Wysowa Zdrój,marzec

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Wysowa Zdrój,marzec

Post autor: ewasia »

Witam :kwiat: na początek życzę Wszystkim tu klikającym Zdrowych spokojnych Świąt Wielkanocnych,właśnie wróciłam z pobytu sanatoryjnego z Wysowej Zdrój,chciałam trochę przybliźyć,opisać swój pobyt,może komuś się przyda :D po przyjeździe do sanatorium:przyjęcie na recepcji ,opłaty za parking 9 zł za dobę, 4 zł klimatyczne, 95 zł telewizor, czajnik wraz z lodówką w pokoju ,przydział pokoju,następnie na stołówce przydział stolika,udanie się do pokoju pielęgniarek że skierowaniem ,tam badanie ciśnienia itd, następnie wyznaczenie godz.do lekarza,szybkie i sprawne przyjęcie ,trafione zabiegi,w trakcie jeżeli jakiś zabieg nie odpowiada można sobie zmienić,lekarz spoko.pokoje fajne,a za oknami piękne widoki,cisza, spokój,jest kawiarenka czynna codziennie,gra muzyczka mechaniczna,można kupić sobie kawkę,drinka,ciastko,wypić piwko ,były dwa wieczorki,na sali konferencyjnej,,personel super,panie przemiłe, rehabilitanci super uczynni,jak i panie na stołówce.Wysowa jest przepiękna,ja akurat byłam w tym czasie co jeszcze było wszystko pozamykane,tak,że trzeba było sobie samemu zorganizować czas wolny,to na tyle,jeżeli coś ktoś chciałby wiedzieć więcej to proszę pytać,pozdrawiam życząc wszystkiego dobrego :kwiat:
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1791
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wysowa Zdrój,marzec

Post autor: Andrzej1958 »

Dzięki za opis.
Z opisu wygląda mi to na Biawenę. Ale czy na pewno?
W Wysowej są 4 sanatoria. Napisz proszę w którym byłaś.
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój,marzec

Post autor: ewasia »

Andrzej158,masz rację opis opisem a nie napisałam gdzie przebywałam : :o :lol: w Biawenie, turnus uważam za udany ,zawsze uważam ,że trzeba samemu jechać a później oceniać, pozdrawiam, :kwiat:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4100
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Wysowa Zdrój,marzec

Post autor: Bibi2 »

Dzięki Ewasia za opis ośrodka :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11638
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Wysowa Zdrój,marzec

Post autor: Atina »

Dziękuję są opinię :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14593
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wysowa Zdrój,marzec

Post autor: GIENIA »

Ewasia .. dzieki za opinię :kwiat:
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Wysowa Zdrój,marzec

Post autor: Genever »

Ewasiu ja również dziękuję. A Wysowa miejsce na reset komórek, klimatyczne, nie zdeptane.
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 234
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Wysowa Zdrój,marzec

Post autor: Nina11 »

Ewasiu pięknie dziękuję za opis
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój,marzec

Post autor: ewasia »

Kochani :kwiat: wszystkim Wam serdecznie dziękuję i pozdrawiam,wszystkiego dobrego :kwiat: :serce:
nusia
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 04 sty 2012 21:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój,marzec

Post autor: nusia »

Chyba byłyśmy w tym samym czasie😀. Wszystko to prawda! Byłam w ramach pobytu szpitalnego, więc nieco inne zasady. Pokoje tylko czteroosobowe, lecz przy dobrej woli wszystkich, pobyt bez problemu. Szpitalni płacą tylko za telewizor -95 zł od pokoju. Dodam, że można wykupić dostęp do WiFi za 24 zł. Udogodnieniem jest możliwość wysyłki walizki do i z Biaweny. Chętnie tam wrócę!
ODPOWIEDZ