Magnolia Ustroń

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
roman999
Posty: 4
Na forum od: 03 lut 2024 12:17
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 1

Magnolia Ustroń

Post autor: roman999 »

Witam jestem nowicjuszem w sanatoriach był może ktoś z Państwa w Magnolia w Ustroniu
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Magnolia Ustroń

Post autor: ka_jak_kazimierz »

search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keyw ... lia+ustroń
Kliknij Romanie w ten link, zobaczysz ile można znaleźć informacji korzystając z wyszykiwarki na tym Forum (lupka po prawej na górze strony). Na przyszłość pamiętaj o tej metodzie. Życzymy Ci udanego pobytu, a po powrocie opisz swoje wrażenia w dziale gdzie oceniamy obiekty - z pewnością inni wyjeżdżający po Tobie będą Ci wdzięczni.
Pozdrawiam
Bastek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 128
Na forum od: 20 sty 2022 15:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Magnolia Ustroń

Post autor: Bastek »

roman999 pisze: 03 lut 2024 12:38 Witam jestem nowicjuszem w sanatoriach był może ktoś z Państwa w Magnolia w Ustroniu

Witaj . Ostatnio przebywałem w tym Sanatorium w 2022 roku . A dokładniejszy opis na , temat tego Sanatoria jest dostępny pod tym linkiem viewtopic.php?p=1082885#p1082885 . Mogę go polecić , i życzę miłego turnusu i oraz dobrego towarzystwa w pokoju . Pozdrawiam .
roman999
Posty: 4
Na forum od: 03 lut 2024 12:17
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Magnolia Ustroń

Post autor: roman999 »

Dziękuję za wiadomość będę śledził linki na bieżąco Pozdrawiam
ODPOWIEDZ