Mistrzostwa Europy Panów w piłce siatkowej 2023

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Mistrzostwa Europy Panów w piłce siatkowej 2023

Post autor: jacky6 »


Byłem mocno sceptyczny co do pozytywnej prognozy wyniku.
Tv set odstąpiłem połowicy na program muzyczny The Voice Poland bo udało mi się pozyskać obraz z aplikacji netowej na laptopie.
Nie do wiary.
I znów w trzecim secie gdy makaroniarze doganiali dopadła mnie myśl, że kto nie wygrywa w trzech...
I słychać już głosy w necie - Grbić na trenera piłkarskiej reprezentacji PL...

:mrgreen: :ugeek:

Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mistrzostwa Europy Panów w piłce siatkowej 2023

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Żarty żartami, ale to jednak bardzo dobry trener, bez dwóch zdań. Bardzo mądrze zarządza drużyną, dokonuje odpowiednich zmian, daje pograć zmiennikom w łatwiejszych meczach. Najlepszy przykład to Leon - Grbic nie miał oporów by go posadzić na ławce gdy mu nie szło w ataku lub został kilka razy trafiony nieprzyjemną zagrywką. Dzięki temu facet się nie "spalił" i w dwóch najważniejszych meczach pokazał swoją moc w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.
Poza ty cała drużyna zagrała wspaniale, wytrzymała presję i zrewanżowała się Wlochom za przykrą porażkę rok temu w Katowicach.
Bierzemy teraz głęboki oddech i przenosimy się na mecze drużyny żeńskiej w Łodzi.
Dziękuję Wam, fajnie że było nas trochę 😊.
Dobrego dnia
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Mistrzostwa Europy Panów w piłce siatkowej 2023

Post autor: jacky6 »

Obrazek
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mistrzostwa Europy Panów w piłce siatkowej 2023

Post autor: malgorzatas »

Dzień Dobry :kwiat:

Wczoraj nie mogłam nic napisać...cała byłam w "" CIESZYNCE"" :serce:
Oczywiście bardzo się cieszę ze złotego medalu...utarliśmy nosa Włochom...( byli bardzo niezadowoleni co było widać po minach) natomiast Słowenia bardzo się cieszyła...oglądałam wszystko do 1h w nocy.....
Nawet się popłakałam widząc radość całej naszej ekipy...Trenera....sztabu....to jest to za co lubię i kocham siatkówkę :serce: Oczywiście stale nie będzie złota i będą też porażki...ale teraz cieszmy się z tego co mamy :)

Dziękuję Wszystkim piszącym w temacie...miło mi było tutaj z Wami być...DZIĘKUJĘ :serce:

Zmykamy temacik...nowy jest otwarty....za parę dni eliminacje do IO ....TEŻ Panów..
ODPOWIEDZ