Moja przygoda w Podhalu Połczyn-Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 367
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Moja przygoda w Podhalu Połczyn-Zdrój

Post autor: zbiibri »

Po otrzymaniu przydziału rozczarowanie nie to miejsce i nie ta porą ,brak dojazdu :oops:
Moje pierwsze wrażenia :lol:
Podróż do Szczecinka z przesiadką w Katowicach męczaca potem jeszcze gorzej 1,5 godziny czekania na przystanku na busa dworzec kolejowy nie czynny bo remont :oops:
Dobrze że świeciło słoneczko i byłam ciepło ubrana bo tak napewno byłabym przeziębiona,Droga w Połczynie-Zdroju z dworca PkS z tymi walizami bardzo męcząca jeszcze ktoś pokazał nam zła drogę i z tymi walizami musieliśmy wchodzić po tych gigantycznych schodach.
Cała podróż trwała 15 godzin :cry:
Pierwsze wrażenia po wejściu takie sobie na pokój czekaliśmy do 14.30 sam pokój na parterze okej ale widok z okna już nie :lol:
Miejscowosc o tej porze roku nieciekawa ale latem może jest okej, dalsze relacje jeszcze opiszę ...
Pozdrawiam z zachmurzonego Polczyna :serce:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Moja przygoda w Podhalu Połczyn-Zdrój

Post autor: GIENIA »

Co się źle zaczyna , zazwyczaj dobrze się kończy :) czekam na dalszą relację .
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 367
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Moja przygoda w Podhalu Połczyn-Zdrój

Post autor: zbiibri »

Mija 5 dzień pobytu ;)
Pogoda beznadziejna prawie dziennie deszcz z małymi przerwami :oops:
towarzystwo jest okej
Jedzenie dobre i wystarczające porcje
Zabiegi wszystkie na miejscu więc za to duży plus
Pokoje sprzątane w poniedziałek, środa i piątek
Cieplutko w pokoju jak i w całym budynku
Na 1 piętrze jest pralka i suszarka odpłatna
Pranie 15 zł, kapsułki 3 zł
W razie pytań proszę śmiało pisać :P
Pozdrawiam wszystkich którzy przybędą do Podhala :serce:
Załączniki
20240220_082333.jpg
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Moja przygoda w Podhalu Połczyn-Zdrój

Post autor: ewiko »

zbiibri , bardzo współczuję wielogodzinnej podróży ... ja po 6 godzinach w aucie , myślałam że "zejdę" , ale pobyt tam , zrekompensował mi tę podróż. Pogoda faktycznie nas wszystkich nie rozpieszcza , ale na to , nie mamy wpływu. Najważniejsze że inne rzeczy , takie jak zabiegi , pokój , no i towarzystwo , są OK. Ja akurat uważam , że Połczyn , ma najlepsze zabiegi , jakie mogą być. Polecam również basen w GRYFIE. A po basenie , żeby się rozgrzać , tańce w kawiarni na dole ... oczywiście w GRYFIE. Pozdrawiam.
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 367
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Moja przygoda w Podhalu Połczyn-Zdrój

Post autor: zbiibri »

I to nasza ostatnia niedziela w Połczynie-Zdroju.
Jestem zadowolona z pobytu ale już tęsknię za wnukami .W piątek koniec i powrót do domu :lol:
Mogę powiedzieć że było okej tylko ten dojazd masakra .Odwiedziłam też Borkowo ale to dopiero zad.....Dziękuję NFZ że nie sierowal mnie tam ale w kawiarni kawa i deserki bardzo smaczne szczególnie krem sułtański szkoda że w Podhalu nie ma kawiarni :cry:
Pozdrawiam wszystkich :serce:
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 234
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Moja przygoda w Podhalu Połczyn-Zdrój

Post autor: Nina11 »

Zbiibri - dużo obaw przed wyjazdem, a pobyt nie taki zły jak się okazuje. To bardzo cieszy - życzę dalej powodzenia
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Moja przygoda w Podhalu Połczyn-Zdrój

Post autor: Pancernz »

Podhale jest super mi się tam jednak bardzo podobało ,współ wspacze już nie ale cóż ,wszystkiego mieć nie można ,ja gdybym miał wybór pojechał bym tam ponownie ale tylko do Podhala ze względu na kameralne miejsce ale to już kwestia gustu ,super ,że jednak udało się jakoś przetrwać ,miody zakupiłaś czy nie ? 8-)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Moja przygoda w Podhalu Połczyn-Zdrój

Post autor: ewiko »

Pancernz , jeśli lubisz kameralne obiekty , to bardzo polecam IRENĘ... około 90 kuracjuszy . To kameralne sanatorium jest na drugim końcu Parku Zdrojowego , bliżej miasteczka. W tym obiekcie , są tylko 1 i 2 osobowe pokoje . Podczas mojego pobytu , nie było problemu z otrzymaniem jedynki . Jest po generalnym remoncie , super baza zabiegowa , jak w każdym innym w Połczynie. Jednak nie ma basenu , co dla wiekszości kuracjuszy minusem. Basen tylko w GRYFIE. Mimo to bardzo polecam.
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 367
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Moja przygoda w Podhalu Połczyn-Zdrój

Post autor: zbiibri »

Pancernz pisze: 06 mar 2024 18:45 Podhale jest super mi się tam jednak bardzo podobało ,współ wspacze już nie ale cóż ,wszystkiego mieć nie można ,ja gdybym miał wybór pojechał bym tam ponownie ale tylko do Podhala ze względu na kameralne miejsce ale to już kwestia gustu ,super ,że jednak udało się jakoś przetrwać ,miody zakupiłaś czy nie ? 8-)
Miód kupiony ale tylko maly słoiczek :cry: żeby nie było dużo do dźwigania :lol:
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 367
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Moja przygoda w Podhalu Połczyn-Zdrój

Post autor: zbiibri »

Nasz pobyt dobiega końca jeszcze jutro ostatnie zabiegi i w piątek wyjazd . :D
Co mi się nie podobało to :
wizyty pielęgniarek 2 razy dziennie jak na koloniach :oops:
Słabo działający internet
Malo sympatyczny pań z broda z bazy zabiegowej oraz jego ruda koleżanka które nie wie co to jest usmiech .
Tak ogólnie jestem zadowolona z pobytu ale prywatnie nigdy bym Podhala i tej miejscowosci nie wybrala :shock:
ODPOWIEDZ