Krynica Zdrój "Mielec"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: zbigniew165 »

Duszyczka nie słuchaj Gieni, bo ona jest bardzo bojąca się wszystkiego, tylko od razu pisz relację jak się sprawy mają. :)
Ja tam na pewno mnie pojadę, ale innym fanom Krynicy Zdrój się takie informacje przydadzą.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: GIENIA »

Albo Zbyszku nie zrozumiałeś mojego wpisu , albo celowo go interpretujesz po swojemu ;) a odwagi to mi nie brakuje :)

Duszyczko , oczywiście , że pisz co i jak .... z uwagą będę czytać Twoją opinię .... może mi się przyda 8-)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: Duszyczka »

zbigniew165 pisze: 28 mar 2024 06:23 Chciałem tylko wtrącić się, że to jest temat o Mielcu w Krynicy Zdroju, a nie o Szczawnicy i Budowlanych. :roll:
Oj tam..to tylko tak przy okazji...takie rozwinięcie myśli. :D
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: Duszyczka »

GIENIA pisze: 28 mar 2024 08:51 Albo Zbyszku nie zrozumiałeś mojego wpisu , albo celowo go interpretujesz po swojemu ;) a odwagi to mi nie brakuje :)

Duszyczko , oczywiście , że pisz co i jak .... z uwagą będę czytać Twoją opinię .... może mi się przyda 8-)
Pierwsze dni będą u mnie w biegu i czołganiu się pod górkę to kończyny będą obolałe..Zero pisania.Zapewne odezwę się pod koniec pierwszego tygodnia i napiszę co i jak.W kwestii negatywnych opinii to jakem Orfeusz.Serenada i Duszyczka moje wszystkie opinie były raczej pozytywne. Może niektóre bez szału ale też bez napinki.Znam finansowe strony sanatoriów i trochę bywałam w świecie.Potrafię wypośrodkować realia cenowo-jakościowe i obiektywizmu u mnie pod dostatkiem.Także spoko...bez obaw.
To tak sobie siebie po wychwalałam... :D
Kiedyś przeżyłam szok pierwszego dnia w Leśniku w Sopocie.Zapach starego budynku.wąskie korytarze z piszczącymi przy każdym kroku deskami w podłodze oraz czajniki 2 na korytarzu. Potem jednak stwierdziłam.że budynki z historią takie są i to co było złe stało się atrakcją tego wyjazdu.Cała reszta była super...aż do znudzenia..
No i też rozwinęłam przy okazji inny wątek hihi. :mrgreen:
Lunastic
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 11 sty 2022 12:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: Lunastic »

Bronza123 pisze: 27 mar 2024 14:20 Lunastic , dziękuję za informacje ale powiedz czy wybór pokoju z widokiem na konkretną stronę jest w ogóle możliwy ? Wiem że będzie to dwójka bo wybieram się z mężem ale reszta to już co dadzą ;) .Jeszcze jedno pytanko odnośnie basenu tzn że lekarz nie przepisuje zajęć w basenie jako terapii ?
Co do basenu to juz nie pamietam, pokoj moglismy wybrac strone ;)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: darek »

Zastanawiam się KTO ma takie Parcie ,aby zakładać kolejny x TEMAT o Sanatorium Mielec w Krynicy
Może wartało by to wreszcie uporzadkować
I WSZYSTKIE Pochlepbne jak i NEGATYWE pozostawić w jednym miejscu
Dziś powstał totalny BAŁAGAN
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: Duszyczka »

I faktycznie 😲...jest trochę tego Mielca...Dobrze byłoby wszystko razem zebrać w jeden wątek.Pododobnie jak z innymi uzdrowiskami...Łatwiej byłoby wyszukiwać opinie i przy okazji mniej wątków.
Darku..takie wiosenne porządki.Popieram. :D
ODPOWIEDZ