasz szpitale, ale do diagnozy jest to najlepsza forma. Nigdzie w ciągu paru dni nie zrobisz tylu badań , bez jeżdżenia i wydzwaniania o terminy. Nawet RM robią całościowo, a nie po kawałeczku. Porozmawiaj z lekarzem o możliwościach, bo może to być najlepsze wyjście.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: ZAPALENIE STAWÓW 🔥

Post autor: Duszyczka »

ewiko pisze: 17 kwie 2023 11:12 Duszyczko , nikt nawet nie podejrzewa Cię o hipochondrie . Tak to już jest , że jedni lekarza na oczy nie widzieli , drudzy są z nimi za PAN BRAT. Mam podobną sytuację , niezliczona ilość wszelkich zabiegów . Czasem mam przemyślenia .... co złego (w poprzednim wcieleniu ) komuś zrobiłam , że wszelkie choróbska mnie się imają ??? Pozdrawiam i zdrówka życzę .... :serce:
Ewiko...ufff....no to witaj klubie.😘 ...
Kiedyś wyczytałam.że każde.kolejne dziecko w rodzinie ma słabszy organizm. Przyczyną jest organizm matki który traci z każdą.kolejną ciążą swoje" sily"..(tu było jakieś medyczne określenie).W moim przypadku i u wielu moich znajomych potwierdza się ta teoria .
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: ZAPALENIE STAWÓW 🔥

Post autor: Duszyczka »

Felice pisze: 17 kwie 2023 12:02 Duszyczko ja rozumiem, że omijasz szpitale, ale do diagnozy jest to najlepsza forma. Nigdzie w ciągu paru dni nie zrobisz tylu badań , bez jeżdżenia i wydzwaniania o terminy. Nawet RM robią całościowo, a nie po kawałeczku. Porozmawiaj z lekarzem o możliwościach, bo może to być najlepsze wyjście.
Zobaczę co pokażą wyniki z krwi jesienią.Moja reumatolog pracuje w poradni przyszpitalnej.Być może ostatecznie tam znajdę się. :cry:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: ZAPALENIE STAWÓW 🔥

Post autor: Felice »

Uwierz mi to byłoby najlepsze wyjście.
ODPOWIEDZ