Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: dani888 »

Witam .
W wyżej wymienionym terminie będę w Wieńcu Zdroju . Jeśli ktoś w tym czasie będzie to czekam na odzew i chętnie spotkam się na kawie itp... Pozdrawiam :) .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: dani888 »

Podbijam temat , czekam na odzew :) .
maciek65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 28 maja 2023 14:04
Oddział NFZ: Śląski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: maciek65 »

Witam
Właśnie otrzymałem skierowanie do Jutrzenki Wieniec Zdrój na 01.07.2023 do 24.07.2023. Wyjazd ze Śląska. Czy ktoś będzie w tym czasie? Pozdrawiam Wszystkich Maciek. :shock:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: dani888 »

Witaj Maćku .
Tak się składa , ze ja będę w Jutrzence w Twoim terminie choć krócej .
Domyślam się , że będziesz z ZUS-u , tak ? Wyliczyłam ilość dni i tak mi wyszło .
Ty ze śląskiego a ja z podlaskiego :) . Jeśli masz chęć to zobaczymy się na miejscu ,
pozdrawiam :) .
Jeśli masz jakieś pytania to proszę bo ja jadę tam czwarty raz już wiec znam te Uzdrowisko .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: dani888 »

Hej , w tym czasie będzie ktoś w Wieńcu z NS ?
Pozdrawiam :) .
maciek65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 28 maja 2023 14:04
Oddział NFZ: Śląski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: maciek65 »

To super. Chętnie poznam to sanatorium. Przyjeżdżam więc powiedz co tu robić do poniedziałku?
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: dani888 »

Cześć .
Masz na myśli poniedziałek wyjazdowy ? W sobotę będziesz miał jeszcze zabiegi , w niedzielę odpoczniesz przed podróżą a w poniedziałek powrót do domku . W dniu przyjazdu i wyjazdu nie ma zabiegów .
Pozdrawiam :) .
maciek65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 28 maja 2023 14:04
Oddział NFZ: Śląski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: maciek65 »

Cześć
Chodzi mi o czas kiedy przyjadę do sanatorium. Będę wcześnie rano w sobotę. Rozumie, że będą przyjęcia i badania ale w dzień przyjazdu nie ma zabiegów i co dalej? Następnie niedziela dopiero 3 lipca w poniedziałek zaczniemy zabiegi. Więc co z czasem wolnym do poniedziałku można na tym odludziu w środku lasu robić? Ty jako weteranka tego sanatorium coś na ten temat wiesz.
Pozdrawiam cieplutko.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: dani888 »

Hej !
Nie taka znowu weteranka bo poznałam tam ludzi , którzy byli nawet 6-ty raz a mój pobyt w tym roku będzie dopiero czwarty :) . Nie wiem jak Ty ale ja będę bez auta bo zawsze jadę Hoperem w obie strony .
W sobotę po wizycie u pielęgniarki i u lekarza będziesz miał mnóstwo czasu bo dzień będzie już długi .
Nie wiem też na jakie schorzenie przyjeżdżasz i jak się czujesz . Można wypożyczyć rowery lub kijki do Nordic Walking , jest dużo tras spacerowych i do jeżdżenia . Możesz pójść do kawiarni na kawę czy coś mocniejszego (czynna od godziny 12-ej do 21-ej ), do pubu , jest kręgielnia , bilard , piłkarzyki i inne atrakce . Poza tym możesz pójść na wieczorek o ile jeszcze będą bilety , możesz też zajrzeć do pobliskiego baru ,,Leśna Chata " gdzie można coś zjeść , wypić i potańczyć też , obok jest też Smażalnia Ryb i Hostel i tam też można coś zamówić i posiedzieć . Oprócz tego przy Ośrodku jest sklep ,,Delikatesy u Agniesi " , który jest czynny długo , tam kupisz co zechcesz . Jeśli będziesz autem to możesz wyskoczyć do Włocławka itd... Bez auta- kursują autobusy ,,11" chyba co godzinę , przystanek jest przy Jutrzence i z powrotem też wrócisz pod uzdrowisko . Zapewniam , że nie jest to zupełne odludzie wbrew pozorom , zawsze można znaleźć coś interesującego , nawet biblioteka jest , fryzjer , kosmetyczka , pralnia , sklep ,,Pevex " gdzie kupisz pamiątki i np. czepek kąpielowy czy klapki . W poniedziałki i środy bezpłatne karaoke na miejscu , mało ? :lol: ;) . Jeszcze coś - na zewnątrz , naprzeciw Jutrzenki jest palarnia i tam przeważnie odbywa się integracja kuracjuszy , tych , którzy lubią puścić dymka i tych , którzy nie palą .
Poza tym poznasz ludków na posiłkach , zabiegach , może w pokoju będziesz z kimś a w najgorszym razie wypijemy razem kawę czy coś :lol: ;) .
W sobotę i ja przyjadę ale będę dopiero około 13-ej więc możemy skrzyknąć się , może jeszcze ktoś dołączy . Sorki , rozpisałam się , pozdrawiam serdecznie .
maciek65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 28 maja 2023 14:04
Oddział NFZ: Śląski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: maciek65 »

Cześć Dani
Udzieliłaś mi wyczerpującej odpowiedzi i jak widzę nie jest źle. Przyjadę samochodem i będę korzystał jak się da. Jeśli jest tyle możliwości to zapraszam Cię na kawę w sobotę lub niedziele. Uwielbiam taniec a właściwie to bardzo lubiłem lecz już od wielu lat nie byłem na parkiecie.
Przyjeżdżam do sanatorium na schorzenie krążenia by podleczyć serduszko. Praca stresująca więc się przyda. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
ODPOWIEDZ