najnowsze wieści z sanatorium Bristol Kudowa Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

najnowsze wieści z sanatorium Bristol Kudowa Zdrój

Post autor: malgonia »

Pobyt w Kudowie dobiega po mału do końca.Ogólnie nie można narzekać, jedynie nie całkiem rozumiem te zachwyty nad tym sanatorium i nad Kudową w porze zimowej.Dobrze że mam samochód i jest w miare ładna pogoda dlatego można pochodzic po górach.Piękny Szczeliniec, jeszcze piekniejsze Błędne Skały,Książ, muzeum porcelany w Wałbrzychu i Muzeum w Kłodzku, przed nami jeszcze Skalne Miasto i Wambierzyce.Natomiast w Kudowie o tej porze roku nic sie nie dzieje.Dwie jakieś tańcujace knajjpy, chyba dwa razy były koncerty w teatrze zdrojowym, poza tym nic. Dopiero teraz zrozumiałam fenomen Krynicy gdzie jest duzy wybór na spędzanie czasu po zabiegach.Na pewno na wiosnę jest tu pieknie, ale teraz inaczej.Na zabiegi nie narzekam, jedzenie tez bo ja zawsze biore diete co by troche stracic kilogramów.Troche przeszkadza remont, ale musza w końcu kiedys go robić.Nie znałam tych terenów, na pewno kiedys tu wróce ale wiosna albo jesienią.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: najnowsze wieści z sanatorium Bristol Kudowa Zdrój

Post autor: wiktor64 »

Dzieki :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 234
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: najnowsze wieści z sanatorium Bristol Kudowa Zdrój

Post autor: Nina11 »

Cieszę się, że podoba Ci się Kotlina Kłodzka - tam jest dużo ciekawych miejsc do zobaczenia. A i do Czech można na knedliki wyskoczyć. Dzięki za opinię.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1402
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: najnowsze wieści z sanatorium Bristol Kudowa Zdrój

Post autor: alka50+ »

Dzięki za opinię . :serce: ...najważniejsze wykorzystać czas dla zdrowia :na zabiegach i pozwiedzać....a to się Tobie udało. Powrotu w oczekiwanym terminie.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: najnowsze wieści z sanatorium Bristol Kudowa Zdrój

Post autor: malgonia »

Pobyt dobiega końca, jestem zadowolona bo okolica jest piękna.
Załączniki
425380966_10225738592760478_7252524664671196356_n.jpg
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: najnowsze wieści z sanatorium Bristol Kudowa Zdrój

Post autor: Mark52 »

Pobyt dobiega końca, jestem zadowolona bo okolica jest piękna.
I to jest najważniejsze, a okolica piękna i skrywa wiele tajemnic, fajnych miejsc wartych zobaczenia. Ciekawe gdzie mnie wyślą jeszcze 5724 ludków prze de mną :)
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: najnowsze wieści z sanatorium Bristol Kudowa Zdrój

Post autor: malgonia »

Pobyt w SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe "Bristol" MSWiA Kudowa Zdrój dobiegł końca.Jedni byli zadowoleni inni nie. Tak jak w życiu.Pewnie jak skończy się remont to będzie przyjemnie wypoczywać.Na razie wiercenie i szum.No ale kiedyś trzeba zrobić remont tym bardziej ze część pokoji pamięta dawne czasy, akurat myśmy mieli taki przed remontem.Plusem było to ze był internet w pokoju, dla mnie to było ważne bo miałam jakieś zobowiązania związane z pracą.Porównując poprzednie pobyty w sanatoriach widzę różnice na minus w zabiegach. Zabiegi są krótsze niż dawniej,te wartościowe to tylko można otrzymać za pieniądze.Oczywiście to są na pewno odgórne zasady NFZ, Kudowa jest ciekawym miastem, najładniej jest nie o tej porze roku, ale mając samochód można pozwiedzać okolice.Mnie zauroczyło Skalne Miasto Adrspach, Strzeliniec Wielki, Błędne Skały,Wambierzyce Bazylika,Nowe Mesto nad Nowe Miasto nad Metują oczywiście piękne muzeum porcelany w Wałbrzychu, wystawa szkła w Kłodzku, giełda staroci w Świdnicy, Kaplica Czaszek w Kudowie-Zdroju, Ruchoma Szopka w Czermnej. Postaram się tutaj wrócić.
Załączniki
429814559_10225754250951923_2694879034018084874_n.jpg
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 234
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: najnowsze wieści z sanatorium Bristol Kudowa Zdrój

Post autor: Nina11 »

Pięknie zdjęcie - no i dzięki za opinię - okolica Kotlina Kłodzkiej warta poznania a i wiele miasteczek ma swój urok pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: najnowsze wieści z sanatorium Bristol Kudowa Zdrój

Post autor: GIENIA »

Dziękuje malgoniu za opis :kwiat:
Piękne zdjęcia :)
ODPOWIEDZ