Aleksandrów Kujawski

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Leszek34
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 24 paź 2015 19:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Aleksandrów Kujawski

Post autor: Leszek34 »

O to może będzie okazja się spotkać ;) 27-go? Aż muszę spojrzeć ponownie na skierowanie bo wydaje mi się że ja mam na 28-go. Ale tak zastanawiam się czy coś się zmieniło tam po 4 latach od ostaniego pobytu. :?:
Aga321
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 30 maja 2021 10:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Aleksandrów Kujawski

Post autor: Aga321 »

O to na pewno się spotkamy, jestem bardzo ciekawa miejscowości i czy był jakiś remont w pokojach🤔 bo podobno wymagały remontu
Leszek34
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 24 paź 2015 19:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Aleksandrów Kujawski

Post autor: Leszek34 »

Ja akurat byłem tam na jesieni więc niewiele się tam działo jeżeli chodzi o atrakcje, jedyną było chyba wyjście jak już wspominali przedmówcy do pobliskiego lasku koło ogródków działkowych w kórych była (jest) ławka do siedzenia a koło niej pełno odpadów po butelkach i innych śmieci, pozatym kompletna nuda, sytuację ratował jedynie wyjazd do Ciechocinka na tężnie alei tam po sezonie niewiele się działo, dlatego ja jeżdziłem często do Torunia 15-20min pociągiem który jest pod "nosem" przy uzdrowisku. Co do ewentualnego remontu nic mi nie wiadomo, Dla mnie osobiście najgorszą rzeczą jaka tam była to materace na łóżku, gdzie po 2 dniach byłem bardziej obolały i niewyspany aniżeli tam przyjechałem ale po interwencji wymienili na bardziej komforowe. Co do samych zabiegów i obsługi przez fizjoterapeutów byłem zadowolny, no może poza niezbyt ciepłymi okładami z borowiny. Ale to jak mówię to spostrzeżenia sprzed 4 lat, napewno wiele się zmieniło więc mój opis może być aktualnie przysłowiową bajką " z mchu i paproci" ;)

Pozdrawiam
Aga321
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 30 maja 2021 10:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Aleksandrów Kujawski

Post autor: Aga321 »

Myślę ,że pogoda dopisze i będzie fanie. Szkoda ,że nikt nie pisze świeżych wiadomości czy coś się zmieniło.
Czy poza godz. rehabilitacji można korzystać z basenu lub sali ćwiczeń?
Leszek34
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 24 paź 2015 19:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Aleksandrów Kujawski

Post autor: Leszek34 »

No tak pogoda najważniejsza jak i pozytywne nastawienie, akurat wyjazd jest już prawie w czerwcu więc ominie nas ewentualny "wyjątkowo zimno Maj" :lol: Hmm.. coś mi się kojarzy jak to było ale nie chcąc wprowadzać w błąd co do korzystania dodatkowo z basenu, sali ćwiczeń czy to było odpłatne czy w określonych godzinach dlatego nie odpowiem jednoznacznie, tym bardziej że nie wiadomo jak jest obecnie, bo faktycznie to uzdrowisko jest mało popularne na tym forum, ale cztery lata temu jak jechałem to w sumie też posty były głównie o ewentualnym wspólnym transporcie autem, teraz też muszę w tym temacie w wolnej chwili napisać czy może ktoś nie jedzie z mojego rejonu 8-)
ODPOWIEDZ