Irena Połczyn-Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Irena Połczyn-Zdrój

Post autor: zawiela »

Hejka naklejka. Już ja widzę te gromy z jasnego nieba nad moją głową... dopiero teraz mam czas aby napisać opinię.
Powtórka z rozrywki....rozpisalam się,,,, napisałam i kuwa jego mać....nie zapisało,czyżbym za długo pisała? Będę płakać.Dobra ...do brzegu!
Coś mi się zdaje,że ta opinia to będzie BARDZO CHAOTYCZNA,z góry Przepraszam :kwiat:
1.Dojazd...środkiem transportu PKP, BIAŁYSTOK -ŚWIDWIN, następnie busik....byliśmy zakiszeni jak szwedzkie śledzie,wiem o czym mówię,bo próbowałam. Temperatura powietrza 28.st.C.,w busie chyba z 60 st,6 osób+kierowca,zero klimy, zakaz otwierania okien... sauna zaliczona za 20 Zeta....zostałyśmy zawiezione pod same drzwi IRUCHNY ;)
A może będę pisała w punktach i każdy oddzielnie do czytania....hmmm
Żeby znowu nie było, że się nie zapisało..
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Irena Połczyn-Zdrój

Post autor: zawiela »

2. Zakwaterowanie - przyjechałyśmy prawie jako ostatnie,,do wyboru 2 pokoje, sympatyczna pani poleciła pokój na piętrze, mniej nasłoneczniony...dzięki jej za radę....może widoku na morze nie było,tylko na ścianę ale........ okazało się,że jest to pokój nad recepcją :lol: dałyśmy radę ;)
Pokój metrażowo ok,wszystko co trzeba ,było na miejscu, duży + za lodówkę,w takie upały,na przechowywanie kwaśnego mleka ;) :lol: super.
Minus w łazience za brak wentylacji,półeczka ok :D
3.Pielęgniarka.....tradycyjnie, szybko, sprawnie, bezboleśnie .
4.Lekarz....dostałam,com chciałam
-zawijania borowinowe....niestety Ewiko już nie miała takiej możliwości
-kąpiel solankowa
-krioterapia
-hydromasaż wielostrumieniowy
-prady interferencyjne
-laser
Prywatnie wykupiłam drenaż limfatyczny.....rewelacja...polecam z czystego :serce:
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Irena Połczyn-Zdrój

Post autor: zawiela »

5.Towarzystwo.......mimo swojego wieku, jestem stara wyga sanatoryjna, 7 pobyt w sanatorium...pierwszy raz ,spotkałam tak zgraną, dużą paczkę,nie tylko przez 3 tygodnie...do tej pory trzymamy się razem...
Dziękuję Doris ,Krzyśkowi,że mogliśmy się poznać i spędzać razem czas....a było trochę okazji....urodziny,imieniny, pępkowe,wieczorki taneczne itp.Bylo [cenzura] :serce:
Szczególne podziękowania należą się EWIKO (specjalnie piszę z dużej litery w ramach wdzięczności) i jej mężowi,za to że przyjechaliście dla mnie dzień wcześniej,aby się spotkać,niestety,nie udało się,w dzień wyjazdu,spędziliśmy parę chwil,baaaardzo sympatycznych,,,czasami tych parę chwil,więcej znaczą niż 3 tygodnie...Aj lowju :serce:
Olka... Jedno spojrzenie i wiadomo KTO JEST KTO :kwiat:
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Irena Połczyn-Zdrój

Post autor: zawiela »

Obiecałam, że napiszę opinię w piątek (niewiadomo który) wieczorem,po spożyciu vit.C,coli+ .....Po ostatnich dwóch pobytach w sanatorium,mam postanowienia...po Polańczyku,nie jem chipsów a bardzo je kochałam, szczególnie solone, mijają 2 lata i ani jednego okruszka nie tknęłam,po Połczynie,nie piję coli... generalnie gazowanych napojów...tak więc chyba zrobię se z H2O ...suma summarum...sanatorium daje dużo dobrego,,,nie tylko deczko reperuje zdrowie,na czas określony....daje przyjaciół...na czas nieokreślony...daje postanowienia,mam nadzieję, że na czas nieokreślony :serce:
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Irena Połczyn-Zdrój

Post autor: Pancernz »

Nie martw się z tymi znikającymi postami już i ja tak miałem ,ktoś mi wtedy poradził pisać w wordzie wcześniej a potem wklejać tu co się napisało lub ja robię tak,że zanim wcisnę wyślij kopiuje ten tekst ,że jak by co to klik myszką i już wszystko jest na miejscu,dzięki za wiadomości z Połczyna ja byłem w styczniu ale czas leci :?
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Irena Połczyn-Zdrój

Post autor: zawiela »

Mi też tak doradzano.....to było 2 lata temu hihihihihi, myślałam,że będę mądrzejsza :lol:
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Irena Połczyn-Zdrój

Post autor: zawiela »

Pokój
Załączniki
398414696_659662906361464_7609888647993512945_n.jpg
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Irena Połczyn-Zdrój

Post autor: zawiela »

Cd
Załączniki
371537813_719969206688167_7489589299502180365_n.jpg
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Irena Połczyn-Zdrój

Post autor: zawiela »

ŚwiętaTrójca
Załączniki
Cd
Cd
Cd
Cd
Cd
Cd
Cd
Cd
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Irena Połczyn-Zdrój

Post autor: zawiela »

Zapomniałam dodać o atrakcji , na plantacji....truskawek
Załączniki
371130111_1409642543302211_2348930670177782390_n.jpg
ODPOWIEDZ