Rymanów Zdrój "Świtezianka" od 05.05.2024

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Rymanów Zdrój "Świtezianka" od 05.05.2024

Post autor: tomaszsanat »

Dziadek nigdy mi sie nie podobałeś nawet Cie raz zablokowałem ale mniejsza o to Chyba jestes z Krosna a nie z lubelskiego skoro jesteś kilkanaście razy w roku Pozdrawiam i dla Ciebie więcej optynizmu a ale g...go sarkazmu Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3441
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Rymanów Zdrój "Świtezianka" od 05.05.2024

Post autor: Dzia_dek »

No i całe szczęście, że nigdy Ci się nie podobałem. Jeszcze tego by tylko brakowało. Myślę, że Ty również nie jesteś w moim typie. :lol:
Jestem człowiekiem prawie zawsze uśmiechniętym, o radosnym usposobieniu, zadowolonym z życia i z tego co mi ono przynosi". :D
Więc jestem przeciwieństwem Twojej osoby. Niby przeciwieństwa się przyciągają, ale w tym przypadku nie ma na to żadnych szans. :lol:
Optymizmu więcej przyda się Twojej osobie bo zdecydowanie jest Ci go brak. :roll: Co do sarkazmu; bardzo dobrze, że go dostrzegłeś. :)
p.s.1. Tomasz, "Chyba" to w powiedzeniu "koń po łące".
p.s.2. Archibald przepraszam, ale czasem człowiek musi bo się udusi. ;)
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój "Świtezianka" od 05.05.2024

Post autor: Archibald »

tomaszsanat pisze: 20 kwie 2024 08:41 Dziadek nigdy mi sie nie podobałeś


Panowie bardzo Wam dziękuję, że podjęliście interesujący mnie temat, ale nie zapominajcie o tolerancji, poszanowaniu poglądów, opinii, upodobań itd., bo jest to wyróżnikiem naszej kultury. Oczywiście mamy prawo do oceny zachowania innych, ale róbmy to w sposób taki, aby nie obrażać innych. Tak jak wcześniej napisałem nie oceniam innych, ale forum pozwala na swobodną wymianę informacji i opinii.
Przyznaję, że lubię interlokutorów z tzw." pazurem", a do takich niewątpliwe należycie obaj, ale proszę szanujmy się.
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój "Świtezianka" od 05.05.2024

Post autor: Archibald »

Jeszcze tylko 11 dni i :arrow:
Może dołączył ktoś z takim skierowaniem jak ja :?:
Marzi_04
Posty: 2
Na forum od: 28 kwie 2024 11:19

Re: Rymanów Zdrój "Świtezianka" od 05.05.2024

Post autor: Marzi_04 »

Ja też ten termin właśnie dostałam wezwanie :D
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój "Świtezianka" od 05.05.2024

Post autor: Archibald »

No to będzie już nas dwoje z tego forum. A coś więcej, skąd jedziesz, samochodem, autobusem, a może pociągiem. Do zobaczenia :D
Marzi_04
Posty: 2
Na forum od: 28 kwie 2024 11:19

Re: Rymanów Zdrój "Świtezianka" od 05.05.2024

Post autor: Marzi_04 »

Wybieram się samochodem ale to się okaże jak się dowiem co z parkingiem
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój "Świtezianka" od 05.05.2024

Post autor: Archibald »

Ja jadę autobusem z Katowic, niestety samochód u mnie odpada, z rożnych względów :roll:
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Rymanów Zdrój "Świtezianka" od 05.05.2024

Post autor: tomaszsanat »

Tak apropo parkingów jest dużo można zaparkować za fri na dworcu w centrum kiedyś ganiali teraz spoko ale jak wszyscy zaczna tam parkować to pewnie niedługo sie skonczy ja parkuje koło sanatorium kardiologicznego na końcu Rymanowa koło baru okrąglak i tak fajne żarcie Ja jeżdze do Eskulpa to każą parkowac na ich parkingu ale nawet nie znam ceny cos koło 200zł Koło switezianki też płatny ,ale jak jedziesz koleżanko do Anny to spokojnie możesz parkować koło tego okrąglaka po co płacić darmo nikt tego parkingu nie pilnuje tylko szlaban i tyle każdy może wejść za Anna też jest płatny parking Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3441
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Rymanów Zdrój "Świtezianka" od 05.05.2024

Post autor: Dzia_dek »

Marzi_04 pisze: Wybieram się samochodem ale to się okaże jak się dowiem co z parkingiem
Nie wiem co chcesz wiedzieć na temat parkowania w Rymanowie Zdroju. Pod odnośnikiem masz mapę parkingów,
ich dane adresowe oraz dwie strony regulaminu. Dla ułatwienia dopiszę, że cena parkingu za turnus wynosi 165 PLN.
Na tej mapie masz zaznaczone kilka miejsc z bezpłatnymi parkingami gminnymi. Cztery są w okolicy "Świtezianki".
Dwa za Taborem /rzeka w Rymanowie Zdroju/, duże o mniejszym natężeniu ruchu i dwa w okolicy mini dworca
autobusowego; trochę ciasne i o dużym natężeniu ruchu. w pobliżu delikatesy, restauracja, sklepy z upominkami
oraz całe mnóstwo aut weekendowych turystów. Wybór miejsca parkowania należy do Ciebie jak również wybór
środka transportu, ale nie rezygnowałbym z przyjazdu własnym samochodem z bardzo wielu względów.
ODPOWIEDZ