Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Gość

Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Gość »

:serce:
Sanatorium Mielec w Krynicy-Zdroju
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w sanatorium. Wszystko na miejscu - spanie, jedzenie i zabiegi w jednym budynku. Pokoje i lazienki czysciutkie, co 2 dni sprzatane; jedzenie bardzo smaczne - zupy rewelacyjne, miesa przyrzadzone w wysmienitych sosach (panie kucharki maja dobry smak!), salatki pyszne, wszystko swieze; panie kelnerki w pieknych spodnicach o ludowym wzorze; zabiegi wykonywane rzetelnie, punktualnie, w milej atmosferze. Pani od borowin najbardziej zapracowana - wielki szacunek dla niej. Pan prowadzacy gimnastyke dobiera odpowiednie cwiczenia - sam jeden na caly turnus 140 osob, a wszystko ogarnia! Organizacja pobytu swietna - zabiegi dobrze rozplanowane. Po poludniu czas wolny. Mozna duzo pospacerowac - pieknie wokolo (Gora Parkowa, Gora Krzyzowa, Huzary…). Do pijalni wod niedaleko. Duzy wybor wycieczek do okolicznych miejsc i miejscowosci (Tylicz, Muszyna, Bochnia i in.). W trakcie turnusu 2 wyklady z dziedziny psychologii. Polecam pobyt w „Mielcu”. Wyjezdzam usatysfakcjonowana!
Joanna
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 351
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: olka44 »

Dziękuję...za opinię..na następny rok myślałam o Krynicy ..Twój opis na pewno będzie pomocny w wyborze ośrodka...
nula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2359
Na forum od: 25 lut 2020 00:29

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: nula »

Joanno,
dzięki serdeczne za informacje o tym ośrodku.
Bardzo pozytywne wrażenia i to najważniejsze.
Wzmę pod uwagę przy kolejnym turnusie ;)
Pozdrawiam i życzę aby wszystkie rehabilitacje były dla Ciebie tak udane :kwiat:
N
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3432
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Dzia_dek »

Uważam, że ten opis to raczej na zamówienie, a opisane warunki to pobożna lista życzeń. :roll:
Cytuję; "do pijalni wód niedaleko". Bagatelka 1,5 km /20 minut/ w jedną stronę, a z powrotem
lekko pod góreczkę. Co jakiś czas pojawiają się na Forum takie rewelacyjne opinie. :?
Poza tym zdecydowanie na niekorzyść tego obiektu przemawiają opinie z Google. Nawet jeśli
podejdziemy ze sporym dystansem do tych opinii, to ocena poniżej "3" też o czymś świadczy.
nula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2359
Na forum od: 25 lut 2020 00:29

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: nula »

Ooo
😳
Gość

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Gość »

Gość pisze: 07 mar 2024 10:44 :serce:
Sanatorium Mielec w Krynicy-Zdroju
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w sanatorium. Wszystko na miejscu - spanie, jedzenie i zabiegi w jednym budynku. Pokoje i lazienki czysciutkie, co 2 dni sprzatane; jedzenie bardzo smaczne - zupy rewelacyjne, miesa przyrzadzone w wysmienitych sosach (panie kucharki maja dobry smak!), salatki pyszne, wszystko swieze; panie kelnerki w pieknych spodnicach o ludowym wzorze; zabiegi wykonywane rzetelnie, punktualnie, w milej atmosferze. Pani od borowin najbardziej zapracowana - wielki szacunek dla niej. Pan prowadzacy gimnastyke dobiera odpowiednie cwiczenia - sam jeden na caly turnus 140 osob, a wszystko ogarnia! Organizacja pobytu swietna - zabiegi dobrze rozplanowane. Po poludniu czas wolny. Mozna duzo pospacerowac - pieknie wokolo (Gora Parkowa, Gora Krzyzowa, Huzary…). Do pijalni wod niedaleko. Duzy wybor wycieczek do okolicznych miejsc i miejscowosci (Tylicz, Muszyna, Bochnia i in.). W trakcie turnusu 2 wyklady z dziedziny psychologii. Polecam pobyt w „Mielcu”. Wyjezdzam usatysfakcjonowana!
PS. Bynajmniej nie jest to opis na zamowienie, ani lista poboznych zyczen, jak natychmiast po opublikowaniu mojej opinii skomentowal ja zgorzknialy i patrzacy na swiat negatywnie „Dzia dek”. Moj pobyt wlasnie dobiega konca, czego zaluje, bo chetnie bym go przedluzyla.
Zreszta, przyjedzcie Panstwo i sami sie przekonajcie - ja polecam!
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3432
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Dzia_dek »

Z pozdrowieniami od ...
Joanna z Krakowa pisze:(...) zgorzkniałego i patrzącego na świat negatywnie „Dziadka”.(...)
Mielec opinie.jpg
... a teraz spróbuj jeszcze raz przekonać nas, że jest inaczej. O! Pijalnia nam się zmieniła, ale
odległość do niej niewiele bo do przejścia jest kilometr. Niedaleko jest do czegoś za rogiem. :roll:
Awatar użytkownika
Peggy
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 01 lut 2024 19:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Peggy »

😸Będę w Krynicy -Zdroju na tygodniowym prywatnym pobycie na początku kwietnia 2024 r. obok Mielca. Sprawdzę, jak to jest naprawdę z tym sanatorium. Też mnie zadziwiła tak pozytywna opinia, gdyż nie spotkałam się dotychczas z taką dobrą opinią Mielca. Osobiście zrobię rekonesans, zaciągnę opinii przebywających tam w tym czasie kuracjuszy, co do standardu pokoi, bazy zabiegowej, wyżywienia itp. 😸Jestem bardzo ciekawa prawdy😽😼🙀😸
nula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2359
Na forum od: 25 lut 2020 00:29

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: nula »

Peggy,
będę czekać na Twoje spostrzeżenia i opinię
🙂👍

Życzę miłego czasu na tym pobycie :kwiat:
N
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: tygrys »

Osobiście nie byłem, ale s.Mielec i Watrę omijam szerikim łukiem.Zresztą kiedyś gdzieś już na tym forum o tym pisałem.Kilka razy zmieniałem przydział do tych "dobroci" na byle jaki wyjazd ze zwrotów.Będąc no powiedzmy kilka razy w Krynicy spotykałem ludzi różnych którzy tam byli zmuszeni być,a spotykałem ich to na wycieczkach do Budapesztu,Miszkolca na Słowację itp. I gdzieś na szlaku,czy w parku.Nigdy od nikogo nie słyszałem dobrego słowa,nie mówiąc o zdaniu na temat tych "kołchozów".Już nawet " Nad Kryniczanką",ludzie niektórzy chwaliliJest takie fajne podsumowanie tych wypocin o s.Mielc.To zasłyszane od fajnego kuracjusza z Rzeszowa który koczował w Mielcu i przy piwku na górze parkowej podsumował to tak :"Nigdy więcej p....o Mielca" i "Albo ku.... a się jedzie do Krynicy, albo do Mielca"
Zablokowany