Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: darek »

Droga Klaine

Interpretacja języka POLSKIEGO jednak jest TRUDNA

Lub Zrozumienie

Ja odnosilem się ,że Mało jest przypadków na tym forum ,aby 1 WPIS był LAURKĄ i CUKROWANIEM dla Obiektu ,ktory od lat nie cieszy się
ZBYT POCHLEBNĄ OPINIĄ.

Odnosnie"Starych Wyg"
Sa tutaj osoby ktore naprawdę ze wzgledow zdrowotnych rehabilitują się lata i są na portalu rownież lata.

Chciałbym abyś Zweryfikowała czy kiedykolwiek i Ktokolwiek z Tych Starych pisała az takie Pochwały jak Pani Joanna z Krakowa ?

Może to tez Wina pośredni Administratora
O ile mnie pamiec nie myli posty można było zakładać po udzieleniu się ileś x w innych postach

Dziś pojawiają się na Forum Osoby i ALBO SŁODZAalbo wpisują tematy bardzo kontrowersyjne

Sami pozwalamy na OBNIŻENIE POZIOMU FORUM ,ktore ma być pomocne dla kolejnych Kuracjuszy

Po za tym co też przytoczyła inna Kuracjuszka ktora wkeiła wczesniejsze Opinie n/t omawianego obiektu
NIGDY NIE UWIERZĘ że Nagle NASTĄPILA POPRAWA o 360%
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14551
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: ANDY12345 »

No i znaleźliśmy się w tym samym miejscu :roll: .
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Bibi2 »

Genever , biję się w piersi, ale nie wskazywałam Ciebie pacem , jeśli poczułaś się dotknięta - sorki .
Nie uprawiam moralizatorstwa, a swoje poglądy staram się przedstawić tak aby nie dokuczyć nikomu.
Do każdej wypowiedzi nie będę się odnosić , ani też analizować całości posta (tak , tak, kiedyś mnie tak analizowano- każde wypowiedziane zdanie :? )
Drogie Panie , oczywiście , że różnie odbieramy to samo , ja się temu nie dziwię . Tylko nie można oczekiwać , że wszyscy będą odbierać w taki sam sposób intencje drugiej osoby .

Pozdrawiam i dobrej niedzieli , a dobra może być różna :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: darek »

NIE

Bo nie ukrywam ,że do CZASU do Kiedy każdy obiekt nie bedzie mial swej tzw kartoteki
to nadal będę takie opisy

GDYBY MIELEC w Krynicy miał swoją 1 kartowtekę wtedy kolejna osoba wpisująca Osoba zastanowił się Co wpisuje


Bo NIKT rozsądny nawet pracownik Nie wpisze informacji Nie prawdziwych o obiekcie,
a gdy ktokolwiek wpisze coś NIEPRAWDZIEWGO będzie to można skorygować.

Andy
Na forum jest ileś Osób
Te Osoby bywają w rożnych Obiektach

Jest tez wiele Osob ktore czerpią wiedze o obiektach na podstawie wpisów

RACZEJ POTWIERDZONYCH
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Genever »

Bibi :kwiat: nie ma problemu. Z reguły staram się nie atakować, nie zagłębiać
w temat oraz analizować go jak wiem, że nie warto. Nie muszę też stawiać kropki nad i. Może po cichu i we własnej głowie od czasu do czasu. :lol:
Pozostaje mi odwiedzić ów przybytek i skrobnąć co nieco.
Za dużo gadamy.... kobieta chciała wyrazić opinię, uppps w pierwszym poście ale jak widać i tak bywa, wystawiła pozytywną laurkę i cóż...ja sama często też patrzę na pobyt przez towarzystwo, bywa tak znakomite, że czysty PRL do którego zwykle trafiam naprawdę mi powiewa. :lol: Może i w jej przypadku tak było?
Dzielenie się wiedzą, doświadczeniami jest na wagę złota, ale bez nadmiernych podejrzeń, moralizatorstwa i przekonania o własnej z....ści.
A teraz wypiję drugą kawkę, wsiadam w środek transportu i lecę powitać stolicę pierwszy raz w tym roku.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, uśmiechnijcie się i do przodu. :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: GIENIA »

Kleinehexe pisze: 09 mar 2024 23:26 .... Bardzo upraszczając, jeśli ktoś ma negatywne nastawienie do życia, szybciej dostrzega negatywy niż pozytywy i na odwrót. .... :)
Bez słodzenia .... otóż to :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14551
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: ANDY12345 »

Już dawno temu zaproponowałem, aby opinie o danym ośrodku były tylko w jednym temacie....... odpowiedź za dużo roboty.
Druga propozycja, nie segregować wcześniejszych opinii, a zacząć od nowych wpisów. I tak te stare w pewnym sensie się już zdezaktualizowały. Szukanie wpisów na temat ośrodków, które są porozrzucane po wielu tematach czy wątkach (wpisz frazę w górnym prawym rogu i naciśnij lupkę) mija się z jakimkolwiek celem, bo wyskakują wszystkie zdania, w którym choć jeden wyraz się znajduje, a jest ich wtedy tysiące i w większości nie mają nic wspólnego z opinią.
Niejednokrotnie sami zaśmiecamy tematy i robimy dodatkowy nieporządek...... z mojej strony to tyle i aż tyle.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2024 10:00 przez ANDY12345, łącznie zmieniany 1 raz.
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 234
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Nina11 »

Szkoda zdrowia na pie....y - jest tyle innych ciekawych miejsc - pozdrawiam w niedzielny poranek.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4486
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Kleinehexe »

darek pisze: 10 mar 2024 08:29 Droga Klaine

Interpretacja języka POLSKIEGO jednak jest TRUDNA

Lub Zrozumienie

Ja odnosilem się ,że Mało jest przypadków na tym forum ,aby 1 WPIS był LAURKĄ i CUKROWANIEM dla Obiektu ,ktory od lat nie cieszy się
ZBYT POCHLEBNĄ OPINIĄ.

Odnosnie"Starych Wyg"
Sa tutaj osoby ktore naprawdę ze wzgledow zdrowotnych rehabilitują się lata i są na portalu rownież lata.

Chciałbym abyś Zweryfikowała czy kiedykolwiek i Ktokolwiek z Tych Starych pisała az takie Pochwały jak Pani Joanna z Krakowa ?

Może to tez Wina pośredni Administratora
O ile mnie pamiec nie myli posty można było zakładać po udzieleniu się ileś x w innych postach

Dziś pojawiają się na Forum Osoby i ALBO SŁODZAalbo wpisują tematy bardzo kontrowersyjne

Sami pozwalamy na OBNIŻENIE POZIOMU FORUM ,ktore ma być pomocne dla kolejnych Kuracjuszy

Po za tym co też przytoczyła inna Kuracjuszka ktora wkeiła wczesniejsze Opinie n/t omawianego obiektu
NIGDY NIE UWIERZĘ że Nagle NASTĄPILA POPRAWA o 360%
Darku, jeśli Ty nie dostrzegasz tu znamion dyskryminacji osób nowych na Forum, osób pozytywnie nastawionych do życia, nie tkwiących w mroku narzekactwa, osób, które zwyczajnie chcą wyrazić to, co myślą i czują, choć pozostali mają diametralnie inne spojrzenie na temat, to zwyczajnie nie mamy już o czym mówić. Poza tym już mi się nawet nie chce, bo mam wrażenie, że kompletnie nie jest zrozumiane o co mi chodzi, a nie wiem jak inaczej, to jeszcze powiedzieć. :roll:
Tekst o starych wygach był ironią wynikającą z bezsilności. :roll:
Jak zaczęłam być tu ba Forum aktywna, toczyły się podobne dyskusje. Kto, gdzie i co może pisać? Czy może być wesoły, radosny i ufać ludziom, czy młody ma prawo wiedzieć lepiej niż stary? A jeśli jest taki, to na pewno kłamie, oszukuje i podszywa się pod kogoś innego. Jak widać historia zatacza koło, chyba to znak-sygnał by coś przedsięwziąć. :?
Posłucham Niny11, bo zdecydowanie ma rację, szkoda zdrowia i czasu.
Życzę wszystkim dobrych pobytów sanatoryjnych, pozytywnego nastawienia do życia i duuużo zdrowia, ale także tego, by nikt nigdzie i nigdy nie ograniczał Waszej wolności myślenia i prawa do wyrażania tych myśli. :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: GIENIA »

darek pisze: 09 mar 2024 23:38



W roku 2002 byłem w kołobrzeskiej Mewie
Była tam Urodziwa Pani jednak była to Pani z za przeproszeniem mocnej wsi
Powiedział Ona ,że dla Niej to Sanatorium a była to SŁAWNA MEWA V -ta Cukrzycowa vis a vis Radwaru Obecnie Gryfa 2
Że ta Mewa gdzie dla ponad 40 Ludzi na piętrze było 1 oczko i 1 prysznic

ŻE TO LUKSUS




Darku :) to było prawie ćwierć wieku temu :o :shock: :lol: dzisiejsze Mewy są po remoncie , to już inne Mewy :)

Fakt , nie mają , za przeproszeniem ... szweda ;)
Zablokowany