Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Kk22
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 26 maja 2023 19:26
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Post autor: Kk22 »

Wieniec Zdrój to pierwsze moje sanatorium. Czy oprócz wspaniałych zabiegów, strefy spa, pięknych wnętrz toczy się tam jakieś „życie towarzyskie” ? Napiszcie, proszę …
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Post autor: andrzej1955 »

Witam, rozumiem że jesteś tu od niedawna i nie wiesz że opinie są w dziale Oceń Sanatorium-to akurat jest bardzo dobrze opisane,miłej lektury i rehabilitacji,pozdrawiam -wyszukiwarka-prawy górny róg z lupką,szukaj
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Post autor: dani888 »

Kk22 pisze: 29 maja 2023 21:33 Wieniec Zdrój to pierwsze moje sanatorium. Czy oprócz wspaniałych zabiegów, strefy spa, pięknych wnętrz toczy się tam jakieś „życie towarzyskie” ? Napiszcie, proszę …
Owszem , życie towarzyskie zawsze kwitnie , na miejscu kawiarnia , puby , kręgle , bilard , karaoke , wieczorki taneczne , wycieczki i mnóstwo innych atrakcji . Przy ośrodku znajduje się bar ,,Leśna Chata " gdzie można też potańczyć , wypić dobrą kawę czy piwko . Oprócz tego jest Smażalnia Ryb i Hostel ,,Hel" gdzie można zjeść świeżą rybkę i nie tylko . Ale jak napisał Andrzej1955 - wejdź proszę do działu ,,Oceń sanatorium..." i tam znajdziesz temat ,,Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie " i poczytaj opinie . Przyjemnej lektury ...
Kk22
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 26 maja 2023 19:26
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Post autor: Kk22 »

Bardzo dziękuję za mnóstwo informacji, napewno z nich skorzystam. Przy okazji jeszcze … czy zabiegi są do południa czy nie tylko?
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Post autor: dani888 »

Witaj .
To zależy czy jedziesz na prewencję z ZUS-u czy z NFZ . Jeśli ZUS to możesz mieć dziennie 6-7 zabiegów , ja miałam do 16,30 nawet ale niektóre z nich da się przełożyć na wcześniejszą godzinę i być wolnym od 14-ej .
Z NFZ poznałam ludków sporo i oni mieli po 3-4 zabiegi dziennie , przeważnie kończyli wcześniej ale nie zawsze bo to zależy od działu planowania , wolnych stanowisk zabiegowych i dobrej woli fizjoterapeutów .
W soboty również są zabiegi ale mniej .
Jak rozeznasz się to po dwóch dniach będziesz wiedzieć które zabiegi da się ogarnąć wcześniej a których nie . Pozdrawiam :) .
P.s. do października sporo czasu ale pytaj...
Kk22
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 26 maja 2023 19:26
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Post autor: Kk22 »

Bardzo dziękuję Ci za informacje. Jadę do sanatorium pierwszy raz (z NFZ) dlatego pytam o różne rzeczy. Dobrze, że jeszcze są takie życzliwe osoby jak Ty. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Post autor: dani888 »

Dziękuję ale takich życzliwych osób jest tu więcej :) . Będę w Wieńcu za miesiąc i pewnie na bieżąco zdam relację z pobytu jak zawsze . Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to proszę , w miarę możliwości odpowiem , nawet na PW . Pozdrawiam i do miłego...
Kk22
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 26 maja 2023 19:26
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Post autor: Kk22 »

Szkoda, że jadę w późniejszym terminie … bo miałbym już „bratnią duszę”. Mam jeszcze jedno pytanie …. muzyka na wieczorkach jest ok, można się pobawić ?
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Post autor: dani888 »

Zapewniam Cię , że tzw. bratnią duszę poznasz na turnusie ale miło mi , dziękuję .
Na wieczorkach raz w tygodniu puszczał muzykę j.d a w pozostałe wieczory grał zespół na żywo , tak było w ubiegłym roku , nie wiem jak jest teraz . Zazwyczaj chodziłam na karaoke bo lubię śpiewać (wstęp za darmo) , w poniedziałki i w środy :) . Myślę , ze pobawisz się choć ludzie są w różnym wieku , starsi , młodsi a jak nie będzie halo to wyskoczysz do Leśnej Chaty ;) .
Kk22
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 26 maja 2023 19:26
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium Wieniec Zdrój od 22.10.2023

Post autor: Kk22 »

Chętnie bym jeszcze z Tobą porozmawiał bo pytań przychodzi na myśl mnóstwo ale nie chcę Cię już zanudzać. I tak dużo mi pomogłaś …
ODPOWIEDZ