IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2198
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Insignia 2010 »

Wrócę do zabawy w Krakowiaku .....nie raz bawilem sie przy perkusji elektronicznej , ale 2 chlopcow w Krakowiaku pokazali klase 👍👍👍 wiec zycze i wam tego , juz nie wspomne o przeniłych kobietach z ktorymi tego dnia tanczulem ......moze tam wroce ale zimą ⛷️⛷️⛷️⛷️
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2198
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Insignia 2010 »

Iwonicz no coż ......typowa opuszczona , zaniedbana , zasmiecona i zasrana ,,, przepraszam,, ,, twoj pies twoja kupa ....... wiocha .
Moze w lecie i plac Dietla to nadrabia , bo tam z tego co wiem toczy sie życie w tym okresie .
Wiec zaslepieni nie widza teg balaganu , a tylko bliskość swych spoconych ,,,uklon dla Zbyszka ,, partnerek i partnerow na nierownym betonowym podłożu .
A wogole to jest tam jakis wlodarz ,ktory za to wszystko odpowiada .
Zapewne jest to ktoś z dojnej zmiany + ...........moze a napewno po wyborach samorządowych sie to zmieni
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2198
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Insignia 2010 »

Chcecie to pytajcie a odpowiem realistyczna prawde.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2198
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Insignia 2010 »

Nie rozumie tylko jednego🙉🙉🙉🙉 wiele osob z tego portalu sie zna nawet bywaja razemna na turnusach a zachowuja sie jakJanusz i Grażyna 🙉🙉🤣🤣🤣🤣🤣
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: andrzej1955 »

Tak ogólnie i do nikogo personalnie- jestem na tym forum trochę czasu i byłem na wielu spotkaniach forumowych-tak z tymi ze ,,starej gwardii jak i tymi nowo piszacymi ale nigdy nie było po nich żadnych niesnasków i smodu- niekoniecznie potu-za nimi się ciągnących- po co to komu :!: a zwłaszcza zaglądającym tu potencjalnym kuracjuszom szukajacym tu opinii a nie prywatnych wywodow wynikajacych z relacji jej uczestnikow- ale widocznie człowiek musi no bo się ,,,udusi :twisted: jestem totalnie zniesmaczony tymi wpisami ktore nie powinny znalezc się w tym dziale i na tym forum-jednym słowem DALISCIE ,,,CIAŁA :oops:
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2198
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Insignia 2010 »

Drogi.Andrzeju moj imienniku ,,,, choc ja odobiscie zastanawiam sie nad zmiana imienia 🙊🙊 ze wzgledow zrozumialych..
Czytasz mnie bez zrozumienia , poczytaj te posty a ogarniesz temat , zostalem wezwany do odpowiedzi z pewmościa , na priv taka ktoś otrzymał wiec dlaczego mam nie zabrac glosu na temat.,,,,, zapachu potu w Gorniku, ,
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2198
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Insignia 2010 »

Czyzby to solidarość ,,,wojewodzka ,,,,,,🤭🤭🤭🤣🤣🤣🤣🤣
To nie zaden niesmak tylko szczera prawda .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4486
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Kleinehexe »

Zajmujacych sie cichym plotkowaniem 🤭🤭🤭 NULA KLEINE , P- SIAK.
Skoro cichym, to jakim cudem dotarło? :lol:
Insygnia, taki pełny luzu, poczucia humoru jesteś, żartujesz i śmiejesz się ze wszystkiego i wszystkich, ale już z siebie samego to nie potrafisz. :shock: Trochę dystansu trzeba mieć i nie wietrzyć podstępów tam, gdzie ich nie ma. Troszkę się pobawiliśmy twoim kosztem i owszem, ale nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. C'est la vie!
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Abstynent666 »

Insignia 2010 pisze: 11 lut 2024 17:53 Natomiast co do.zabawy.tance .
Polecam Ballade , Krakowiak a szczegolnie piatki i soboty .
Bo brak na parkiecie tulacych sie starszysz uslinionych.panow trzymajacych w objeciach swe ocieplone partnerki 🙉🙉
Nie bywalem w takich lokalach , a podono to Zdrojowa i srodek tyrnusu w Gryfie czy Rolniku kiedy to potworza sie pary, a sprytny didżej gra wtedy na zyczenie , od pana Janka dla przemilej Gosi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 tez bym to robił .
W piatki i soboty nie lubilem do Krakowiaka i Ballady bo duzo bylo miejscowych
nula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2355
Na forum od: 25 lut 2020 00:29

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: nula »

Tak, zgadzam się z Kleine co do "plotkowania".
I dodam jeszcze, że odezwałam się zaniepokojona nieco, że Coś się niedobrego przytrafiło Insigni, ale również przyznaję, że z chęci podkręcenia zabawowej atmosfery. Skoro sam niejednokrotnie podkreślał, że zna żarty, że go nic nie rusza itd...
Zatem Insygnio,
radziłabym Ci w dobrej wierze - za nim wydasz jakiś osąd czy komentarz przemyśl to ze 3 x lub zasięgnij wiedzy merytorycznej, abyś potem nie był krytykowany czy upominany za bzdury.
A i kultura osobista w Twoich postach ma wiele do życzenia.
Zaznaczam, że nigdy na tym forum nie miałam zamiaru nikogo świadomie obrażać, poniżać itd, z nadzieja na wzajemność w tym względzie :)

Pozdrawiam wszystkich życząc spokojnej nocy 🌠
N
ODPOWIEDZ