Nałęczów, Angielski Pawilon 2-23.X.2023 r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Nałęczów, Angielski Pawilon 2-23.X.2023 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

Czy ktoś ma przydział do Nałęczowa, Angielski Pawilon 2-23.X.2023
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Nałęczów, Angielski Pawilon 2-23.X.2023 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

Jak ktoś na jakieś aktualne wiadomości na temat tego sanatorium to uprzejmie proszę o napisanie ...
interesuje mnie gdzie są zabiegi?, czy daleko? jak z jedzeniem? czy jest szansa na pokój jednoosobowy? wszystko co może mi ułatwić pobyt.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Nałęczów, Angielski Pawilon 2-23.X.2023 r.

Post autor: Dagna »

Jedynek nie ma ale jak mniejsze obłożenie to może sama zostaniesz w dwójce ale to na miejscu do dogadania, zabiegi na miejscu, kiedyś na gimnastykę na basen do Atrium kierowali nie wiem czy teraz też. Jedzenie podobno się "popsuło" ale to w większości sanatoriów jest problem. Wiadomości mam z drugiej ręki może ktoś kto był niedawno się też odezwie. Na stronie uzdrowisko-nałeczów.pl są opisy [link] Pozdrawiam :kwiat:
Ostatnio zmieniony 07 maja 2023 12:03 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Nałęczów, Angielski Pawilon 2-23.X.2023 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

wygląda na to, że sama n :shock: :shock: :( :( będę w tym czasie w Nałęczowie. Park zdrojowy w remoncie, nawet pospacerować nie będzie gdzie ratunku !!! umrę z nudów
Awatar użytkownika
jania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 20 paź 2017 15:47
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Nałęczów, Angielski Pawilon 2-23.X.2023 r.

Post autor: jania »

Nie bój się,nie umrzesz :lol: Pawilon Angielski jest najnowocześniejszym budynkiem sanatoryjnym w Nałęczowie - myślę o NFZ.Położenie ma doskonałe,wszędzie blisko,pokoje świetne.Wyżywienie i niektóre zabiegi będziesz miała w Szpitalu Kardiologicznym - nie słyszałam żeby ktoś narzekał ;) Na basen kuracjusze chodzą do Atrium,ostatnio lekarz przepisał mi 15 zabiegów 45min.Ogólnie baza zabiegowa jest super,gorzej z jedzeniem.
Myślę ,że to jest wyłącznie wina dietetyczki.Jedzenie bardzo monotonne.Byłam w maju i co drugi dzień była surówka ze starej marchwi,biały ser 2x dziennie,jajka na twardo prawie codziennie.Chlebek pyszny i do woli,zupy mleczne dla każdego.Co niektórzy kupowali sobie jakąś wędlinę i pomidory,ja tylko cytrynę do herbaty,bardzo rzadko jakieś ciasteczko z ciastkarni "Delicja".
Pomimo remontu stawiku,jest gdzie spacerować,jest gdzie potańczyć i to za darmo :!: Są organizowane wycieczki,wieczorek zapoznawczy,warto skorzystać z melexów,imprezy w plenerze.Byłam 9 x w Nałęczowie i chętnie pojadę ponownie.Klimat mi odpowiada.
Jak masz pytania to chętnie odpowiem :serce:
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Nałęczów, Angielski Pawilon 2-23.X.2023 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

Jania fajnie to opisałaś, jak wrócę to zdam relację z pobytu. Gorąco wierzę, że będę tak zadowolona jak Ty i że będę chciała tam wracać. Dzięki serdeczne za relacje. Pozdrawiam serdecznie dobra duszyczko
achim40
Posty: 3
Na forum od: 06 lip 2023 14:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Nałęczów, Angielski Pawilon 2-23.X.2023 r.

Post autor: achim40 »

To_ja_Jowita pisze: 02 maja 2023 15:19 Czy ktoś ma przydział do Nałęczowa, Angielski Pawilon 2-23.X.2023
Ja mam od 8-29.X.2023 ale Ciche WAWOZY.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nałęczów, Angielski Pawilon 2-23.X.2023 r.

Post autor: dani888 »

Witajcie , moja koleżanka ma również przydział do Nałęczowa ale do Szpitala Kardiologicznego
na 2.10.2023r. Może ktoś z Was był w tym ośrodku niedawno ? Z góry dziękuję za odpowiedzi ,
pozdrawiam :kwiat: .
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Nałęczów, Angielski Pawilon 2-23.X.2023 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

Achim według relacji powracających z Nalęczowa nie zapowiada się dobrze, park zdrojowy w remoncie, nie będzie nawet gdzie pospacerowac, mam nadzieję, że chociaż zabiegi dobrane i sympatyczni kuracjusze będą

Dani888 w Nałęczowie będę pierwszy raz, zatem nic nie wiem o szpitalu kardiologicznym
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Nałęczów, Angielski Pawilon 2-23.X.2023 r.

Post autor: berbla65 »

Pomimo remontu Parku jest gdzie spacerować- byłam w Nałęczowie w marcu tego roku na kilka dni prywatnie i jestem nim zachwycona. Jedyny minus to Pijania Wód a zarazem Palmiarnia. Achim -Ciche Wawozy trochę na uboczu i pod górkę ale OK. Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ