Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Post autor: dani888 »

Przed chwilą rozmawiałam z Panią z Recepcji i dowiedziałam się między innymi , że bilet wstępu na wieczorek kosztuje obecnie 15 zł . Odnośnie moich info to nie ubarwiam , nie kłamię tylko wyrażam swoją opinię i udzielam wiarygodnych informacji . Nie lubię kłamstwa i tyle .
Mój termin jest super choć pewnie będą upały ale Twój też nie jest taki zły , oby pogoda dopisała i towarzystwo , to jest bardzo ważne , wiesz ? Dobrej nocki... :)
Kk22
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 26 maja 2023 19:26
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Post autor: Kk22 »

Witaj, a propos tych wieczorków po 15 zł … jak to jest czy w każdym dniu kiedy jest wieczorek trzeba taki bilet wykupić czy można „hurtem” na cały pobyt? Pisałaś też, że można potańczyć gdzieś tam w pobliżu … jakie tam były ceny podczas Twojego pobytu? Pozdrawiam 💋💋💋
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Post autor: dani888 »

Witaj .
Kuracjusze zawsze kupują bilety w dniu gdy ma odbyć się wieczorek . Moim zdaniem nawet gdyby można było kupić hurtem na cały pobyt to skąd wiesz czy Ci się spodoba ?
Poza tym to było zawsze w czwartki , piątki i w soboty .
Tuż za płotem jest Bar Leśna Chata i tam dancingi były bezpłatne z tego co wiem ale nie były codziennie .
Nie wiem jak jest obecnie :) . Pozdrawiam .
ODPOWIEDZ