Rymanów - Zdrój, Zimowit

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Olo67
Posty: 1
Na forum od: 16 lis 2023 09:08
Oddział NFZ: Podkarpacki

Rymanów - Zdrój, Zimowit

Post autor: Olo67 »

Przedwczoraj wróciliśmy z małżonką z trzytygodniowego turnusu w Rymanowie i obiecałem sobie, że napiszę parę słów o pobycie w Zimowicie (nawet się zrymowało). A więc tak.To miejsce jest tak piękne, a szczególnie o tej porze roku, że po prostu słowami nie da się opisać. Pokoje i wyposażenie - w porządku. Wyżywienie - no powiedzmy normalne. niektóre potrawy nam smakowały, a niektóre nie, dla tego nie stwierdzał bym jednoznacznie że wyżywienie było złe, natomiast personel obsługujący w jadalni bardzo życzliwy i czuły na różne potrzeby i prośby. Parking czy telewizja według potrzeby. Nie wykupywałem ani jednego ani drugiego. Już w drugim dniu pobytu znalazłem dobre (darmowe) miejsce parkingowe i miałem je do końca turnusu. Zamiast telewizji używałem internetu, wi-fi jest dobre. No i w końcu o zabiegach. My z małżonką nie zauważyliśmy złej obsługi i nie byliśmy zbywani, jak czytałem w jednym komentarzu. Jak były jakieś kolizje czasowe w niektórych godzinach to bardzo grzecznie i ze spokojem otrzymywałem rozjaśnienie i propozycję jak postąpić. Dla tego wszędzie tam gdzie mieliśmy zabiegi nie mamy żadnych pretensji do personelu. To by było na tyle. Na koniec chciałbym przekazać uwagę od mojego auta :) Mimo to że jest SUVem i nie na tyle stare żeby pamiętało PRL, to w dzisiejszych czasach ten kawałek podjazdu do góry , tą mini serpentynę, pasowało by zrobić a nie kleić. Wszystkim życzę udanego pobytu i dużo wrażeń :) Rymanów - Zdrój do zobaczenia!
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Rymanów - Zdrój, Zimowit

Post autor: Bibi2 »

Dzięki, że podzieliłeś się swoimi wrażeniami
z pobytu w Rymanowie , w Zimowicie .
Kuracjusz zadowolony to sukces :)
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Rymanów - Zdrój, Zimowit

Post autor: wiktor64 »

dzieki za opine oby takich wiecej :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Rymanów - Zdrój, Zimowit

Post autor: GIENIA »

Dzięki za opinię :)
ODPOWIEDZ