Dom Zdrojowy Ciechocinek 2.04.24 do 23.04.24r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1400
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek 2.04.24 do 23.04.24r.

Post autor: alka50+ »

Andrzej1955 ....Darku.... podzielę się ważnymi informacjami....bo będę tam turnus wcześniej.
Póki co.....wiem co wiem....a dalej to już życie z pozytywnym nastawieniem....i coraz mniej dni do wyjazdu. Walizka już wygląda . :lol:

,,Dom Zdrojowy,, do 30 marca na komercji zniżka 15 procent....w dobrych warunkach.

Pozdrawiam że słonecznego i mroźnego Kgu. :serce:
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 580
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek 2.04.24 do 23.04.24r.

Post autor: ZbigniewMax »

Andrzeju,zapomniałeś o Ryszardzie :lol: ale faktycznie,jeżeli macie pytania odnośnie Ciechocinka,to trochę wiem,co,gdzie,kiedy i za ile,piszcie śmiało,jedno jest pewne,tam pań samowystarczalnych bywa zdecydowanie mniej,podobnie jak panów :lol:
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 580
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek 2.04.24 do 23.04.24r.

Post autor: ZbigniewMax »

Ryszard jest muzykiem,lubi grać na mandolinach,nie mylić z Ryszardem z Buska któremu od masowania pacjentek brakuje już feromonów :)
w sumie to podobne chłopaki maja zainteresowania,łączy ich miłość do kobiet,masowanie przy muzyce :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7823
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek 2.04.24 do 23.04.24r.

Post autor: darek »

andrzej1955 pisze: 06 mar 2024 21:31 Darku :) pierwsza wskazówka to to że parking z Niebieską Kartą tańszy o 50 procent- około 170 zł za turnus=informacja z recepcji, a co do samego Ciecha to znam z przed wielu lat,wspomnienia raczej negatywne-oprócz tych wspaniałych Forumowych,prawdziwą skarbnicą jest Maxiu bo ma tam znajomych typu,,Czerwony Krawat czy ,,,Różowe Oczko :lol:
co do żab i ich przeistaczania to jeszcze nie ryzykowałem z reinkarnacją,info po pobycie masz pewne,Pozdrawiam :)
Co do inspekcji to niezbyt ciekawie to zabrzmiało-mam nadzieję że zainteresowane osoby odpowiednio to zrozumiały :kwiat: :serce:
Zainspirowałes Mnie informacja dotycząca Opłaty za Parking
Nie ukrywam ,że Zastanawiałem się nad uruchomieniem synów.
Jeden jest Komiwojarzerem i bywa w Polsce w oklicach Tirunia nawet 2 x w miesiacu a Drugi ma Dyrekcję w gdyni i tam tez bywa przynajmniej 1 x w miesiacu
Zreszta czy samochod jest aż tak potrzebny podczas POBYTU ?

Faktycznie nasz zbigniew to Kopalnia informacji o ciechocinku chyba wezme u niego Koorepetycje
Mnie ciechocinek nie jest aż tak Obcy ,ale ZNAM go jakop turysta
Wiedeńska , Grzybek Tężnie Dywany kwiatowe i Wydz Parkingowy
Znasz moja historie gdy postawiłem samochód po Wiedeńską na 1/2 Niebieskiej Koperty i zalozyli MI BLOKADĘ bo ..
No Fakt wtedy WSZYSCY Jechali na Śląsk bo tam Było Źrodlo Covida
Znajomy nawet noie dostal Noclegu mimo rezerwacji bo był na ślaskich blachach CÓZ

Myslę że Max Nas pokieruje :)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1400
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek 2.04.24 do 23.04.24r.

Post autor: alka50+ »

Andrzej 1955...Darek....informacje w tematach do wykorzystania.
Ciekawe jakie będą opinie każdego z Nas z pobytów w Ciechocinku...pozdrawiam cieplutko.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7823
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek 2.04.24 do 23.04.24r.

Post autor: darek »

Ja droga Alu

Będę poznawał Ciechocinek za Max-em będzie moim wirtualnym przewodnikiem.
Znam wprawdzie ten kurort ,ale raczej z pozycji przejazdu czy krotkich wizyt.
Oczywiście ..mialem tez przzyjemność być na Tężniach -i wyjść w ..pole
Odwiedzić kilka obiektów oraz zaliczyć chyba w 2 lokalach ..ostatni zabieg

Oczywiście od lat jestem fanem wiedeńskiej i to z czasów kiedy ich kawa miala smak
NIESTET DZIŚ to kawa przemysłowa szkoda że nie palą jej przed podaniem cóż koszty

Osobiście obiecuję ,że postaram się OPISAĆ Obiekt do ktorego jadę , nie ukrywam że podczas rozmowy telefonicznej z Pracownikiem dz Administracyjnego dowiedzialem się kilku niuansów może się przydają

Ale zapewniam Cię Alu ,że jako Kurort KOŁOBRZG zawsze pozostanie dla Mnie Nr-1

Ale do mojego przyjazdu to jeszcze prawie 3 miesiace
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1542
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek 2.04.24 do 23.04.24r.

Post autor: strapper »

,,Oczywiście od lat jestem fanem wiedeńskiej i to z czasów kiedy ich kawa miala smak
NIESTET DZIŚ to kawa przemysłowa szkoda że nie palą jej przed podaniem cóż koszty,,

Dla mnie kawa w Wiedeńskiej jest najlepsza w mieście.Kawa jest mocna a jednocześnie łagodna, co świadczy o jej dobrej jakości. Ani śladu goryczki i kwaskowatości. Zwróć uwagę proszę na expres, jest profesjonalny do granic. Na drugim miejscu , jeśli będzie w tym roku, Costa Coffe jako franczyza z tym, ze serwują illy, za której smakiem nie przepadam.
Na marginesie tak kocham kawę , że zrobiłam papiery baristy :lol:
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 580
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek 2.04.24 do 23.04.24r.

Post autor: ZbigniewMax »

Witam,nie jestem smakoszem kawy,ale na mieście mawiają,że najlepsza jest u konkurencji Mała Czarna/tak mówi mapa google,nie znam nazwy osobiście/,musisz sam sprawdzić :)
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1542
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek 2.04.24 do 23.04.24r.

Post autor: strapper »

de gustibus non est disputandum :lol:
Awatar użytkownika
Marysia65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 02 kwie 2016 20:28

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek 2.04.24 do 23.04.24r.

Post autor: Marysia65 »

Alunia Ciechocinek czeka ... i nie może się Ciebie doczekać ;) Życzę fajnego czasu ... wybierz z niego wszystko to co dla Ciebie najlepsze ... niech to będzie Twój czas ... a o pozostałe aspekty sanatoryjne , nie musisz się martwić , pozytywni ludzie zawsze , przyciągają do siebie takich samych :serce:
ODPOWIEDZ