Nerwica natręctw

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Nerwica natręctw

Post autor: Pancernz »

Tak walka trwa każdego nie dnia a godziny już ,przerwaliśmy pobyt córki w Poznaniu żeby była z nami blisko tam było zbyt wiele prób samobójczych i okaleczania się ,Załatwiamy w pobliskim miasteczku dzienny pobyt psychiatryczny z lepszym dostępem do psychiatry czy psychologa zobaczymy jak to wpłynie na dalsze leczenie ,stara się dziewczyna bo to widać,nie mniej okropnie z nią cierpimy ,jutro wybieramy się na koncert do Chorzowa ,(bilety kupione rok temu zanim się to wszystko zaczeło) na następny dzien psychiatra i tak to nam dni upływają ,dziekuje za wsparcie.
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Nerwica natręctw

Post autor: Genever »

Cześć. Trochę mniej nie było na forum i czytam, że sytuacja nadal dynamiczna. Jestem z Tobą myślami, znasz moją historię. Trzymam mocno kciuki bo wierzę, że pójdzie ku lepszemu.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Nerwica natręctw

Post autor: Pancernz »

Wróciliśmy z koncertu cali i zdrowi , na razie trzy dni jest bez incydentów,dobre wrażenie wciąż działa i efekt pozytywny ale w tej chorobie każde 5 minut może całkowicie odmienić dzień .trzymajcie kciuki
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Nerwica natręctw

Post autor: Mazrena »

Będzie dobrze, dzięki za info 8-) trzymam kciuki dalej :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 331
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Nerwica natręctw

Post autor: Gabriela »

Pancernz , fajnie że udało się zorganizować wyjazd na koncert. Odpoczynek i relaks jest nam wszystkim bardzo potrzebny. Powodzenia życzę, aby wszystko zakończyło się sukcesem.
Napewno będę tu zaglądać, bo szczerze Wam dopinguję :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Nerwica natręctw

Post autor: Pancernz »

Małe info ,troche sytuacja sie poprawiła raz był mocny incydent ale sytuacja opanowana ,ciężko córce wstać rano po tabletkach do szpitalna na dzienny pobyt,psychiatra znowu chyba z 10 raz zmienił leki bardzo ją boli głowa teraz ,możliwy efekt odstawienia nie wiemy . W najbliższym czasie jak sie nic nie zmieni to albo powrót do starych leków albo sam już nie wiem co ,córka z dziennego pobytu średnio zadowolona bo mała grupa ale fajnie spędzaja tam czas ,uczą się piec ciasta ,tworzyć wyrafinowane kawy itd itd ,potem to sprzedają wród rodziny i personelu szpitala,zyski inwestują w drobny sprzet agd który słuzy pacjentom do dalszych prac ,proces tzw leczenia na miesiące lub lata ,nie zwalniamy tempa i jesteśmy na nawyższych obrotach ciągle......
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Nerwica natręctw

Post autor: Pancernz »

Tak kontynujemy pobyt na dzienny oddziale ,córka narzeka ,że mała grupa i,że niby nic nie robią (jej opinia) a robią sporo jak pisałem wyżej bo tam kążda czynność ma sens czy to rysowanie ,pieczenie i inne ,specjalnie dla niej co jakiś czas ściągani sa psycholodzy itd żeby z nią rozmawiać .Ciągle do nas mówi zabierzcie mnie wole siedzieć w domu .... Ale pojawiają sie i dobre efekty już kilka tygodni jak się nie cieła po rękach i innych częściach ciała bo tam już brakowało jej miejsca ,rany się pogoiły a blizny zostały ,Studia przerwane bo nie zdała egzaminów z wiadomych powodów ,staramy się o ile będzie chciała na możliwość poprawy ale to skomplikowane jest bo część wykładowców nie respektuje zaświadczenia ze szpitala i staramy się pomóc w tym temacie.Przygarneła kota ze schroniska (9lat) ale bardzo jej pomaga i go pokochała.....Także szpital robi swoje i to pomaga naprawdę ,dom wpierw była wzburzona ,że jest z nami a nie osobno ale teraz rozumie, że gdyby nie to już by jej z nami nie było po tych próbach samobójczych ,co prawda jest rozkapryszona w zachowaniu ale już wiemy jak mamy postępować i kiedy ulegać a kiedy nie ,jest to kosztowne wszystko i to bardzo na tyle ,że żona musiała wrócić do pracy po operacjach itd żeby spiąć domowy budżet bo życie w długach nie jest miłe i już wstyd mi było że nawet za zepsuty samochód nie mogę zapłacić ,ba mało tych nieszczęśc na parkingu wjechał mi ktoś i praktycznie urwał zderzak i uciekł ,postępowanie prowadzi policja ale czy znajdą winnego nie wiem ,także dużo się dzieje ale widzę gdzieś tam mały promyk słoneczka ,zrobił sie z tematu pamiętnik w sumie :roll: .wczęśniej jak pisałem była zagrożona anoreksją teraz je i w sumie po tabletkach też złapała kilkanaście kilo do przodu i jak dla mnie wygląda super dobrze no ale ona narzeka wiadomo ;),dziękuje miłym osobom za zainteresowanie i oby nie musiało to nikomu pomagać ale jeśli już tak to wiedzcie ,że nawet jak miesiącami to będzie trwać czy nawet latami to warto i nie poddawajcie się jak my.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Nerwica natręctw

Post autor: Mazrena »

Pancernz , dzięki za wiadomości ,dobre :D
Tak jak pisałam wcześniej wielu osobą pomaga ta terapia tzw stacjonarna, a i to ,że córka wraca i jest z Wami w domu.
Jestem z Wami, trzymajcie się mocno i dużo wytrwałości :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Nerwica natręctw

Post autor: Pancernz »

Tak jest jutro zaczynamy kolejny tydzień ,dziękuje za dobrą pozytywną wiarę :serce:
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Nerwica natręctw

Post autor: Pancernz »

Kilka dni mija ,ja je nazywam dość dobrymi jak po burzy .Każdego dnia dalej jezdzimy na dzienne terapie ,szpital i panie na oddziale starają się i mocno nam sprzyjają gdy córka ma złe dni ,że się spóźniamy czy wcześniej chce wyjść to nie ma z tym problemu.Cięzkie dwa dni przed nami (poprawkowe egzaminy) plus długa droga na nie i bardzo poranny wyjazd a jest różnie po lekach ,no cóż zobaczymy walczy ale stres ją zjada bo po powrocie ze szpitala od razu poszła do łożka .Tak właśnie to u niej wygląda ,jeśli zda to wiem ,że dobre dni będą dalej ech .trzymajcie kciuki .....
ODPOWIEDZ