Gdzie pojechać prywatnie?

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1388
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gdzie pojechać prywatnie?

Post autor: Pancernz »

Uzbierałem i byłem w lutym prywatnie na 7 dni w hotelu Ustka w Ustce,stawka trochę powyzej 1000 zł za 7 dni z upustem koło 60 zł bo pobyt był juz 5-ty w tym ośrodku (zniżka 5 % jest już od 3-go pobytu),szwedzki stół i dwa zabiegi .Dla mnie priorytetem było żeby tanio i blisko morza (morsowanie).Plan wypełniłem na 110 % :).Zaskoczyli mnie w ośrodku jedynie tym,że nagle chcieli za parkinkg opłaty (wcześniej nie pobierali).Nawet sporo chcieli w okolicach 200 zł za 7 dni .Na szczęście zaraz za płotem przy ulicy było darmowe miejsce a miasto nie pobierało w tym miejscu opłat na ulicy Wczasowej i 200 zl w kieszeni ,było bezpiecznie i spokojnie ,pobytem byłem zachwycony ,wszyscy w ośrodku bardzo mili .Obłożenie osrodka 100% ale ktoś zrezygnował nagle z pobytu i udało się wstrzelić w to miejsce .To był Luty i ceny max niskie ,oczwiście już rosną i biją swoje własne rekordy ,jak komuś nie zimno i chce zaoszczędzić to po raz kolejny polecam ośrodek :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14655
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Gdzie pojechać prywatnie?

Post autor: GIENIA »

Ważne , ze pomorsowałeś :D
Był to okres ferii zimowych . Dużo było dzieci ?
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1388
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gdzie pojechać prywatnie?

Post autor: Pancernz »

NO trochę ich było z 30 ? ,już Pani z recepcji przed wyjazdem ostrzegała ,że może być głośno i lojalnie mnie ostrzega :) przyjąłem to do wiadomości bo innej już opcji nie było .Trochę pechowo mi się właśnie trafiło,że rodzina z małymi dziećmi była tuż za ścianą i te dzieci cały dzień bardzo kaszlały ,trochę w nocy było spokojniej choć nie całkiem ,wiec taki spokój i komfort luzu już mnie minął no ale dałęm radę ,dzięki za miłe słowa.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5108
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gdzie pojechać prywatnie?

Post autor: zbigniew165 »

To niezłą jazdę miałeś, bo ta liczba, którą podałeś, to prawie dwa oddziały przedszkolne -masakra. :shock:
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1388
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gdzie pojechać prywatnie?

Post autor: Pancernz »

Hehe zgadza się ,dzieci miały swoje zabawy i różne inne takie z animatorami, dzięki Bogu obyło się nawet składnie (nie było wyjścia) i chyba dużo dało że nie były same tylko z rodzicami :) ważne że się udało, szkoda , że to tylko tydzień ale już na NFZ się wyjazd na jesień szykuje .pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ