Szczawno-Zdrój sanatorium Młynarz

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
prima5
Posty: 1
Na forum od: 02 kwie 2024 17:03

Szczawno-Zdrój sanatorium Młynarz

Post autor: prima5 »

Byłem w Szczawnie Zdroju sanatorium Młynarz już na pierwszy rzut oka Budynek mi się spodobał gdyż nie jest to klocek tylko zabytkowy budynek.
W recepcji szybko dostałem pokój na pierwszym piętrze. Zaznałem szoku pokój komfortowo wyposażony łącznie z lodóweczką. Jedno co mnie zabolało to było za ciepło w pomieszczeniach Szybko zostałem obsłużony przez panie pielęgniarki i lekarza. Odnośnie posiłków to akurat dla mnie było za dużo.
Można było sobie doprawiać posiłki wg własnego gustu. Panie pracujące w kuchni przemiłe. Co tydzień panie przemile sprzątaczki sprzątały pokoje,
Zabiegi prawie na miejscu. Okolica przepiękna W promieni 20 kilometrów można zwiedzić same perełki takie jak kościół Pokoju w Świdnicy, muzeum porcelany w Wałbrzychu , zamek Książ, Opactwo w Krzeszowie , miasto skalne w Czechach, i wiele innych. Na miejscu też jest wiele atrakcji nie można się nudzić. Gorąco polecam to uzdrowisko. Jestem bardzo zadowolony z zabiegów i ogólni z całego uzdrowiska. Nie wspomniałem o zabytkowej pijalni wód gdzie również odbywają się koncerty.
Gorąco polecam
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczawno-Zdrój sanatorium Młynarz

Post autor: wiktor64 »

dzieki :kwiat:
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 511
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczawno-Zdrój sanatorium Młynarz

Post autor: MaryKate »

Za nieco ponad tydzień się przekonam jaki będą moje odczucia co do pobytu w Młynarzu . Prima napisz jaki pokój miałeś i czy byłeś solo czy we dwójkę i czy można było zarezerwować pokój . Zabiegi jakie miałeś i czy lekarz chętny na wspólpracę z kuracjuszem . Co do wyżywienia to podobno catering . Liczę na odpowiedż na forum bo to Twój pierwszy post , oby się nie okazało że jade do całkiem innego sanatorium o tej samej nazwie ;)
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 318
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Szczawno-Zdrój sanatorium Młynarz

Post autor: Archibald »

Byłem w Szczawnie 24 dni (Dom Zdrojowy) i bardzo mile wspominam. Ma swój specyficzny urok starego, tradycyjnego uzdrowiska, gdzie "przyjeżdżało się do wód". Cudowne dwa parki zdrojowe i okolica. I do tego miałem super towarzystwo.Ach... :roll:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Szczawno-Zdrój sanatorium Młynarz

Post autor: zbigniew165 »

MaryKate chyba jedziesz jednak do innego sanatorium niż to o którym pisze w pierwszym swoim poście na forum prima5
Poczytaj opinie na googlach ze stycznia tego roku i okaże się, że ten post to pewnie znowu reklama.
Wcześniej już wiedziałem, że ten obiekt nie ma dobrych opinii u kuracjuszy, a tu nagle komfortowe warunki.
Ja oczywiście w to nie uwierzę osobie która z pierwszym postem na forum wyjeżdża z warunkami hotelu przynajmniej 4 gwiazdki. :roll:
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 318
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Szczawno-Zdrój sanatorium Młynarz

Post autor: Archibald »

Myślę, że kolega ma rację, ja nie słyszałem zbyt pochlebnych opinii o tym sanatorium, myślę, że przez rok nic się nie zmieniło :roll:
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 511
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczawno-Zdrój sanatorium Młynarz

Post autor: MaryKate »

Tak jak myślałam nie będzie odpowiedzi na zadane pytania . Jedziemy we dwie , nastawiam się na zwiedzanie ,no i oczywiście zabiegi i miłe spotkanie z koleżanką która poznałam w innym sanatorium .
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 511
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczawno-Zdrój sanatorium Młynarz

Post autor: MaryKate »

Nie będzie opinii o Młynarzu odemnie oddałam skierowanie z zaświadczeniem od lekarza o przydział w w innym terminie , Dołączyłam też pismo żeby to już było inne sanatorium bo do czteroosobowego pokoju to na pewno nie pojadę i jeszcze inne zagadnienia poruszyłam . A ten post o Młynarzu to autoreklama prawdopobnie.
ODPOWIEDZ