IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: zbigniew165 »

Do Iwonicza nasza grupa z forum dotarła 20 stycznia 2024 r.
Zakwaterowanie w budynku Światowid, bo są jeszcze budynki Watra i Gardenia.
Przyjazd o godz. 10.00 i sprawna rejestracja w biurze Światowida, pobranie klucza do pokoju dwójki solo na pierwszym piętrze, bo są jeszcze studia 1+2.
Posiłki w Światowidzie w pierwszej turze: śniadanie 8.00, obiad 13.00 i kolacja 17.00. Tak się złożyło, ż wszyscy z forum siedzieliśmy przy sąsiednich 6-osobowych stolikach przez cały turnus. Wszystkie podawane przez obsługę stołówki do stolika. Wyżywienie ilościowo i jakościowo nawet lepsze niż te podawane w niektórych sanatoriach bez szwedzkiego stołu.
Do każdego obiadu kompot i deser, ciasto, galaretka itp.
Pokoje nie za duże z łazienką i pani sprzątająca zaglądała co dziennie, żeby ogarnąć łazienkę i zetrzeć podłogę.
Parking oczywiście bezpłatny i każdy miał miejsce na zaparkowanie samochodu.
W ośrodku są organizowane wieczorek zapoznawczy i wieczorek pożegnalny z didżejem, z ciepłym daniem i czerwonym wytrawnym winem po szklaneczce.
Baza zabiegowa z kąpielą solankową w wannie i, masażem ręcznym, i prądami. Ja miałem inhalację z wody mineralnej, masaż w kamizelce masującej oraz solux.
Podejście do ośrodka bardzo strome i długie jak dla mojej astmy.
Wyżywienie w obiekcie Światowid, zabiegi w obiekcie Watra, a obiekt Gardenia, to tylko spanie.
To tyle o samym obiekcie w którym mieszkaliśmy, a o rozrywkach i samym Iwoniczu w następnym odcinku opinii.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Abstynent666 »

Narazie dziekuje Zbigniew ,zbieraj mysli i pisz c.d :lol:
Awatar użytkownika
kamel0906
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 247
Na forum od: 25 gru 2021 10:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: kamel0906 »

zbigniew165 pisze: 04 lut 2024 09:43 Do Iwonicza nasza grupa z forum dotarła 20 stycznia 2024 r.
Zakwaterowanie w budynku Światowid, bo są jeszcze budynki Watra i Gardenia.
Przyjazd o godz. 10.00 i sprawna rejestracja w biurze Światowida, pobranie klucza do pokoju dwójki solo na pierwszym piętrze, bo są jeszcze studia 1+2.
Posiłki w Światowidzie w pierwszej turze: śniadanie 8.00, obiad 13.00 i kolacja 17.00. Tak się złożyło, ż wszyscy z forum siedzieliśmy przy sąsiednich 6-osobowych stolikach przez cały turnus. Wszystkie podawane przez obsługę stołówki do stolika. Wyżywienie ilościowo i jakościowo nawet lepsze niż te podawane w niektórych sanatoriach bez szwedzkiego stołu.
Do każdego obiadu kompot i deser, ciasto, galaretka itp.
Pokoje nie za duże z łazienką i pani sprzątająca zaglądała co dziennie, żeby ogarnąć łazienkę i zetrzeć podłogę.
Parking oczywiście bezpłatny i każdy miał miejsce na zaparkowanie samochodu.
W ośrodku są organizowane wieczorek zapoznawczy i wieczorek pożegnalny z didżejem, z ciepłym daniem i czerwonym wytrawnym winem po szklaneczce.
Baza zabiegowa z kąpielą solankową w wannie i, masażem ręcznym, i prądami. Ja miałem inhalację z wody mineralnej, masaż w kamizelce masującej oraz solux.
Podejście do ośrodka bardzo strome i długie jak dla mojej astmy.
Wyżywienie w obiekcie Światowid, zabiegi w obiekcie Watra, a obiekt Gardenia, to tylko spanie.
To tyle o samym obiekcie w którym mieszkaliśmy, a o rozrywkach i samym Iwoniczu w następnym odcinku opinii.



Witajcie! :) Podpisuję się pod tym co napisał Zbyszek :)
Mogę od siebie dodać tyle, że towarzystwo było wyśmienite :) wspomnienia będą cudowne , czas w Iwoniczu wiele wniósł jeśli chodzi o moje zdrowie i odpoczynek :) i mówię wszystkim do zobaczenia, bo przecież musimy to kiedyś powtórzyć niekoniecznie w Iwoniczu 😀
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: GIENIA »

Cześć Kamelka :D
Zbyszku i ja czekam na cd. :) przeczytałam Twoją opinię i chyba przeoczyłeś torty :lol: podobno były ;)
Ostatnio zmieniony 04 lut 2024 17:58 przez GIENIA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kamel0906
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 247
Na forum od: 25 gru 2021 10:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: kamel0906 »

Hej Gieniaa :)) też czekam na dalszy ciąg :))
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: GIENIA »

Zbyszek narzeka na podejście do Światowida , to może namów Go na Watrę :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: zbigniew165 »

Gienia weź sobie na wstrzymanie z tym Iwoniczem, bo mnie tam nie zaciągniesz nawet parą koni :lol: :lol: :lol:
Ciąg dalszy nastąpi wkrótce. :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: GIENIA »

Ależ ja Cię nie mam zamiaru namawiać , to Kamelka będzie Cię namawiać :lol: ale wracajmy do tematu :oops:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: zbigniew165 »

Z Kamelką i z Smerfetką jest ustalone, że spotkamy się na moim terenie, czyli nad morzem i tego się trzymam :lol:
Gienia jak tak chcesz koniecznie do Iwonicza, to możesz jechać z naszym kolegą Ziutkiem, bo on ma już rezerwację na drugi rok. :roll:
Nie jestem zainteresowany bieganiem na balety po dwa kilometry, a tam zapewne był bym przez Was ciągany do Krakowiaka, żeby słuchać łomotu. :roll:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: GIENIA »

Nie lubię Krakowiaka ... a jeśli chodzi o rezerwacje , to prowadzone są już na 2027 rok ... nie pomyliłam daty :)
ODPOWIEDZ