Sanatorium Tęcza w Ustce

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
redzinka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 10 lut 2012 13:05

Re: Sanatorium Tęcza w Ustce

Post autor: redzinka »

Ok. Tak właśnie myślałam.
Jeśli miałbyś jeszcze jakieś celne uwagi to chętnie przyjmę. Póki co, dziękuję za chęć pomocy. :D
Awatar użytkownika
Krzysztof 30
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 09 kwie 2022 00:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Tęcza w Ustce

Post autor: Krzysztof 30 »

To zależy co by cię interesowało .......ale jak chcesz możemy pogadać telefonicznie
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Tęcza w Ustce

Post autor: renatka11 »

Krzysztof 30 pisze: 18 mar 2024 21:32 Może powiem tak ja byłem na 1 piętrze, byłem w jednym pokoju na 2 piętrze i pokoje są duże ........raczej wszyscy przychodzili do nas do pokoju na ...................kawę hi hi bo takie duży mieliśmy pokój......a co do pokoju z balkonem to w recepcji powiedzieli że tylko dla małżeństw tak przynajmniej było jak ja byłem
Witam. Byłam z mężem w Tęczy na turnusie z NFZ we wrześniu 2020 roku i niestety, ale dla małżeństw z nfz nie przydzielano pokoju z balkonem. Zaproponowałam, że dopłacę, ale uzyskałam informację, że pokoje z balkonami są tylko dla komercji :(
Awatar użytkownika
Krzysztof 30
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 09 kwie 2022 00:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Tęcza w Ustce

Post autor: Krzysztof 30 »

Ja byłem w 2019 i tak powiedzieli mi w recepcji a wy byliście rok później to możę coś się pozmieniało
redzinka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 10 lut 2012 13:05

Re: Sanatorium Tęcza w Ustce

Post autor: redzinka »

To znak, że z roku na rok zmieniają się i warunki, i zasady.
Trzeba się dostosować. Jestem dobrej myśli no bo tak trzeba. Najważniejsza atmosfera.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1955
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Sanatorium Tęcza w Ustce

Post autor: Zosia »

Dobrze, że jedziesz dzień wcześniej i będziesz rano. Kolejka od godziny 6, przydziały od 8 , wejście do pokoi po posprzątaniu. Rano można dużo ...
Miłego pobytu :kwiat:
redzinka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 10 lut 2012 13:05

Re: Sanatorium Tęcza w Ustce

Post autor: redzinka »

Zosiu, bardzo dziękuję za cenne uwagi i życzenia.
Właśnie tak zrobię. Chętnie poznałabym bratnią duszę, która tez będzie korzystać z dobrodziejstw tego sanatorium.
Ale na razie cisza. Pozdrawiam Zosiu. :kwiat:
Janek90RN
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 23 mar 2024 12:48
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Sanatorium Tęcza w Ustce

Post autor: Janek90RN »

Byłem w grudniu 2023. Faktycznie są dwie tury przyjęć. To jest równoznaczne z turami posiłków. Co do pokoi to chyba już wcześniej podzielone. Nie starać sie o parking . Na ulicach obok Tęczy są darmowe parkingi/poza sezonem/.
redzinka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 10 lut 2012 13:05

Re: Sanatorium Tęcza w Ustce

Post autor: redzinka »

Janek 90 RN,
To znaczy ,że z góry wiadomo ,że będę jadała posiłki w drugiej turze.
Proszę, jeśli możesz to napisz czy w soboty są też zabiegi i czy do obiadu raczej się wyrobię z obowiązkami kuracjusza, żeby mieć po południu czas na przyjemności.
Póki co , parking mnie nie interesuje, bo na razie nie ma chętnych do podróży autem. ;)
Awatar użytkownika
Krzysztof 30
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 09 kwie 2022 00:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Tęcza w Ustce

Post autor: Krzysztof 30 »

Jak ja byłem w Tęczy to były zabiegi w sobotę 2 max 3 ale na spokojnie się wyrobisz do obiadu pielęgniarki same się spieszyły żeby wcześniej wyjść do domu. :D
ODPOWIEDZ